İspanya-Türkiye maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bizim futbolcularımızda, avrupadakiler kadar ücret alıyor, ayrıca hiç vergi ödemeksizin. On numara hayat yaşıyorlar. Bu sonuçlara katlanmak zorunda mıyız? Sizce de bu başarısızlıkların sonu olmamalı mı?

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'mizin böyle bir Zaman'da herzamandan çok motivasyona gülmeye ihtiyaçları vardı. Sosyal medyada dönen onca negatif sözü okurlarda biraz kendilerine gelirler. Savaşmış ama mağlup olmuş olsalar tamam ama 10. dkda Nasıl oluyorda bırakıyorlar maçı pes etmiş gibiydiler herkes anlayabiliyor?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bk gibi oynadilar ama onlar milli elestirmeyin diyenler olacak. Madem o kadar milli duygulari kabarik para almadan oynasinlar

1|1
    0|0
    • Bence dövelim

• Aynen. Ben 5 gidecek diye korktum.

• Valla ispanya 3 ten snra fazla zorlamadi. Dedi durduk yere kart yeriz futbolcumuz sakatlanir nemize lazim. Yoksa 8 bile atarlardi

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya konusmiyalim ya zaten morelim bozuk

0|1
    0|0
    • Aynen ama kızgınım da ben ayrıca

• Bizim türkler hiç degismicek bu konuda keske hiç maca katilmasaydilarda Bukadar Rezil olmazdik Yemin Ederim Is Yerine Gidicek Yüzüm Bile kalmadi ya

• Allah affetsin

0|1
    0|0
  • Nerden nereye girdin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kardeşim onlara bu kadar parayı külüpler veriyor biz değil vergiyi devlet kulüplerden alıyor bu oyuncaların paralarından yani aslında aldıkları ücretler daha fazla yani ama şu var ben bu çocukların oynadığı futbola değil ben bunları yönetene suç buluyorum kadro seçimi kadar yanlış bir durum söz konusu değil senin anlayacağın onun için tek suçlu varsa oda fatih terimdir başkası değil

0|1
    0|0
  • Maç hakkında yoruma gerek yok ispanya gibi bir takımın karşısına Hırvatistan maçındaki kadro ile çıkaran fatih terim üzerinde konuşmak gerek diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • şimdı konuşursam agır olacak kusuruma bakma cok moralım bozuk tamam yenmek yenılmek futbolda olan bır şey ama ayyıldızı tasıyorsun barı bıraz mucadele et

0|1
    0|0
  • Türk futbol yapısı karma futbolcularla oyuna alışık değil bu anlaşılıyor.. ve milli olamıyoruz ne taraftar ne futbolcu olarak. O ruh olmayınca sonuçta çıkmıyor.. önerin eskisi gibi gs fb. ya da bjk gs gibi iki takım yoğunlukla çıkarsak daha derli toplu olabiliriz

0|1
    0|0
  • bişey düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • eskiye çok takılı kalmışız yenilenmek gerek

0|1
    0|0
  • Çekya yı yenersek 1 puanda kalcaklar, bizde 3 puanla üst tura çıkarız ama bu oynayışla onları bile yenemeyiz

0|1
    0|0
  • Ben milli takımı ilk kez bu kadar kötü gördüm 2 maçta çok kötüydük bu futbol yüzünden diğer milli maçları izleyemiyorum siz anlayın artık kim alırsa alsın artık kupayıda bir an önce bitsin bu turnuva

0|1
    0|0
  • olmalı olmalı. formülü de buldun zannımca?

0|1
    0|0
  • kol gibi girdi hacı

0|1
    0|0
  • izlemedik

0|1
    0|0
  • Pijamayla çıkarsan maça o 3 1 olmadığı iyi

0|1
    0|0
  • bol küfürlü

0|1
    0|0
  • Şunu söyliym çok alıyolar. Bizde futbolcular çok şımartılıyo. İyiyken her türlü alkışa cevap verir şımarırlar ama birgün kötü oynayınca eleştrileri kabul etmek istemezler. Bugün kötü oynadık özür dileriz deseler bu taraftar onları affederdi yine. Onlar ne diyo? Taraftar tepkiyi abartıyo diyolar. Hayır bişey abartan yok siz taraftarın önce gönlünü alın bu kadar kapris yapmayın.

0|1
    0|0
  • Bu mübarek ayda o 80 milyonu küfür ettirip
    Günaha girmelerine vesile oldular ya, Allah ıslah etsin diyorum.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...