FATIH TERIM VE ALDIGI UCRET?

Arkadaslar şu ulkede artik fatih terim tabusu yikilmalidir iyi bir antrenor olmadigini herkes gormeli adam milli takimdan aylik 950bintl aliyo ama karsiliginda verdigi ne var? HICBISEY. Imparator olmak icin biseyler yapmak lazim gecmise mazi derler aldigi para sonuna kadar HARAM OLSUN

1|2
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Parayı sen cebinden veriyormuş gibi haram etmen garip. Tamam olmaması gerekirdi ama dünden beri edilen kalmadı adama. Kendi bilgisine ve yeteneğine güvenen çıksın bakalm nasıl antrenörluk yapabiliyor. Herşeyi 1 kisiye mâl etmek doğru bir tutum değil.

0|0
    0|0
    • TFF o parayı kendi 'özel bütçe ve ekonomi' yaratıp mı ödüyor sanıyorsun :d ne cahiller var :D
      bir şeyi yakalayıp tüm suçu o şeye yüklemeyi bende doğru bulmuyorum o konuda haklısın ama bu sonuçlardan topyekün fatih terim sorumludur ve sorumlulugu almalıdır üzerine karakterli duruş bunu gerktirir, bencede gereğini yapacaktır turnuva sonuda ülkeye dönüşte şartlar artık onu zorluyor pembe :D

• Arkadasim bizim verdigimiz vergiler sayesinde aliyo bu maasi bosbos konusma adama bu kadar fazla para verilmesinin daha dogrusu bu kadar fazla para istemesinin sebebinne?

• İşin iki boyutu var.
      1) Futbol Federasyonunun bütçesi bizim gibi insanların yaptıkları harcamalar sayesinde oluşuyor. Bizlerin cebinden çıkan para nedeniyle oluşan havuz sayesinde o maaşlar ödeniyor. Bunu geçtim, Türk Milli Takımının teknik sorumlusunun aldığı afaki ücreti eleştirmek hakkımız değil mi?
      2) Madem bol keseden para dağıtılıyor ve Federasyonun çok parası var (Fatih Terim'e ödenen yıllık 3.5 milyon Euro - Neden Euro sorusunun sorulmaması da ayrı bir gariplik) ülkemizde altyapı bu kadar zayıfken, spor tesislerine ihtiyaç varken bir adama bu kadar para vermek ne kadar doğru.

Elbette suç Fatih Terim'in değil tek başına. Bunu kendi görüşümde de belirttim. Topyekün bir hata. Fakat sistemin işlevsiz olması bir kişinin sırtına büyük sorumluluk yüklüyor. Önce sistemi adam etmeli akabinde de Fatih Terim gibi kişileri daha doğru şekilde kullanmalıyız.

En İyi Erkek Görüşü

• Onun çeyreği kadar kazanmayan adamlara baktıkça bende haram ediyorum , tek bildiği gaz vermekti artik onu da yapamıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• Fatih Terim hakkında en sevmediğim nokta. Konuşmaya gelince, vatan millet nidaları, yüksek perdeden milliyetçilik söylemleri ama masaya oturunca gelsin cukkalar. Yılda 3.5 milyon euro maaş mı olur. Bu ülkede 1300 TL asgari ücretle geçinmeye çalışan ailelerin olduğu yerde böyle bir para almak saygısızlıktır. Benim gözümde adam olan 1 TL sembolik ücrete çalışırdı. Hadi diyelim ki o kadar yürek yok. Yılda 1 milyon TL alsa ne olur. Sanki paraya mı ihtiyacı var. Sadece maaş konusu bile çok yanlış.

Mesele sadece Fatih Terim değil. Yıldırım Demirören gibi bir şahsiyetin federasyon başkanı olduğu bir ortamı aklı başında bir insan nasıl anlatır? Bunun mantıklı ve geçerli bir açıklaması var mı?
    Futbol gibi sosyal konularda iktidar siyaset üzerinden dizayn ettiği müddetçe bir yere varamayız.
    Kel başa şimşir tarak. Bu toplum 2 maçta gol bile atamayan bir milli takımı hak ediyor. Yanlışlıklara sesimizi çıkartmadığımız sürece de bu iş değişmeyecek.

