Milli takımda olmaması gereken oyuncular?

Sizce takımsa bulunmaması gerek oyuncu var mı? Veya onun yerine şu oyuncuyu alırdım diyebileceğiniz oyuncu var mı?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle ben olmamalıyım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Semih yerine Ersan veya Ömer Toprak olsaydı Mehmet Topal i orta sahaya çekip Oğuzhan -Topal ikilisine iş yaptırırdık
    Çinde 2 mac çıkmış Burak yerine formda Sinan olabilirdi
    Kerim ya da Gökhan Töre olsa iki mac sonunda dahil olup hücum alternatifi oluştururdu
    Alper Potuk , Omer Ali Şahiner gibi oyuncular da iş yapardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• bence olması gereken oyuncuları saymak gerekiyor. Alper potuk kesinlikle olmalıydı bana göre ve milli takımın kalece volkan demireldir. Bunları fenerbahçeli olduğum için değil doğru olduğunu düşündüğüm için söylüyorum volkan hata yaptı tamam almıyorsan onur ya da tolga olabilirdi ama tecrübesiz oyuncularla buraya çıkılmaz babacan ne kadar iyi olursa olsun buralarda tecrübe konuşur. Takıma bakınca zaten oğuzhan ozan hakan cenk filan tecrübesiz daha önce böyle bir turnuva görmüşler mi?

0|0
    0|0
  • Ömer toprak sinan gümüş alper potuk bu 3 adam milli formayı haketti

0|0
    0|0
  • Ben olsam Burak yerine Sinan gumuse izin veririm adam parlak bence Salih uçan a izin verilmedi şimdi noldu bence milli takıma 11 kişinin en az 3-4 kişi genç olcak deneyimli olanlardan bisey ogrencek bak salihe bence sinani kaybetmeden ya da başka gelecek vadeden gençleri kaybetmememiz lazım

0|0
    0|0
  • Arda Turan. Net.

0|0
    0|0
  • Ozan Tufan halı sahada beklenen adam gelmeyince onun yerine mecburen kot pantolonla oynatılan adam gibi oynuyor.

0|0
    0|0
  • En basta burak

0|0
    0|0
Yükleniyor...