İspanyolların Arda diye bağırmasına ne diyorsunuz?

İspanyolların Arda diye bağırmasına ne diyorsunuz? Arda'ya destek oldular maçta Türk taraftarlar tepki gösterince.

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.youtube.com/watch?v=OSbEJqDoBUQ
    bu oluyorsa neden olmasın tunruvayı kaybedebiliriz ama insanlığımızı değil
    Bence Türkiye İspanya çok iyi ilişkileri var bunda Arda Turanın katkısı var tabi
    ama oyun olarak gerçek olmak lazım
    tamam İspanya dünya devi gerçekçi olmak gerekirse beraberlik bile mucizeydi
    ancak oyun olarak çok berbatız İspanya ile alakalı değil oynayacaksın arkadaş
    ruh yok oyun yok atak yok topu tutma yok
    hırvatistana yenilmeyeceksin en kötü berabere kalacaksın oynayacaksın
    yapacak birşey yok hala umudumuz var ama olsa ne olacak
    umarım Türk milli takımın Emre Mor örneği gibi altyapısı oyuncuları falan gelişir güçlenir bunlara çok ihtiyacımız var
    ülke olarak büyük takımlarımız var yıldızlarımız var ve bu yıldızları türetmemiz gerek
    Beşiktaş Fenerbahçe Galatasaray kendi egolarıyla birbirlerine atışmaktan vazgeçip aynı bayrak için mücadele ettiklerini anlamalılar
    çok oyuncular yıldızlar yetiştirmeliyiz

0|0
    0|0
    • forvetlerin Cenk Tosun Burak Yılmaz kötü demiyorum ama iyide değiller
      Arda Turan Barcelonada formunu yakalayamadı
      İntere giden Caner Erkinin formu yok Fenerde doğru düzgün oynamadı
      düzgün defansın yok Hakan Balta yaşlı Mehmet Topal stoper değil
      Ozan Tufan performans olarak hazır değil ve çok fazla büyütüldü ve çok büyük bir sorumluluk çocuğun eline verildi
      böyle bir takımda Oğuzhanın etkisi olmaması kadar doğal birşey yok
      Gökhan Töre yok yerli robben cezalı
      Kalecimiz Volkan Babacan kötü değil ama iyide değil
      yedek olarak bizim Olcay giriyor oyuna
      Kerim Frei gibi güzel bir oyuncu listede yok
      Ersan Gülüm Atınç Nukan defans olarak listede yok
      Burak dedim adam Çin malı oldu
      yaşlanmış Nuri Şahin Gökhan Gönül
      Hakan Çalhanoğlu ne yapsın
      Fatih Terim şuçlu yanları var şuçsuz yanları var
      vs.

• birde hem bizim türk takımlarında hemde milli takımda sistem yok sistem
      İspanya İngiltere İtalya Almanya gibi ülkelerin oyununa bak adamlarda sistem var
      ve bu sistemi çok seneler önce yakalamışlar bizde sistem yok
      bir bu sene Beşiktaş sistemli oynamaya başladı atılan goller ataklar falan

En İyi Kız Görüşü

• Neden türkiye bir çok konuda ileriye gidemiyorum biliyormusunuz? Tutkun olmadığı için. Bir birini kolay sattığı için. Bu hayatta kazanmakta var kaybetmekte. Kazanınca şak şak alkış ve kaybedince domates atmak yakışmaz. Her ne olursa olsun kazansakta kaybetsekte bir birinin arkasında durulması gerek. Gerçek tutku ve sevgi budur. Taktir ettim ispanyolları ve Ardayı. Kendini sevdirmiş ve Arda / Türkiye kaybedincede arkasında durmuşlar.
    Gerçek tutku gerçek sevgi !

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Messi Dünya Şampiyonu olamayınca Messi Messi diye bağırıyorlardı. Arda üç gol atsaydı destek olacaklar mıydı yine? biz de İzlanda kalecisini alkışlamıştık. bir Galatasaraylı olarak Beşiktaş'ın şampiyonluğunu destekledim bu yıl.
    tanıdıkları futbolcu olduğu ve biz tepki gösterdiğimiz için jest mahiyetinde yaptılar ama yine de takdire şayan.

2|0
    0|0
  • yani sen sahip çıkmazsan adamlar sahip çıkar işte bunun örneğini gösterdiler doğrusu bizim yenilselerde takımımıza sahip çıkmamız dı ama nerde bizim aklı havada milletimizde yahu arkadaş ne çabuk unuttuk buralara hiç çıkmadığımız dönemleri ama doğru bir çoğu genç dimi o yuhalayanların onlar bilmez o devirleri ula sen olasan sağada seni yuhalasak acaba ne derdin diye soruyorum o yuhalayanlara

0|0
    0|0
  • Güzel jestti

0|0
    0|0
  • Kesin atletico taraftarlaridir. Barça taraftarinin ardaya etmediği laf kalmadi. Cezalı olduğu maçta sonunda 11 kişi maça çıkacaz yorumlarını görmüştüm.

0|0
    0|0
  • Futbolun geliştiği ülkelerde Taraftar bu sekldedir. Bu gun AArsenal forveti giroud bos kaleye kaçırınca sampıyonlar lıınde taraftar alkıslıyor moral bozmak yok devam duyor. Bızımkıler bir elini sçaına attı dıye adamı hayın ilan ettiler

0|0
    0|0
  • Sen de yendikten sonra onlardan birini göstermelik destekleyebilirsin ama bu maçı kaybettikleri gerçeğini değiştirmez.

0|0
    0|0
  • Söylenecek söz varmıki görünen köy kılavuz istemez

0|0
    0|0
  • Bizden daha çok sahipleniyolar.

0|0
    0|0
  • İspanyollar bizden daha çok seviyor zaten ardayı

0|0
    0|0
  • Avrupalı bir başka oluyor işte. Aman batıya benzemeyelim biz iran a falan benzeyelim. elllerinden gelse futbolu bile yasaklar pijler

0|0
    0|0
  • Gayet normal bişey

0|0
    0|0
  • Türkün türkten baska düşmanı yoktur bağıranların hepsı fenerbahcelı

0|0
    0|0
  • arda barçaya dönünce bu sefer küfretcekler ordada totosunu kaldıramaz o

0|0
    0|0
  • ''İspanyolların Arda diye bağırmasına'' diyorum.

0|0
    0|0
  • çok beğeniyorlarsa ispanyol vatandaşı yapıp takımlarında oynatsınlar bağırmakla olmuyo bu işler

0|0
    0|0
  • bizi birbirmize düşürmeye çalışıyor İspanyollar ardayı sevdiklerinden değil :)

0|0
    0|0
  • yapmasalardı daha iyiydi. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Taktire şayan ve bizim utanmamizi gerektiren bir durum. Milli futbolcu na yuhlayıp olan moralini de maf ederken elin ıspanyol u senin futbolcu na destek çıkıyor. Resmen arda ya ' bozma moralini olur böyle şeyler hayatta ' mesajı verdiler. Bizim taraftarın işini ıspanyol lar yaptı. Utanç verici bir durum.

0|0
    0|0
  • Vay be. Çok garip

0|0
    0|0
  • Maci kaybettgimizi anlayinca jest olsun diye oylr yaptilar. O golleri biz onlara atsak sanki arda mi diyeceklerdi

0|0
    0|0
  • Reziliz knk asla yurtdışına çıkmam ben

0|0
    0|0
  • Arda resmen onlar için oynadı o yüzdendir faydası oldu adamlara tabi destek çıkarlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...