Fatih Terim hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bence egolarını tatmin etmek adını milli takımı rezil ediyor.
Hak edeni oynat hocam...

Güncellemeler:
Adanademirspor olmasaydı. Adana da şırdancı olurdu anca :)

0|1
3|26

En İyi Kız Görüşü

• O formayı hak eden bir sürü genç futbolcu varken gidip torpil yapıp adam kayırıp hiç hak etmeyen kişileri takıma alıyor diğerlerinin suçu ne? İnatçı bir insan olduğunu düşünüyorum ama bu olanların sorumlusu sadece o değil milli takımın içine siyaset, rant, adam kayırma her şey bulaşmış durumda ne bekliyorduk ki. Açıkçası burda kaç gündür kendimi yırttım ispanya 4-0 yenecek bakın görün diye Allahtan ki adamlar acıdı da 3. golden sonra üstelemedi. Gram üzülmedim de sonuca. Takımı bu hale getirenler baştakiler

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunu bence adam kayırması falan değil.

Asıl sorunu bu adamın futbol anlayışının bundan bir 6-7 sene öncede kalmış olması.

En dandik takımlar bile disiplinli savunmayla en büyüklere kök söktürürken kadrosunun kabiliyetlerini hiç gözetmeden ayağı top yapan oyuncuları doldurup saçma sapan, ne hızlı oyun oynayabilen, ne pasla hücuma çıkabilen, ne top tutabilen, ne savunma yapabilen ne de ileride çoğalabilen bir takım oynatıyor.

Adamın antrenörlük becerisi bu kadar, kendini zamanında geliştirmedi, üstüne belli başlı başarıları da olunca egosu tavan.

Bu tavrı milli takımdaki çoğu oyuncuda var, özellikle Arda Turan, Arda bilmiyor mu berbat oynadığını, ama eleştirilmeye tahammül edemiyor, aynı Fatih Terim gibi, Türkiye'de eleştirilemeyecek başarılara eriştiğini, ne olursa olsun kendisine 'Oynamasın' denemeyeceğini falan düşünüyor.

0|1
    0|0
    • adam göbek baglamış hala top peşinde terim ise ayrı bir dünya ben kral ım diyorda hep boş rezillik :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Terimle Ardanın yıllarca verdiği emekler iki maç sonucuyla küçük görülemez.

0|2
    0|0
  • Parasini alip keyfine bakiyo adam gbi bir takim kuramadi kac senedir. ayni hala gonderemediler senol gunes gelseydi daha iyi. isler yapardi. eminim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• biri bunun sadece bir oyun olduğunu terim'e söylemeli :) kendini dünyayı kurtaran adam olarak görmeyi bıraksın. cahillik böyle birşey tabi adam o kadar yabancı oyuncuyla çalışmış o kadar para kazanıyor ama daha iki kelime ingilizce konuşamıyor. ondan sonra siz bu ve buna benzer adamlardan başarılı olmalarını bekliyorsunuz. ingilizce sadece bir örnekti dünya değişiyor futbol değişiyor herkes mücadele ediyor en ufak takımdan en büyüğüne kadar maçların hepsini izliyorum tek mücadele etmeyen takım bizim bunun sebebi de dünyadan haberi olmayan kendini dünyayı yaratan adam zanneden fatih terim'dir.

0|1
    0|0
  • s31.postimg.org/.../...iyen_erkek_1084959_horz.jpg

Küçük Kalkar Büyüğe Bakar.

0|1
    0|0
  • Fatih terimi eskiden severdim daha fazla para için gsyi sattı gitti milli takıma benim için o an hoca bitti eski süperliği yok yaşlandı emekli olsun

0|1
    0|0
  • Adam hala ben ne dersem o olur zihniyeti var..
    Dünyada onun kadar futbol dinazoru olan bir teknik adam yok
    ve yıllık ücreti zaten dillere destan:)

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Ya açıkcası ben teknik direktörde hata bulmam. Tabii yaptığı hatalar vardır illâki lafım yok. Ama oyuncu sahaya çıktıktan sonra, antrenörün yapabileceği birşey yoktur. Oyuncu sahaya çıkar, oynar. Görevide odur çünkü.. Gerçi İspanya dandik bir takım değil burda onları küçümseyemeyiz. Ama en azından azimle ruhla oynanması gerektiğini düşünüyorum. Misal Euro 08. Almanya maçında 3 2 yenildik ama babalar gibi oynadık! Bu maçta da öyle olsun isterdim valla ne yalan söyliyeyim.. Euro 2008 başkaydı be!

