Dünkü maçta en çok kötü oynayanlar kimlerdi?

Bence birçok oyuncu hem savunmada hemde hücumda iyi değildi özellikle arda caner selçuk hakan

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi birbirinden kötüydü , selçuk sahada yoktu , arda yürüyerek oynuyordu sonra küstü zaten , hakan sıkça pas hatası yaptı , topal mevkisi dışında olduğu için savunmada hatalar yaptı , balta morataya eslik etti, oğuzhan onun düşüncesinde oyuncu olmadığından verkaclar yapamadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• aklımı okudun gerçekten👏
    bence mehmet topal ön liberoda oynamalı;selçuğun orada iyi olmaması sorun yaratıyor. stoperimiz yok farkındayım

0|1
    0|0
  • bence ozan tufan terim bir hata yaptı stopersiz maça çıktı şimdi tükürdüğünüde yalayamıyo oysaki koy topalı ortaya tek libero bakalım nolacak

0|0
    0|0
  • arda hakan gökhan çok çok kötüydü. mehmet topal stoper değil. burak çabaladı ama yeteneksiz. ozan sahadaki en iyi adamımızdı. diğerlerde kötülerdi ama başta verdiğim 3 lü kadar değil

0|0
    0|0
  • bir tek ozan çabaladı.. gerisi tırttı.. kibir torbasının takımı da bu kadar olur..

0|0
    0|0
    • ozan mı ben hangi maçı seyrettim acaba

• @rooster onu kendine sor. Ben bir tek onu iyi gördüm.

• yanlışın var hocam çok ağır bitane top kullanmadı daha şimdiye kadar bir tane atak kestiğini görmedim bence en kötülerden di

• Artık yorulmadınızmı

0|0
    0|0
  • soru mu bu? ARDA TURAN

0|0
    0|0
Yükleniyor...