Kızlar bikini bölgenizi nasıl alıyorsunuz (evde alanlar baksın)

kızlar ben güzellik salonuna gitmek istemiyorum ama her seferinde canım yanıyor siz nasıl alıyorsunuz ne ile alıyorsunuz en alt kısımları almak için neler yapıyorsunuz ağda kullananlar varsa marka verebilir mi bir de iz falan kalmaması için neler yapabilirim iz kalsın istemiyorum acıyı azaltacak bir öneriniz var mı bir de işte aklınıza gelen kolay yöntemler varsa yazın lütfen

son olarak arka tarafı alıyor musunuz? alıyorsanız nasıl ne ile alıyorsunuz göremediğiniz yeri bu konuda çok sıkıntılıyım bir türlü beceremiyorum ve çok canım yanıyor

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• evde kız kardeşin ya da ablan varsa birbirinize yardımcı olabilirsiniz yoksa agdacıya gitmeniz lazım elipasyon aleti ile dicem ama göremezsen zor olur acırda

2|0
    0|0
    • üst kısım sorun olmuyor ama alt kısım evet çok sorun kardeşim yok anneme de diyemem anne gel yardım et diye 18 yaşındayım utanırım yani kadın der kızım sen mal mısın alamıyor musun diye :)

• tek sorun utanmam yakın güzellik salonuda var parada sorun değil zaten ucuz oluyor ama utanıyorum işte, yine de teşekkür ederim :)

• rica ederim ama bir bayandan utanıyorsan erkeğe hiç yaptırman ya da sevgilin olsa hiç gösteremen demek sağlık için utanmak olmaz :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• agda yapıodum ama bıde eldvn denedm

1|0
    0|0
    • eldiven nasıl peki çok acıtıyor mu bir de tamamen alıyor mu

• Yasin kac demiyobkardesm yasndasn dio

• şuan kendimi acayip salak hissettim :)

• jiletle ben alıyorum ama yara oluyor

0|0
    0|0
  • yazım ağdacıda aldırıp kışın nadasa bırakıyorum.daha verimli oluyor

2|0
    0|0
  • kışın ağdamı kendim yaparım ama yazın mecburen ağdacıya gidmek şart

2|0
    0|0
    • kendin nasıl alıyorsun ne ile yani temiz oluyor mu peki tamamen

• yorumların için teşekkür ederim

• önemli değil :)