Bitti demeden bittik... #euro2016 da bize bu sonucu hazırlayan nedenler nelerdi? Yorumlarınız?

Bitti demeden bittik... #euro2016 da bize bu sonucu hazırlayan nedenler nelerdi? Yorumlarınız? #euro2016 da işler iyi gitmiyor, ortada iyi futbolda yok ama az da olsa en iyi 3. cüler kontejanından yolumuza devam etme gibi bir şansımız var halen daha... Sizce kötü futbol, oyun politikamızın olmaması, oyuncu performanslarının düşüklüğü veya diğer nedenler... Sizce nerelerde hata yaptık...

Güncellemeler:
Bitti demeden bittik... #euro2016 da bize bu sonucu hazırlayan nedenler nelerdi? Yorumlarınız?
Bitti demeden bittik... #euro2016 da bize bu sonucu hazırlayan nedenler nelerdi? Yorumlarınız

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Tek sorun fayih terim bence her maca sacma sapan oyun. kurup cikiyo sahaya sacmasapan adamlari maca aldi en sonki macta burak yilmazi hic begenmedm adam çine gitti geldi bozulmus çin mali olup cikmis topa vuramadi be hakan calhanogluydu sanirim adamin sol ayagi iyi dediler. pohpohlamislar iyice iki topuda cok guzel kale arkasina gonderdi olcay sahani hic saymiyorum kalenin dibine. kadr gel sadece adamin bacagina carpmadan topa. dokunsa gol olcak sanki zoraki oynuyolardi cok. sinir oldum buragin yerinde en azindan cenk tosun olabilirdi belki bisiler olurdu defansimiz cok kotu kaleci volkanda bosvermis utanmasa kenara cekilcek tuhaf bir . macti gercekten

0|1
    0|0
    • doğru diyorsun genel olarak çok kötüydük, teknik direktörden tutda futbolculara kadar. turnuva bitsinde tatile gidelim havasındalar. pek ruh göremedim sahada bende senin gibi

En İyi Erkek Görüşü

• Yürek kardeşim yürek... Bence bu takım yüreksiz

0|1
    0|0
    • kesinlikle doğru katılıyorum sana, maçları izlerken sahada bir karekter izleriz mücadele eden, bu konuda noksandık gerçekten, turnuva bitsende tatile gidelim havası gördüm genelinde, kendilerini verememişler.

Kızlar Ne Diyor 2

• zaten böyle olacağı belliydi en başından sinyaller vardı ve sonuç şaşırtmadı açıkcası. Can sağlığı olsun en azından oraya kadar gelen oyuncularımıza teşekkür etmek lazım.

0|1
    0|0
    • teşekkürü edelim tabi ama tekerür etmemesi için neyi doğru yapmalıyız ya da neyi eksik yaptık onları irdelemek gerekir gerçekten, futbolda ve herşeyde büyük atak yapanlar bu noktalarda iyi analiz yapıp doğru derleri çıkaranlar başarıyor

• Hersey umarim daha guzel olur... Artik sorunlar yumagi ulkeyiz. Neye elimi atsak bir soeun mutlaka cikiyor.

• aynen sorunlar yumagı bir ülkeyiz ve her konuda malesef... dediğin gibi umarım herşey iyi olur

• Ardayı otobüse yetiştirmekle hata yaptık ozan tufanın saçını kesmemekle hata yaptık fatih terimin maaşına tepki göstermemekle hata yaptık aklıma daha gelmeyen birsürü hata yaptık

0|1
    0|0
    • bir sürü hata var gerçekten bu sıraladıklarının üzerinde bile gereçkeci açıdan konuşamadık tartışamadık toplumca

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu takıma kimse niye kazanmadınızın hesabını sormuyor, problem kondisyon düşüklüğü, yeterince mücadele etmemeleri, özet olarak boşvermişlik hali... üzerlerindeki manevi sorumluluğu geçtim aldıkları ücretin karşılığı için olsun mücadele etmeleri gerekir. Ülkemizin itibarına eş değer sonuçlar aldığımızı da hahatırlatayım

0|1
    0|0
    • doğru eleştiri mekanızmaları işlemiyor ülkemizde hem hemen hemen hiç bir konusunda, burdada yaşadığımız biraz bu

• Oraya gitmeyi bile bir başarı (!) sanan oyuncular varken, aldığı parayı haketmeyen sözde imparator denilen teknik direktör varken, berbat futbol altyapımız varken bu turnuvalarda gruptan çıkmamız bile hayaldir.

Burada yapılacak en güzel şey iddaa kupanı oynayın karşı takım üzerine. En azından kazançlı çıkarsınız. Şahsen ben hiç üzülmedim çünkü gruptan çıkmayı haketmeyen bir takımız. Euro 2016 maçları arasında en berbat oynayan bir takıma sahibiz. Acı ama gerçek...

0|1
    0|0
  • Ozan Tufan halı sahada beklenen adam gelmeyince onun yerine mecburen kot pantolonla oynatılan adam gibi oynuyor.

0|2
    0|0
    • kadroda görmek istemiyorsun sanırım, çıkarttık düzelir mi peki, gördügün sorun sadece bu mu

• takım değiliz. yanlı adamlar yanlış yerlerde oynatıldı, zaten bir halta benzemiyorduk, olan oldu

0|1
    0|0
    • bir birlik havası yok, takım olamamaşız kısmına katılıyorum bende

• Bence Fatih hoca kurabileceği en kötü kadroyu kurdu

0|1
    0|0
  • Hepsinin canı cehenneme

0|1
    0|0
  • Bence yine taraftarın hatası sonuçta milli takım tecrübesiz pek beklentiniz olmasın bence

0|1
    0|0
    • taraftar malzemeyi görüp beklentiyi üst seviyeye çıkarmamalı mıydı diyorsun o açıdan mı hatalı görüyorsun, peki bu gerceği görmesi gereken ve müdahele etmesi gerekenler onlar işini az yapmadı mı peki

• Tabi yani sonuçta birsuru yıldız var arda da yavaş yavaş ben inanıyorum arda Barselona da vazgeçilmez olacaktır

• inşallah

• kısacası ebemizi bellediler

0|1
    0|0
Yükleniyor...