Beşiktaş Uefa da çeyrek finale kalmıştı. Hatırlayan var mı?

Belki FB ve GS gibi Avrupada destan yazmadı şimdilik ama. Beşiktaş 2003de Uefada çeyrek final oynamıştır. Çeyrek finalde Lazioya elenmiştir. Yani Kartalları da tamamen yabana atmayın lutfen.

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• hatırlıyoruz tabiki biz nice büyük takımları da yendik ama önemli olan hatırlamak değil sürekli hatırlatmamak.bu da bizim farkımız başarılarımızı fazla dilimize dolamayı sevmiyoruz:))

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kupayı alamasa da bir yerlere kadar gelmiş...

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Beşiktaşım o seneler çok iyiydi.pascal,ilhan ve daha nicesi vardı.gecen senede son16da çekilen kura kupa şampiyonu A.Madrid olmasaydı en az çeyrek görürdük

1|1
    0|1
    • Nereden nereye değil mi? Sorumluları kimse yatacak yerleri yok

• o sene 100. yılımızdı şampiyon olmuştuk başımızda Lucescu vardı keşke Lucescu kalsaydı bak Shaktar'a gitti ve son 8 sezonda 6 kez Shaktar'ı lig şampiyonu yapıp bir de UEFA şampiyonu yaptı 2009 senesinde. Ayrıca her yıl düzenli olarak Şampiyonlar Liginde mücadele eden Avrupa'da istikrar sahibi bir takım yaptı Shaktar'ı.

• ondan sonraki sene 11 puan öndeyken şampiyon olamadık diye hemen yollladılar kalmalıydı bence.

• Fenerbahçe ne destan yazmış Avrupada merak ettim:)

0|2
    0|1
    • bakınız 15 mayıs. bu kadar da iddialıyım.

• Fenerbahçe Tur için avantaj yakalıdı fakat daha turu geçmedi ikincisi finalde Chelsea gibi bir ekip var zor demek istiyorum

• Doğru söylüyorsun ama ben de diyorum ki bu Fener bu saatten sonra ne yapar eder tekmeye kafa uzatır gerekirse ama buradan dönmez. avrupada herkes 3 kişilik oynuyor adeta

• O sene 100. yılımızdı şampiyon olmuştuk ve UEFA'da da çeyrek finale kalmıştık o zamanki Lazio güçlüydü şimdiki gibi değildi daha güçlüydü o zaman başımızda Lucescu vardı keşke Lucescu kalsaydı bak Shaktar'a gitti ve son 8 sezonda 6 kez Shaktar'ı lig şampiyonu yapıp bir de UEFA şampiyonu yaptı 2009 senesinde. Ayrıca her yıl düzenli olarak Şampiyonlar Liginde mücadele eden Avrupa'da istikrar sahibi bir takım yaptı Shaktar'ı.

0|2
    0|0
  • Beşiktaş bir zamanlar iyiydi ama şimdi futbolu tatmin etmiyor.

0|1
    0|1
  • atmıyoz zaten geçen seferde kupa sahibi atletioya elendiler

0|1
    0|1
    • Dogru bak onu unutmuşum iyi hatırlattın

• tabi fanatik bir fb li olarak q7 ye bakıyoduk hadi bjk diyip destekliyodum bjk yi hiçbir uefa maçını kazanmadım o sezon yanılmıyosam gruptan çıktıktan sonra 1 takım eledi sonra atletioya elendi.

• tabii ki unutmamak gerek. denizlispor'u da unutmamak gerek.ülke başarısına katkı. ama destan kupa kaldırmaktır.onu ülkemizde sadece galatasaray takımı yaptı. diğer mevkiler başarı olarak görülmeli.

0|1
    0|1
    • Fener de bu sene yapacak emin olabilirsin buna. Bu çocuklardaki o azmi inanmışlığı gördüm ben.

• hemde o senenin kupa galibi Valencia Gençleri zar zor eledi

link

• Vay be. Parmaya 4 gol atmışlar hem de helal olsun Gençlere.

• Onemli olan bu basarilari dewam ettirebilmektir..

0|1
    0|0
    • Haklısın.

• link yılmaz Hocaya göre de büyük değil. Dediğin gibi umarım toparlarlar.

• Hoca çoktan harcamış koca Beşiktaş'ı. yazık.

• destan yazmak kupa için çıkılan yolda kupayı almaktır

0|0
    0|1
  • beşiktaşda mı çeyrek final oynamış. ben boşuna demiyorum Uefa kupası 2000den sonra iyice bozuldu zayıfladı diye :)

0|1
    1|3
    • Öyle deme. 2000de neyse şimdi de o, bir fark yok katılan takımlarda.

• saygı duyarım fikrine..*a bana göre son yıllarda ayağa düştü o kupa. atleticolar sevillalar üst üste 2 sene aldılar o kupayı. braga final oynadı. artık değersiz bir kupa o.

• Konu Beşiktaştan nereye geldi :)

Yükleniyor...