Bu yapılanlar doğrumu?

Dün milli maçta Arda Turan ıslıklandı şimdi bu maçın kaybedilmesi beklenmedik birşey değildi kimse kendini kazancaktik diye avutmasin ispanya ya karşı Türkiye alabilir mi karşımızda 3 kere Avrupa futbol şampiyonasında 1. Olmuş bir takım var son 2 Avrupa futbol şampiyonasıni kim almış demek ki adamlar oynuyor yani demek bu bizim takımımız bu konuda daha tecrübesiz ve maçın kaderini 1-2 kişiye baglayamayiz bu milli takımdaki oyuncuların tecrübesizliği bence ne olursa olsun bizim kendi ülkemizin futbolcusunu Avrupa arenasında bunu yapıp İspanyollara bizim futbolcumuzun adına tezahürat yaptırıyoruz bu dün olmamaliydı ben Arda Turan'ı bütün kalbimle destekliyorum peki sizce yapılanlar dogrumuydu?
(Türkiyemizin kazanmasını bende isterdim ama olmayınca olmuyor biraz gerçekçi olmak lazım)

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Ardayi kesinlikle desteklemiyorum tamam kaybedebiliriz ama hic mi ugras olmaz arkadas ya mahalle takimlari bile baski yapmaya calisirken bizimkilerin umrunda degildi o sahada butun turkiyeyi temsil ettiklerinin farkina varmalilar adam milyon dolarlari kaldiriyor herkes biliyor onun ne kadar iyi bir oyuncu oldugunu bu yuzden macta hic bir caba gostermemesi taraftari delirtti topu iki saniye ayaginda tutmadi pas hatasi yapti o da pas hatasi yapiyosa bosuna ugrasiyorlar geri donsunler

0|0
    0|0
    • Bak şimdi sende diyosun biraz başka yönden bak şimdi tamam Türkiye için oynuyordu eyvallah ama her futbolcunun kötü günü olur şimdi bizim en iyi dediğimiz Ronaldo Messi bile bunları yapıyorsa Arda nin yapması bence o kadarda göze baticak bisey değil yani ayrıca biz maçı seviyeye gore iyi oynadığımızi macida bizim kotu oynadığımız için değil onların iyi oynadığı için kazandığını dusunuyorum ki biz takımımız yeri gelince neler yaptı onlar bizi oynatmadı çünkü hepsi deneyimli adamların biraz da bu yönden bakmak lazım

• Var ben inanıyorum ki bu ülkede çok azimli gençler var mesela Fenerbahçe de bir Salih uçan vardı adam iyiydi ne dendi genç tecrübesiz felan filan milli takımı tecrübeli dedikleri adamlara bırakıp genclerin onu açılmıyor bir önlerini acsalar bence evet alışana kadar biraz daha bir tık daha kötü olur ama genç nedir ayrıca kendini geliştirir onu yuhlarsin o azmeder düzelir Arda sen bugün yuhladin onu o nasıl geliştirsin yani yıllardır bu böyle değiştiremez kendini ama genç yapar uğraşır çünkü heveslidir

• Evet ama dedigin gibi tecrubeli oyunculari seciyolar

Kızlar Ne Diyor 1

• İspanya'nın maçı alacağı bariz ortada olan bir şeydi. Millet iyice abarttı bence.

0|0
    0|0
    • Bence de kesinlikle bu takım hem oyuncuları hem de geçmişi yani baya iyi bizim futbolcular daha Avrupa deneyimi olmayan oyuncularımız var adamların yüksek kulüplerle oynamayan futbolcusu yok geçen Euro 2012 nin şampiyonu ondan önce Euro 2008 şampiyonu dün çok abartıldi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...