Nolcak bu milli takimin hali?

Bu milli takimin hali nolacak nasil duzeliriz

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Perşembenin gelişi Çarşamba dan belliydi. Adam kayırma, rant, hepsi milli takımda var. Formayı hakeden futbolcular değil torpilli futbolcuların çoğu takımda. Bu takımı bu hale getirenler utansın. Ama ne yalan söyleyeyim İspanya nın yenmesine pardon tecavüz etmesine hiç üzülmedim müstehak oldu. Ne bekliyorduk ki dünya devi bir takımı bu göbekli futbolcularla yenmeyi mi? Bana kalırsa yeni bir yapılanma süreci başlatılmalı alt yapıya falan yatırım yapılmalı gurbetçi oyunculardan otlanıyoruz habire

0|0
    0|0
    • Bir kiz olarak gercekten ilgilisin gurur duydum kardesim temel olarak bende oyle dusunuyrm rantcilarin gidip gercekten bu ise gonul verenler basa gecmeli ve bastan dizayn etmeliyz her seyi sistem monte etmemeliyz kendi sistemimizi olustrmaliyz

• İşte o da çok zor hiç umudum yok açıkçası. Ya zaten 10 yılda bir katılıyoruz böyle turnuvalara umutlanıyoruz her seferinde de böyle oluyor (euro2008 i saymazsak) takım rezalet. Ya zaten ispanya maçı için kimse onları gidin ispanya yı yenin demedi zaten imkansız ama en azından mücadele etselerdi o da yokk. Bu insanlar isyan etmesin de napsın sonra da taraftar ıslıkladı diye suçlu oluyor. Arnavutluk bile mücadele ediyor en azından.. Resmen turnuvanın Haitisi San Marinosu olduk. Ne diyim inşallah ben yanılırım da bir şeyler değişir

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak turk futbolunun hali bktan. Turkiyede su futbola yatorilan para bilime sanata yatirilsin dunya capinda marka olmazsak bende bisey bilmiyrm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni koysaydınız sahaya, ben daha iyi oynardım.
    En azından ozan gibi saçımı düzeltmek yerine modric'i durdururdum.

0|0
    0|0
  • Reziller dün 3-0 yenildi Ispanya'ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kotu futbol sergiledigin halde teknik direktore de oyunculara da bizim omrumuz boyunca bir arada gordugumuz parayi tek seferde onlara verirlerse umurlarinda olur mu? Kotu de oynasa iyi de ucuk paralar aliyorlar.

0|0
    0|0
  • Kulüplerimizin hatası aslında bu ilk baştan kulplerimizin politikalarından kaynaklı bu sıkıntı şu an üst düzey Türk futbolcu yok yani seçenek yok hep yabancı yıldızlara yönelip oyuncu yetiştirmeyi unuttu takımlarımız baş sıkıntı burdan kaynaklı

0|0
    0|0
  • zaten bizi düzelttiler çok zor düzelmemiz

0|0
    0|0
  • Güneş batıdan doğduğunda doğudan battığında düzelecek.

0|0
    0|0
  • bir cacık olmaz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...