Bu durumda neler yapardınız ??

Fazlasıyla olumsuz şeyler yaşadınız. Ve aileniz o kişiye karşı kinli bulursa yakalarsa öldürecek. O kişi önceden hapiste yatmış birisi fakat sizi çok seviyor. Herşeyi göze alıyr. Fakat aileniz ölünüzün çıkacağını fakat dirinizin o kişiye çıkmayacağını söyledi.Ve bu kişiyle mahkemeliksiniz. Sizi kaçırdığı için. Sizde onu seviyorsunuz fakat hislerinizden tam emin değilsiniz. Sizi başka erkekle görürse öldüreceğini falan söylüyor. Ve o kişi size zarar vericek diye aileniz bakkala dahil salmıyor. Böyle bir olayla iç içe olsanız neler yapadınız ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bu soruyu geçen seferde sordun. Ama o sorun da sevdiğini söylememiştin.Şimdi seviyorum diyorsun. Sen gerçekten hakediyorsun bunları. Çünkü kafan basmıyor.Adam seni tehdit eden birisi. Ve hala seviyorum tarzında yazı yazabiliyorsun. Bence ailen seni tek başına bırakmalı ne halin varsa gör.

0|0
    0|0
    • Pardon ama böyle bir konuda ilk sorum.

• link

Bak burada aynı soru var . Ve orada sevmiyorum diyorsun şimdi seviyorum diyorsun

• İnanmıyorum ya çok haklısın resmen aynı gibi. Yani öyle düşünmekte haklısın fakat o kiişi ben değilim.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne oluyor ula burda

Roman mı yazacağız

Hayali kahramanlar mı aranyor..

Lafa bakın "Aileniz bakkala dahi satmıyor"

Ama kuyumcuya satar gibi bir anlam da çıkar burdan

Satılık Kamu Malı Vatandaşa Amme hizmeti mi sunuluıyor bu nasıl bir iştir.

Kızlar kızlar kendinize gelin.

Kendisini sattırmayın bakkala kasaba.

0|0
    1|0
    • Ne sattırması. Soruyu insan gibi oku !

• Pardon uzaylı gibi okumuşum

Salmakmış

Biz çayıra çimene salıyoruz koyunu kuzuyu

Kızlar saldırmayın kendinizi

• Eyvallah kardeşim.

• ÇOK BASİT O ÇOCUGA SUNU DERDİM ADAMSAN EĞER BANA ELİNİ SÜRERSİN SUNU UNUTMA SSANA ZARAR VERECEĞİNİ SÖYLESEN INSANLARDAN HAYIR GELMEZ DİNSİZİN HAKKINDAN İMANSIZ GELİR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ailemi dinlerdim. Tehdit edici en ufak sözünde polise şikayet ederdim herhalde bilmiyorum kötü bir duurm

0|0
    0|0
  • okurken fenalık geçiridm işin zor :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...