Arda'ya yapılan tepkiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben 3-0 dan sonra sinirlendim izlemedim maçı haberlerde gördüm ve üzüldüm.

0|1
8|27

En İyi Kız Görüşü

• Ispanya taraftarlarinin bağırmasi cok zoruma gitti

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Önce aradaki cenabet bulundu diyorum :D Allahtan izlememişsin 5 6 falan olurdu mazallah :D Sonra da dşyorum ki bizim millet yemin ederim çok acayip. Bu adam takımın başına gelmeden sen zaten bilmem kaç tane turnuva kaçırmışsın katılamamışsın. Adam takımı aldı 100 de 99 bitti dediğin dünya kupası elemelerini son anda kaybetti. Yine % 95 gidemeyeceğiz denile avrupa kupasına götürdü bizi. Nasıl mı oynadılar ilk 2 maç rezalett, leşş turnuvanın kuşkusuz en kötü takımı görünümünde. Ama yok arda bu takımı bitiriyor, yok ozan saçını düzeltti, yok reklam yıldızı bilmem ne yemin ederim bizim zihniyetle bizden bir bok olmaz. Ana avrat küfürler yok buse terimin karnındaki çocuk düşer inşşallah yok FAtih terim ölür inşallah ruhsuzlar yav. şaklar falan yeter deyip yemin ederim utanıyorum. Bİr kaç tane futbolcu arkadasım var ne kadr üzüldüklerini bilemezsin. Yok para alıyor yatıyor bilmem ne falan da filan da adamlar 1 buşuk senedir remi olarak 3 4 maç kaybetmiş 20 küsür maçta ne olmuş 2 maçtır çok kötülerse bu adamlarla buralara geldik. DÜne kadar helal olsun Arda göğsümüzü kabarttı asın bayrakları diyordunuz. Şimdi yok arda takıma girmesin şerefsiz görünü kaldıramıyor reklam yıldızı falanlarla filanlar çok üzülüyorum çoook

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunu yapmamaliydi taraftarlar😔futbolculara sahip çıkmaliydilar sonuçta kazanmakta var kaybetmekte. .

1|2
    0|0
  • az bile yaptilar.

0|0
    0|0
  • Ben de bedensel ve ruhsal sagligim için izlemedim, izlettirmedim... Taraftarın sabrını sınadilar

0|0
    0|0
  • Kötüydü

0|0
    0|0
  • Futbolla ılgilenmiyorum ama yapılanlar hoş olmamis galiba. Ayrıca milletimizin futbol ilgisi beni baya etkiliyor! Umut vadediyoruz.

0|0
    0|0
  • Umrumda degil.

0|0
    0|0
  • hak etti arda bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Başlığı açan da Modric ahaha :D Öncelikle Rakıtıc e selamlar :D
    Konumuza gelirsek; sahadaki biçok futbolcu (Arda-Selçuk-Gökhan gönül-Caner-Burak yılmaz başta olmak üzere) tepkiyi hakkediyorlar abi az bile bu tepkiler... bence sadece Arda ya tepki yapılması yanlış tüm oyunculara tüm takıma tepki yapılmalıydı, Fatih Terim de tepkiyi hakedenler arasında... Oyuncu tercihleri yanlış, teknik, taktik, takım oyunu sıfır... Oyuncular da koşmuyor hepsi formsuz, güçsüzler, kondisyonları yok, yetenekleri zaten az çoğunun ama medya abartıyor...

Arda tamam Atletico dayken biraz iyi oynuyordu ama o Arda'nın yeteneği değildi Simeone'nin yeteneğiydi çünkü o takımda zaten herkes iyi oynuyor iyi oynamak zorunda orda herkes herkes koşmak zorunda orda...

