Arda'nın yuhlanması hakkında ne düsünüyorsunuz?

Arda'nın yuhlanması hakkında ne düsünüyorsunuz?

0|1
16|45

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçeği söylemek gerekirse bu takımdakilerin hiçbirini beğenmedi o gece taraftar. Peki neden Arda? Çünkü Arda bizi avrupada temsil eden ve dünyanın, avrupanın en iyi Türk oyuncusu dediği birisi. Yapılan yanlıştır kesinlikle yapılmamalı. Sebebini ise söyledim Arda bizim halkımızın gözünde ulaşılamaz , üstün başarılı biri olduğu için onun hata yapmasını sindiremiyo kimse. Aslında futbolcularımızı yerlere göklere sığdıramayıp abartan biziz. Ama işte o zamanda onlardan yapamayacakları şeyleride istemeye başlıyoruz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence hakediuor ama sadece o da değil hepsini yerden yere vurasım geliyor..

Hele şu Fatih Terim; şampiyonada en çok para kazanan 3. teknik adamsan sen senin oyuncuları yanlış taktikle sıfır pozisyon bilgisiyle oynatma lüksün yok o kalitede değilsen o kadar parayı almıyacaksın çoluk çocuğun çırağan sarayında evleniyor yurtdışında okutuluyorsa ve bu para milletin vergileriyle karşılanıyorsa sana her türlü hesabı sorarım ben..

Oyuncularımızda kıçı kalkık harket ediyorlar. G. Gönül adam 3 milyon dolar yıllık istiyor fb den düşün.. Ulan sen 1 milyonluk tl lik oyun oynuyorsun neyin kafası bu..

Yeter artık milletin fakir fukaranın vergilerini çarçur ediyorsunuz.. Sporda yenmek te var yenilmekte diye bir şey yok.. Bunu söylemek sana düşmez izleyici söyler, sen söylersen zaafiyet göstermiş olursun, hırsını bitmiş olur. Dininiz imanınız aklınız fikriniz milli şuurunuz falan para olmuş mınakoyim.. Hepiniz sktrn gidin öğrenin şu işi ispanyollar nasıl yapıyor almanlar nasıl yapıyor bu işi.. Dünyanin en büyük futbol bütçelerinden birisi TFF dir yapamıyorsanız defolun millein parasının üstünden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Maci izlemedim ama disaridan yorum yapacak olursam cok yanlis hareketleri var bazi insanlarimizin.
    Kim kotu oynar bilerek? Kim ister yenilmeyi?
    Fatih terim imparator lakapli adam simdi de salak adam oldu cikti, ayni sekilde iste arda da o sekil.
    Ama bir iki gol atsalar Onlardan iyisi yokdu, atamayinca hemen vur yerden yere.. :)

0|1
    0|0
  • Tepki verilebilir ama bu denli abartmak doğru değil , sanki tek suçlu Ardaymış gibi

0|0
    0|0
  • Abi ayıp denen birşey kalmadı heleki İspanyollar arda diyerek bağırıp destek çıkması bile utandırdı

1|2
    0|0
  • Doğruydu taraftara artistlik yapmıcaktı

0|0
    0|0
  • Haketti

0|0
    0|0
  • Hak etti kanks

0|0
    0|0
  • Dokunma elimde milyon dolar var.

0|0
    0|0
  • Şampiyonaya katıldım diye 500bin euro alcaksın, neler yapıcaz sloganıyla o kadar reklamda oynayacaksın ordaki paralarda cukka. Sonra birde çıktığın maçlar için para alacaksın yetmiyor birde TFF nin parası var daha çok para versin diceksin ve utanmadan çıktığın maçta canlılık göstermiceksin. Adamı oyarlar.. Bkz İtalya 2006 dünya kupası, italyanlar ne kadar tepki göstermiş görün.

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haketti yuhalanmayı... maç boyunca ayağına her top gelişinde düştü bir tane dikine pas vermedi hep geriye. bumudur barcada oynayan arda? bu futbolla barca kapının önüne koyar bunu görürsünüz... terim de egolarından vazgeçecek gibi değil , galatasaray ın anasını belledi sıra milli takımda...