0|1
    0|0
    • eski kafalarla eski anıları yaşayamıyok işte :) terim gitmeli,

• Ya bence terim gitse bile oyuncularda ruh yoksa, hiç birşeyi değiştirmez. Çünkü 2008 de çok ruhlu oyuncuarimiz vardı!

• aynen ilhan mansızın dedigi dogru :) beni 36 dan sonra futbola başlatmayın diyor :)

• Fatih Terim in bir suçu yok ki, onu teknik direktör diye milli takımın başına koyup ayda 800000 tl maaş vereni sorgulamak. Senin futbolunu yöneten şike davasında yargılanmis, bjk yi batırmis, futbol ile hiç bir alakası olmayan bir adam. Onun seçtiği adamda anca bu kadar olur

0|1
    0|0
  • Artık bırakmalı bu işe. Bırakta başkası rezil etsin bari. Sen noktayı doldurdun. Belli olmaz belki yapamadığını yapar orası ayrı tabi.

0|1
    0|0
  • kariyeri iyi olan meshur topculari bir araya getirip oynatmaya calisdi aslindan sahadakilerden daha iyi is yapacak oyucu yedk kulubesindende disardada cok sahada ruhsuzluk vardi fatihide cok gommeye gerek yok hocanin dedigi gbi 7 kez sampiyon olan bir milli takim değil beklenen buydu aslinda sadece fazla hayal perestiz

0|1
    0|0
  • 1. fatih terimin tecrubesi cok fazla 2. si ise kimi alacaksiniz kadroya , tecrubesi olmayan futbolcularimi kim varki turkiyede duzgun top oynayan? Futbolcular oynayamiyorki ayaklarinda top tutamiyorlar daha..

0|1
    0|0
    • Boş boş oturup kafasındaki oyuncuları almasın biraz izlesin mücadele etsin isimle şampuyon olunmaz mücadele edenle olunur

• O Formayı Giyiyorsan, O Candan Vazgececeksın. Türklerle Yürüyorsan, Savaşmayı Bileceksın.

• Sen dunyanin en iyi futbolcususun , karsindaki takimda on numara bir takim. sana pas gelmiyor calimlayip verdigin pasi ayaginda tutamiyorlar , boyle dusun birde, kadro degistiremezsin su anda cunki takim yerlesmis kimin nasil oynadigini biliyosun futbolcular arasindaki iletisimi biliyosun, her takimdan futbolcu alamazsin ayni takimlarda oynayan oyunculari alabilirsin sadece

• somtaymz vat ken ay du. dis iz muqadderat yu nov..

0|1
    0|0
  • Parasını aldığına bakıyor.

0|1
    0|0
  • Paraya ihtiyaci var desem yok , efsane olmaya kalmiyor desem zaten zamaninda olmus. Sorun bizim insanin temel anlayisinda. bir yere kök salip ölene kadar durur. Biseyleri yönetmesi ona zevkli gelir. Güç onu eşsiz kilar. Bunun gibi etkenler hane..

0|1
    0|0
  • Egosu ve bilmişliği geçmişteki başarılarını dahi gölgede bıraktıracak, unutturacak kadar fazla insan👍

0|1
    0|0
  • Ulke milli takimi gerileten ve haketmedigi milyonları kazanan mirasyedi

0|1
    0|0
  • fatih Terim kim?

0|1
    0|0
  • Ersun yanal derim geçerim

0|1
    0|0
  • Bos adam o ya senol hocayai birakcaklar

0|1
    0|0
  • Fatih terim sırf ego.. bence istifa etsin, aldığı paraları geri versin.

0|1
    0|0
  • Niyeyse RTE'ye çok benzetiyorum.

1|1
    0|0
  • ülkenin parasını yiyor

0|1
    0|0
  • Emekli olmalı bence
    O kadar parayı mezara mı götürecek

Şimdi başlasa torunlarına bile yeter :D

0|1
    0|0
  • Burak'a aşık olduklarının düşünüyorum!

0|1
    0|0
  • ya bı bırakın allah askına futbolculara bır bakın once sahada gezdıler resmen ya

0|1
    0|0
  • bol küfürlü

0|1
    0|0
Yükleniyor...