Arda Barcelonada oynayabilecek kadar üstün özel yeteneklere sahip değil, bir Neymar, bir Suarez değil haketmeden gitti Barcelona'ya...

bizim çoğu oyuncumuz aslında 5 para etmez de işte medya fazla abartıyor (Selçuk-burak-Gökhan g-Caner-arda vs vs) çünkü hepsi göstermelik oynuyorlar, düz topçu hepsi ektstra bir katkıları ekstra bir hareketleri yok yani... bakın 18 yaşında bir Emre Mor çıktı hepsinin eline verdi teknik ve futbol kalitesi olarak... demekki biz bu futbolcuları çok abartmışız, Emre Mor tarzında çok yetenekli oyuncularımız şimdiye kadar pek olmadığı için de durumun farkına varamadık elimizdekileri çok yetenekli sandık hep aslında değiller...3 kuruşluk oyunculara ve teknik direktörlere 10 kuruşluk değer verirsek olacağı buydu 0 çekip gol bile atamadan evimize döneriz :S

zaten ülkemizin en büyük sorunu bu; iyi mevkilerde hep işi bilmeyenler var :S futboldan tutun da ülke yönetimine bakın başka mevkilere bakın hepsinde aynı bok... işi asıl bilenlerin yetkisi yok, yetkililer de iş bilmiyor işin özeti bu :S:D

0|2
    0|0
  • arda ile kısmına üzülme bazen böyle şoklara ihtiyacı var futbolcuların, bu şok hali ya onu derleyip toparlayacak ya da çöküş devam edecek, barcelona markasın sürekli anlatmaktan, açılışlara reklamlara katılmaktan daha öte bir şey oldugunu anlamalı mevcut konumunu koruyup daha öteye götürmenin. taraftarın tepkisi çok masum ve doğru tepkidir. futbol ayakla oynanır çeneyle değil, bu tepki almasa bazıları sahip çıkmalı falan diyebiliri ama o zamanı geldiğinde olur böyle bir durumda sahip çıkma yerine uyarı görevini yaptı taraftar yoksa aynı şekil devam ederdi arda, teknik direktör ve genel oyun planımızda sıkıntılıydı dün ayrıca

0|0
    0|0
  • Şimdi şöyle, yabancı bir ülkede olarak kendi futbolcunu ( veya kendi insanını ) yuhlamak, ve tutmamak ayıptır yani bu açıdan gülünç ve zavallı duruma düştüğümüzü göstermiş oluyoruz. Fakat hak ettilermi yuhlanmayı? Evet misliyle hak ettiler ve az bile yapıldı ama bu Türkiyede yapılabilirdi veya tepki olsun diye daha başka şeyler yapılabilirdi, reklamlar kaldırılırdı, Milli takımdan alacağı paranın yarısını alırdı belki. Kısacası bir yerden cezalandırmak gerekiyordu Ardayı.

Hepsi zaten kötü oynadı sadece Ardada değil, ama Ardaya bukadar yüklenilmesindeki en büyük sebep Ardanın takım kaptanı olması, takımı gaza getirmesi gerektiği fakat bırak takımı gaza getirmeyi kendisinin bile ayakta duracak hali yok. Bir diğer sebebiyle Ardanın beklenenlerin çok çok çok altında kalmış olması. Rezil rüsvan ettiler bizi tüm dünyaya, yazıklar olsun.

0|0
    0|0
  • Arda takımın kaptanı ve Türkiyenin yetiştirdigi oyunculardan
    ama Arda formsuz kondisyonu düşük
    arda son 30 dakika oynasa daha verimli olur doksan dakika degil..
    secimler yanlış taraftar ona saldırıyor
    suclusu Terim

0|0
    0|0
  • Arda'nın İspanyada ne kadar zor durumda olduğunu biliyoruz bunu bile bile tek suçlu onu gösterip ıslıklamak lazımdı onu değil onu oynatanı ıslıklayacaksınız ama o da akıllı oyundan almadı tüm maç boyunca tek kelime edilmedi galiba Terime tribünlerden

0|0
    0|0
  • Taraftar tepki gösterir eyvallah ama şeyini çıkaracak kadar değil , abarttılar

0|0
    0|0
  • O tepkiyi hak ediyordu, sadece Arda değil teknik direktöre kadar hepsi de. Ancak maç esnasında değil, maç bittikten sonra. Maç esnasında yapılan tepki hoş olmadı. Daha yarım saat vardı bir de!

