Wartner siğil ilacı kullananlar

Arkadaşlar siğil tedavisinde kullanılan ilaçlara göz attım da en çok wartner siğil ilacı dikkatimi çekti. Başarılıymış ve dondurma şeklinde tedavi ediyormuş ancak bu ilaçla ilgili kullanıcı yorumlarına pek ulaşamadım. Sadece bu sitede yorumlardan bahsedilmiş ama beni tatmin etmedi.. link

Aranızdan bu ilacı kullananlar var mı varsa yorumlarını paylaşabilir mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• o değil de batıl inanç gibi gelebilir ama babam bir kitaptan bir yazılar yazmıştı elimde ki sığil çevresine yarım saat beklemiştim sonra kendiliğinden kopmuştu ayrı not olarak söylemiş olayım.d

0|0
    0|0
    • bak bu ilgimi son derece çekti ! eğer hatırlıyabilirsen öğrenirsen yazışalım.

• Kitapları yoklarım bi, siğilin çevresini dolduracak şekilde yazmıştı çok sürmemişti kopmuştu çok da canım yanmamıştı :) Araştırıcam...

• 1997 yılında SİL33 diye bir ilaç kullanmıştım, sağ olsun bana hayatımın acısını yaşattı ama siğil falan kalmadı. Bildiğin asitti kendisi

0|0
    0|0
  • wartner bildiğim kadarı ile cinsel organ siğillerinde kullanılıyor. ama herkeste etki yapmıyormuş.

en iyi yöntem kotter ile yakmakmış.

tabi işin kötüsü siğilden tamamen kurtulan yokmuş. varsa da belki buraya yazar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...