0|1
    0|0
  • benim verdiğim vergilerle bu kadar parayı kazanıp koskocaman bir 0 alan kişiye afedersin ama her türlü küfürü etme hakkına sahibim
    takımı baştan aşagı o seçiyor işini iyi yapsın diğer teknik direktörler yapıyorsa o da yapacak başaroı yoksa o kadar parayı da almaması lazım o sözleşmeye madde koymaları lazım şu başarıyı sağlarsan şu parayı alırsın diye adam yatsada o parayı alacak otursada alacak kimsede hesap soramaz eski eskide kaldı artık tadında bırakması lazım

0|1
    0|0
  • 50 bin lira neyine yetmiyor anlamış değilim... O kadar parayı ne yapıyor.

0|1
    0|0
  • Hadi aslanım hadi yiğidim demekle bu iş olmaz. Fatih Terim'de teknik sıfır. Yıllardır çevremdeki arkadaşlarıma Fatih Terim iyi teknik adam değil diyorum. Bu turnuva öncesinde bile isterse şampiyon olalım yine Fatih Terim iyi teknik adam değil dedim.

Vatan sevgisinden bahseden milliyetçilikten bahseden yılda 3.4 milyon Euro almaz. Bonuslarla beraber 3.4 milyon Euroyu çok geçiyor. Adamsa ve vatanseverde önümüzdeki yıl milli takımın başında kalmasın kalacaksa da çok düşük bir ücrete çalışsın...

0|0
    0|0
  • dogru soyluyorsun ınan dun gecekı macı ızledıgımde takımda ruh kalmamış heyecan kalmamış dedım ulkenın taze kana ıhtıyacı var bence

0|0
    0|0
  • bu parayı ona yurt dışında bir milli takım başında vermezler, bu bir gerçek. zaten milli takım yönetmek istemiyor kulup takımı vardı kafasnda hep.

0|0
    0|0
    • O zaman gitsin kulup yonetsin

• ben gördügümü yazdım sadece, gs nin başında ki teknik direktörün tepesinde boza kaynatıyor zaten ilk hatasında kendisine yakın kesimleri harekete geçirip kendi gelecek, muhtemelen sezonun ilk yarısının ortası ve sonlara doğru. yani aklı milli takmda değildi ve futbolcularda turnuva bitsinde tatile çıkalım modundalar.

• ne kadar gerisiniz...
    Maci izleseydiniz anlardiniz hatanin nerde oldugunu!
    Oyuncularda bir b*ok yok mk!
    Terim napsin? Yedigimiz gollerin ikiside tamamen hatamizdan dolayi, ilk atilan tamam o onlarin cabasi ile atildi ama geriye kalan ikise tamamen bizim öküzlerin yüzünden!
    Son gol ztn ofsaytti aslinda ama ginede mücadele etmeliydi defans ofsayt var diye caba göstermediler gol yediler her birinin sifatina tüküreyim ben!

0|0
    0|0
    • Hadi dedigin gibi olsun biz ispanyollara karsi asiri iyi mucadele ettik onlar balla 3gol buldu peki hirvatistan macina ne diceksin? En buyuk suc fatih terimindir formsuz oyuncusu almayacaksin ya da oynatmayacaksin turkiyenin en iyi on liberosunu gidip stoper oynatiyosun ben yillardir bu isin icindeyim gericisiniz derken bir dusun

• hayir hic kimse oynamadi!!!
      En cok savan Caner Erkin idi

• ben terimin 100% sucsuz oldugunu iddia etmiyorum... Emre moru neden oynatmadi? Defansda Semih kaya neden yoktu?
      Bu sorulari kendisine sormak isterim

• aferdersin ama ALDIĞI ÜCRETE SOKAYIM

HAK ETMESİ ÖNEMLİ

HAKEDİYOR MU BENCE BU 2 MAÇA GÖRE ETMİYOR ya

YAZIK GÜNAH HARCANAN PARALARA HEP BİZDEN ÇIKIYOR BUNLAR

0|0
    0|0
  • istifa etmeli

0|0
    0|0
  • bencede çek maçından sonra istifa etmeli

0|0
    0|0
    • O kadar parayi birakip istifa edermi o yuzsuz

• bilemiyorum onur haysiyet meselesi o değilde istifa ederse gs nin başına musallat ondan korkuyom gidim de başka takımda çalışim olayı yok adamda

• sen kimsin ki haram ediyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...