Erkek arkadaşım değerimi nasıl anlar?

Arkadaşlar 1 yıllık bir ilişkim vardı perşembe günü bir kız yüzünden bitti. 8,9 ya da daha fazla kez. Dün tişört bahanesiyle mesajlaştık ama vurdum duymaz tavırlar sergiledi. Doğal olarak moralim bozuldu, ÇÖKTÜM! O da benim çektiğim acıyı çeksin hissetsin istiyorum. Benim gibi kimse sevip katlanmaz. Sevdim ki çok sevdim ki katlandım. Neyse onun da benim gibi canı yansın kıskansın pişman olup değerimi anlasın istiyorum. Napabilirim :(

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bi erkek bul

0|0
    0|0
    • Ben kendi keyfim için başka insanların duygularıyla oynamak istemiyorum.

• Duygularıyla oynamadan da kıskandırabilirim tabi ki. Sağol yinede, pişman olacağına inanıyorum ben. Sadece destek istemiştim

Erkekler Ne Diyor 8

• Senden hoslanmiyosa hic bir sey yapamassin Ama bir yolu var ornegin guzel fizigin boyun posun yerindeyse eskiden daha bakimli ve cok cok guzel giyiniceksin cocugun oldugu kafelerde denk getiriceksin hali ile boyle cocuk kiskanir ama sana sunu diyim bana sorarsan intikam cok guzel bir sey Ama ondan daha deshet verici bir intikam varsa o cocugu unutup daha iyi daha yeni cocuk bulmaktir :)

0|0
    0|0
    • Ben kendimi beğenmem, nefret ederim. Fakat çevremdekiler fiziğimin güzel yüzümünse tatlı oldugunu söylüyorlar. Kafe de takılmaz o. Düzgün biri ama çok bozdular onu. Güzel giyindiğime inanıyorum. O topuklu ayakkabı giydiğimde seksi olacağımı düşünüyor ama ben yürüyemiyorum topuklu ayakkabıyla :D okulun yıl sonunda giyeceğim. o zamana kadar neler olur kim bilir :D

• bana sorarsan en guzeli o baloya ondan daha yakisikli bir cocuk bul git ama cok guzelde giyin zate catlar da o ama o ana kadar sana donmeyecegini nerden biliyosun ama seni simdi birakanlar yeni denizlere acilmanin anlami yok cunku o seni ordada birak sen en iyi gel unut yeni birisini bul onu sana unutturacak biri elbet vardirda olacaktirda :)

• Evladım o tarz aksiyonlar içerisine gireceğine hayatını öyle bir taş üzerine kur ki o taşı senden kimse alamasın altından kimse çekemesin böylelikle hiç kimse seni çökertemez olsun unutma hayatındaki en güçlü varlık kendinsin saygılar

0|0
    0|0
  • onun doğum gününe en yakın arkadasıyla gitmeye çalış evlat acısı gibi koyar :)

0|0
    0|0
  • Eğer sadece bir kız yüzünden bittiyse o zaman al bunu dinle dinle de mutlu ol azıcık.

link

0|0
    0|0
  • İyi yapmıssın ama değerini anlarmı, bilemem, bitmesi gerekiyorsa bitirmeli,

0|0
    0|0
  • Hiçbir sey yapmana gerek yok.Sende takma olsun bıtsın...

0|0
    0|0
  • Eskiye saplantılı kalma yeni insanlar çıkar önüne düşünme onu ...

0|0
    0|0
    • Elbet çıkacak. Hem onun hem benim. Fakat ben ilk kez böyle duygular yaşadım, hissettim. O kadar çok anımız oldu ki, fotoğraflarımız, anı şişelerimiz hayallerimiz falan. Çok zor. O belki silip atar ama ben atamıyorum :(

• Atmak zorundasın ondan nefret etmek zorundasın başka çaren yok o değersiz olmalı gözlerinde ...

• senin çektiğin benimkinin yanında 100/1

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• canım benim sen ne yaparsan yap onun gönlü olmadıktan sonra senin değerini hic bir zaman anlamaz emin ol aynı şeyleri bende yaşadım 3 sene katlandır kaç kere terketti geri döndü her defasında affettim sadece 4 gün önce bana başka kızlar yüzünden defol dedi yetmiyomuş bir kız hiç umursama senin kadar seveni bulumayınca geri gelecektir gelmese de hiç üzülme zaten o sevgini haketmemiş.;)

0|0
    0|0
  • Nasil bir kiz yüzünden aldattimi?

0|0
    0|0
    • Kız göğüslerini falan göstermekten çekinmeyen bir kız her ortamda telefon falan koyuyor. Erkekleri biliyoruz. Kışkırttı bir nevi. Konuşmaya çalışıyor falan. Beni sevdiğini biliyorum ama onu tatmadan değerimi anlamayacak gibi. Sadece pişmanlık duuymasını istiyorum. Susmalımıyım :(

• Ama bir insan yaptığından ders alır, almalı. Şahsen ben her yaşadığımdan elbet bir şey çıkarıyorum. Allah biliyor onun duygularını da. Bazı erkekler duygularını gösteremez, evet. Ama ben başka bir kıza dokunmasına bile dayanamıyorum. karnım ağrıyor

• Degerini anlamamis sende deger vermeyi birak ona bence böyle kisiler iicin deymez sana layik degil

• unut demek kolay fakat unut gurur yap azcık kızım bir kız yüzünden seni bırakabiliyosa, bu kadar umursamazsa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...