0|0
    0|0
  • Ben boşuna demiyorum. hala daha aynı görüşe sahibim. biz hem ülke olarak hem spor faaliyetleri olarak doğru düzgün kişiler çıkartamıyoruz. bizde eksik olan birşeyler var. ya eğiten kişiler bu işi baştan savma yapıyor. ya da ciddi anlamda bir problem var ve hala çözülemedi. sadece para mı alayım yeter gibi bir kafa hakim, herhalde o yüzden.

0|0
    0|0
  • övgüleri aldığında nasıl mutlu olup havalara uçuyorsa eleştri yapılıp tepki gösterildiği zaman da efendi gibi susacak

1|0
    0|0
  • Tepki ağır sadece ardaya yapılması ağır yoksa tüm takıma yapılmalıydı.. ardayi açığa çıkararak avrupada oynayan bir topcumuza hakaret ederken avrupayida gtunle guldurduk kendimize

0|0
    0|0
  • üzülecek bişey yok totosu kalktı onunda milli takımda oynuyosun oyunu yönlendirmesi lazım yürüyor sadece

0|0
    0|0
  • kardeşim herkes kötüydü sadece arda olsa anlarım neden sdece ona tepki gösteriliyoki oysaki bütün takım kötü ve bunun tek sorumlusu terim

0|0
    0|0
  • trilyonluk eşek işte

0|0
    0|0
  • ispanyol taraflarlar bile sahiplendi, biz adamı ıslıkladık..
    nasıl da oyun isteği kaçtı.. ayıptır, günahtır..
    arda bu güne kadar üzerine düşeni hep yaptı.
    tek suç onun değildi, biz takımca kötüydük, onlar da takımca yine yine çok iyilerdi..

0|0
    0|0
  • Böyle bir turnuvada ıslıklı tepki gosterilmemeliydi. Ülke imajida zedeleniyor.

0|1
    0|0
  • Adamda öyle bir ego olmuş ki.. Egosu yeteneginden üstün geliyo. Normal oynasa cok iyi oynicak hatta takımı tasicak ama garip garip tavirlara giriyo. Tam bir sonradan görme. Hak etti sonuna kadar egosunu indirmek lazımdı

0|0
    0|0
  • Modric hep senin yüzünden orda gelişine vurmasan gol olmaz 1 puanla turnuvayı bitirirdik, ozan tufan saçını düzeltmez, arda şişko olduğu için ıslıklanmazdı

0|0
    0|0
  • haklılar

0|0
    0|0
  • Herzaman futbolcuna sahip cikmalisin. Adam dünyada bizi temsil ediyo. Kötü oyuncu olsa dünyanin en iyi takimindan birinde oynayamazdi. Aslan hergün et yiyemiyo aç kaldiginda ot çimen kemiriyo 😉

0|0
    0|0
  • Yapılmaması gerekir. Lig maçı olsa neyse. Orda ispanya ardayı alkışladı moral verdi

0|0
    0|0
  • Tataftar ne yapsaydi bilemedim ki. durduk yere olmadi. o kadarda olsun taraftar bunaldı. yeter

0|0
    0|0
  • biraz oyuncuna sahip çıkıcaksın seni oraya getiren de onlar...

0|0
    0|0
  • Hakediyo ama bunu maç sırasında yapmak ne kadar doğru bilemem

0|0
    0|0
  • Haklilar

0|0
    0|0
  • takım bok gibi arda bok gibi türkiye bok gibi

0|0
    0|0
  • Ben artık yoruö yapmıcam maç falanda izlemicem rezik ettiler bizi