Türkiye euro 2016'dan elendi mi?

2 maci kaybetti birtane daha varmis cek cumhuriyetine karsi onda kazanirsa ne olacak daha sansi var mi elendi mi türkiye anlamadim?

Güncellemeler:
anladim simdi

0|1
1|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ufakta olsa en iyi üçüncü olma ihtimali var

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• ilk 2 olarak direk gitme şansını kaybetti ama son maçında çeklere karşı kazanma dışında bir şansı kalmadı çünkü berbarelkte bile averajı çok kötü olduğu için kazanıp 6. grubun 6 üçüncüsü arasında en iyi 4 takımdan bir olmaya çalışacak. şans var ama futbol yok ne yazık ki.

1|0
    0|0
  • Hayır Çek maçını kazanırsak averaj maveraj bir şekilde gruptan çıkarız heralde. Ancak bu kadroyla köy takımını zor yeneriz. Aslında iyi takım ancak teknik yok.

1|0
    0|0
  • 6 grubu 3. sırada bitiren en iyi 4 takım daha bir üst tura çıkacak. ama diğer gruplara bakınca bu iş zor gibi. 3 puanla imkansız değil ama mucize olur çıkmamız

1|0
    0|0
  • Elendi gibi... Gibi gibi... :S

1|0
    0|0
  • 6 grup var her gruptan ilk iki takım çıkacak ve 4 tanede en iyi üçüncü çıkacak türkiye yenerse çekleri çıkabilir

1|0
    0|0
  • Bence çok zor yensede

1|0
    0|0
    • yense sonra kimle oynayacak

• anladim tesekkürler

• 3. olursak Fransa veya ingiltere gelir

• İspanya kupadan çekilirse, bizde son maçı farklı kazanırsak, hırvatistanda yok ben istemiyorum Türkiye gruptan çıksın derse o zaman bir şeyler olur.

0|0
    0|0
  • Şansımız var son maça bağlı. En iyi 4 tane üçüncüden biri olursak gideriz

1|0
    0|0
  • Şans var.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Türkiye maalesef kalitesiz bir takım bunu önce kabullenelim. Biz işte çılgın türkleriz Demekle olmuyor onu anlayalım önce. Yabancılar sırf bunun için 7-8 yaşında eğitmeye başlıyor. Bizlerse halı sahada büyüyoruz. İçler acısı bende üzülüyorum ama Türkiyeden bişey beklemeyin. Fransaya gitmesi bile Şaşırtıcı

0|0
    0|0
  • Elendi

0|0
    0|0
  • elendi sayılır

0|0
    0|0
  • Evet bitti is.

0|0
    0|0
  • gibi gibi

0|0
    0|0
  • İhtimal var ama sen elendik say

0|0
    0|0
  • Bu kötü futbolla zaten ilk maçta elendik yine şansımız yolunda gitse ne değişecek sistem bu.

0|0
    0|0
  • elendi

0|0
    0|0
  • Yuzde 99 elendi

0|0
    0|0
  • sans var ama bu futbolla degil

0|0
    0|0
  • bizden olsa olsa en kötü 4 üncü olur...

0|0
    0|0
  • 100 de 1 şansı var

0|0
    0|0
  • Elendin zaar yenmesini bekleme

0|0
    0|0
  • Yüzde 99 elenir

0|0
    0|0
  • Sansi var ama az