0|0
    0|0
  • Hakettiğini ücretlerin karşılığını veriyorlar mı

0|0
    0|0
  • İyi oynasa yuhalanmazdı

0|0
    0|0
  • Hak etti.

0|0
    0|0
  • yuhalanmadan önceki olaya bakın. top ayağına geliyor önünde boş bir alan var ve arda hareketlenmiyor. ardından tepki geliyor.

0|0
    0|0
  • Sacmaladiklarini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Doğru karar bence yuhalayan herkese de helal olsun adam hayvan gibi kilo almış koşmaya aciz trilyonları alıp yan gelip yatıyolar nerede o eski milli takım ruhu.

0|0
    0|0
  • Kesinlikee yanlis bisey basari olursa alkis basari olmasa kufur. Bunu yapanlar sanki hic basarisiz olmamislar

0|0
    0|0
  • Bence ib. nelikten baska birsey degil

0|0
    0|0
  • yanlış bir hareketttt

0|0
    0|0
  • Haklılar.

0|0
    0|0
  • Sihirbaz sanıyorlar... Takım oyunu olduğunu unutuyorlar...

0|0
    0|0
  • Arda Turan'ın saçının gılıyım. :D

0|0
    0|0
  • dogru buldum

0|0
    0|0
  • Paraya oynuyor artık reklam yıldızı olduğu bildigin hakketti

0|0
    0|0
  • hak ediyor bence koşturmadı bile

0|0
    0|0
  • Reklamlardaki performansını sahada gitmedikçe yuhalanmakta haklı

0|0
    0|0
  • Bir tek ardanin yuhalanmasi yanlis. Takim olarak tepki gostermek gerekli...

0|0
    0|0
  • Onlar ardayı değil üzerindeki formayı Ay-Yıldızı Yuhaladı ama cahiller işte farkında bile değiller.

0|0
    0|0
  • eee reklam cekmeye benzemıyor. Adamlar nasıl oynuyor bizim arda totosunu kaldıramıyor. Islıkla gelen ıslıkla gider. Volkana ana bacı söverlerken ıyıydı kımse destek cıkmadı. Şimdi arda olunca herkes basladı savunmaya

0|0
    0|0
  • ona verilen paranın dörtte birine bin kat iyi oynayacak adamlar varken böyle duba adamlar oynuyor ya pes ! yuhlanması normal

0|0
    0|0
  • Haketti bence, adam 2bin lira verip kmlerce yol gidiyor desteklemek için bari yeniliyorsunuz adam gibi savaşın biraz be

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 15

• Millet hakketti diyor yani

1|0
    0|0
  • Kotu bir durum o formaya saygi duyulmasi lazimdi.

0|0
    0|0
  • Gol atınca iyi atmayinca kötü Türkler nankör Atatürke bile saygısızlık yapıyorlar Arda takmiyordur bende takmiyorum

0|0
    0|0
  • Neden ki.

0|0
    0|0
  • iyi oldu ona

0|0
    0|0
  • Haklılar. Adam futbolu bıraktı artık resmen reklam yıldızı oldu. Milletçe övündüğünüz adam yiyip yiyip koşmamaktan göbek yaptı görmüyor musunuz?

0|0
    0|0
  • arda hak ettide yaptıklarınıda unutamayız

0|0
    0|0
  • Yazik oldu

0|0
    0|0
  • Kötü olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun destek için orada bulunmalıydı taraftarlarımız. Eleştiriyi zaten dışarıda yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Yazık ardaya ya kıyamam

0|0
    0|0
  • Maçın tamamını izlememiştim ama sonradan öğrendim yanlıştı çok çok yanlıştı

0|0
    0|0
  • Dogru degildi.

0|0
    0|0
  • Haklilar kötü oynuyor zaten

0|0
    0|0
  • Tam artis olmuş o ya. Reklamlarda falan oynasın yakında dizi sektörüne geçer

1|0
    0|0
Yükleniyor...