Evet çok kötü oynuyoruz evet hiçbişey yapmıyoruz evet turnuvanın en kötü takımlarından biriyiz ama?

bu çocuklar bunu hak etmiyor ersin düzenin bu sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz komik değilmi bence öyle

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ersin Düzen genelde böyle saçma şeyler zırvalar

0|1
    0|0
    • yok bu saçmada değildi resmen duygu sömürüsü yapmak istedi yıllardır vardır ya vurduk yıkamadık bilmem ne artık bahane kalmadı akşam saçmalamaya başladı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• spiken işte söylemesi gereken o standart saçmalıklarını söylemesi lazımdı söyledi, gitti

0|1
    0|0
    • bence yayından sonra kendine gülmüştür o sözler için

• ağlanacak halimize gülüyoruz resmen çok acı bir durum

• öyle tabi katılıyorum sana

• Ben bu çocuklara suç bulmam bu kadroyu kuran fatih terim suçlu o dur ayrıca ersin düzen çok doğru söylüyor biz her vakit oyuncularımızın yanında olmalıyız he diyeceksiniz ki eleştirmeyecek miyiz eleştieeceğiz ama maç esnasında bu tepki yanlış onların moralini daha fazla bozmaktan ileri gitmez 5 olsa ya da daha fazla gol yese ne olacaktı bu takım şunu unutmayın oynadığınız takım son Avrupa şampiyonu

0|0
    0|0
    • son avrupa şampiyonu olabilir yeniledebiliriz ama kişiliksiz futbol oynayamayız şu futbolcu dediklerinin yıllık kazancı ne kadar bir fikrin var mı madem bu ülke bu imkanları size veriyor o zaman bu millet böyle ezilmeyi hak etmiyor yok siz böyle bizi rezil ediyorsanız yuhalanmayıda hak etmişsinizdir ve evet fatih terim yanlış kadroyla oynuyor ve tükürdüğünü yalamamk için yanlıştan vazgeçmiyor neyse çek maçından sonra birraz onuru varsa istifa eder

• ben onların bu durumu taktıklarını sanmıyorum bak göreceksin hepsi çek maçından manken sevgilileriyle ferrarilerine binip alem yapacak millet çok umurlarındamı hiç sanmıyorum onlar alacakları parada ayrıca ben turnuvaya gittik diye kimseyi göklere çıkarmadım aksine birçok kişiyle tartıştım acaba selçuk 89 da o topa öyle vurmasa şimdi napıyorduk diye birçok kişiyle tartıştım acaba dedim hollanda tarihinde hiç bukadar kötü olmuşmudur olmamıştır bir şans bize denk geldi yoksa ilk 3 e bile giremicez sen diyorsun ki piskoloji peki maçın o dakikasına kadar yuhalamadılar da milli takım ne oynadı hatta turnuvada değil elemeler de dahil acaba bu adamlar ne oynadı ha madem olmuyor o zaman devlet el atsın klüplerin son 20 yılına bakalım harcadıkları paralar milyar dolarları buldu ne yaptılar bu paralarla falança teknik direktöre falança futbolcuya falança menejere eee sonuç paranın karşılığı milli takım her turnuvaya gidermi hayır klüp takımları bırak finali gruplardan çıkarmı eh bazen ha işte

• devlet dicekki geçmiş yönetimlere vegelecektekilere arkadaş harcamalrınızı kontrol edecem açığını bulursam canını yakarım neden yapması lazım çünkü bizde klüplerin sahipleri yok hepsi dernek oraya gelen yönetici kara para aklıyor yaptığı transferlerden komisyon alıyor biyerde okumuştum hoca futbolcusuna diyorki aldığın paradan benide gör çalışmasanda forma senin bu iş böyle sürmez arkadaş ya klüpler satılacak hepsini sahibi olacak kar etmek zorunda olacak ya da devlet çok sıkı denetleyecek

Yükleniyor...