Volkan Demirel'i kadro dışı bırakan Fatih Terim, sizce Arda Turan konusunda aynı hassasiyeti göstermeye cesaret eder mi?

Hatırladığım bir maçta annesine, eşine ağza alınmayacak küfürler yiyerek sahayı terk eden Volkan Demirel'e çok kızan Fatih Terim artık Volkan Demirel'i kadroya almıyor
Evet haklı veya haksız ama asıl merak edilen dün futbolda olabilecek bir taraftar isyanı sadece ona karşılık sahada isyan eden ve oyunu bırakan Arda konusunda Fatih Terim sizce ne yapacak?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan ve Arda nın durumu aynı değil bence... Arda Hoca tarafından oyundan alınmalıydı...

0|1
    0|0
    • Evet aynı değil ama sonuçta oyunu 67. Dakkada bıraktı sonuçta evet Terim almalıydı ama ben sadece isliga oyunu biraktiysa Volkana yapılan küfürler ona yapılsa napardı acaba?

• Selçuk İnana yani GS nin kaptanına yer açma çabası olabilir mi?
      Stopere koy Ersan veya Ömeri,
      orta saha, Topal ve Oğuzhan...
      Önlerinde Hakan...

• Yani kesinlikle doğru dizilis bu olmaydi :-)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• fatih terimi çok severdim ama bu son 2 maçımızda maç eksiği olan ne kadar futbolcu varsa oynattı çok yanlış bişey , taraftarın görmek istediğini değil zaferi getirebilecek kadroyu kurması gerekirdi.

0|1
    0|0
  • Futboldan anlamayan cahil herifler ardaya sarmış durumda o sahada 11 kişi var. Fenerbahçeli denyolar

0|0
    0|0
    • Belki herkes eksikti hersey yarimdi ama hemen kustum ben havaları ne oluyor, o giydiği milli forma o formayı giyiyo diye reklam yıldızı oldu ne kadar para aldı biliyon mu sen boş boş konuşmayla olmaz senin yaşın kadar futbol tecrübem var buda bana yeter
      Denyo ve cahil kelimesini bizzat babana iade

• Terim adam kayırir

0|1
    0|0
Yükleniyor...