Kadın neden sesiz kalır neden cevapsız kalır..

Sms veya sosyal ağdan görüştüğün ve aynı ortamda aynuı mekanda ikamet ettiğin bir kadın diyelim gün gelir sana mesajlar atar gün gelir 1 ay susar yazdıgına cevapta vermez bu tip durumlarda ne yapmak gerekir . kadına açılamıyorsun ve ondan bişeyler yazmasını bekliyorsun sürekli takip ediyorsun bir açıgını bekliyorsun ama açık vermiyor ve sana bir mesaj atıyor mesela bizim takım bugün yendi tebrik etmen lazım vesaire gibi bir mesaj bu tip kişilere nasıl davranmak gerek yardıcı olurmusunuz. ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar ilgi manyağıdır. Başka birisiyle yazış sürekli o da görsün bu yazışmaları. Bak o zaman nasıl sana ilgi gösteriyor.

Yanlış anlama sana hakaret etmek gibi bir amacım yok ama bir kadın bana "bizim takım bugün yendi tebrik etmen lazım" derse formanı giy bize gel derim. Zaten uyuz oluyorum şu takım muhabbetlerine iyice çileden çıkarırdı heralde o lafıyla.

0|1
    0|0
    • :) sanada katılıyorum kardeş ama varya hakikaten boktan bir durum ve bu duruma kendimizi bile bile sokuyoruz dizginleyemiyoruz kendimizi

• Benden büyüksünüz yaşınız itibariyle daha deneyimlisinizdir tabii ki. Ben facebookta beni ekleyen kızlarla mesaj yoluyla tanışıp konuşmak istiyorum eğer cevap gelmezse ben de ' manasız maddelerle işim olmaz' diyorum ve siliyorum. Sonra gene ekliyorlar ancak onlar kendi egolarını tatmin ediyorlar resmen bizim fotoğraflarımızı gördükleri zaman ben de direk engelliyorum. Zaman kaybı olarak görüyorum açıkcası.

• o tip yerlere çok güvenme sanal değilde gerçegi yaşa kız profiliyle gelip seni ekleyipte i*nede çıkabilir herhangi bir arkadaşıdan sana şaka yapa bilir her zaman gerçekci ol sanal pek tavsiye etmem he sen yapmadınmı abi dersen yaptım ayagıma kadar getirdigim bir kaç bayan oldu ama şakalandıgımda oldu :)onun için bişeyden emin olmadıkça harekete geçme

Kızlar Ne Diyor 1

• sil gitsin

0|1
    0|0
    • sil gitsinde olmuyor işte hoşlanıyorsun ilgi göstersin istiyorsun ve az gösterip sonra yok oluyor salakça bir durum biliyorum dedigin gibide yapmak lazım ama tam vazgeçtim diyorsun aradan bir mesaj atıyor aptallaşıyorsun

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynen benim durumumu tarif etmişsin...

Kafayı yicem ne yapacağımı şaşırdım.

0|1
    0|0
    • sorma arkadaş kendinde ilgisiz kalmak istiyorsun ama bu ona açılamamaktan kaynaklanıyor açılsak bu içimizdeki dürtü yok olacak yani top senden benden bizim gibi olanlardan çıkacak gerisi o düşünsün diyeceğiz

• Ama arkadaş olarak görmek istediği rahat rahat takılabileceği dostum diyebileceği birine ihtiyacı var ve bana öyle geliyor ki beni bu yönden çok samimi buluyor diğer insanlara davranmadığı güvenmediği şekilde davranıyor, bunu bozmak ta beni üzer... Yani olur da şöle bir durumla karşılaşırsam "tamda kafama göre bir arkadaş bulmuştum o da başka niyetle yakınlaşıyormuş" derse baya üzülürüm.

• medeni bir şekilde açılmayı dene

• kadınlar trans yaratıklar.durdukları yerde yoktan sebep üretirler. takma.

0|1
    0|0
Yükleniyor...