Milli maçı anlatan spiker?

Adam saçmalıyor, saçma sapan teselliler anlatıyor sürekli. top sola gitseymiş, yok son dklarda atıyormuşuz, nasıl buldunuz siz spikeri? 😐

Güncellemeler:
daha koskoca bir 90 dk var arkadaşlar !!
ömer üründür olsaydı en azından yorum dinlerdik.

0|1
3|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Maç başlamadan önce dedim İspanya bizi gömecek diye ülkeme güvenim tam ama kadroda iş yok 0 Fatih Terim'de eski performansı yok çok zayıf buluyorum artık ilk gol yediğimizde spiker önümüzde uzun bir dakika var yapabiliriz alabiliriz dedi 3 dakika sonra gol geldi başladı saymaya sol kanattan giriyor oyuncularımız top tutamıyor bla bla başladı söylenmeye Fatih Terim'in pet şişeyle kudurması gülünçtü. :D

0|1
    0|0
    • "evet topu ayağımızda tutamadığımız gibi ne yazık ki ayağımızdaki topları da kaybediyoruz."
      lan maçtan önce skor tahmini yaptım 3-0 zaten belli sonuç.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yalan hepsi Fatih term gibi bir xiyar Mango varsa bizden em hayata olmaz xiyar def olmadi lzkm😒

0|0
    0|0
  • Evet hep teselli isimiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ersin Düzen hep böyle zaten

0|1
    0|0
  • Karşındaki #ispanya yenilirsin 5 -0 da yenilirsin normaldir... Be arkadaş savaştığını görelim yahu :@
    Çaresizlik içinde 1 - 0 yenilmektense Savaşarak 5 tane yemeyi tercih ederim... Bilmem anlatabildim mi?

0|1
    0|0
  • Geçirdiler teşekkürler.

0|1
    0|0
  • Yalçın Çetin gibi adam dururken ersin düzene anlattırmak? adalet?

0|1
    0|0
  • Züğürt tesellisi bunlar işte

0|1
    0|0
  • Ben o spikerin

0|1
    0|0
  • takım takım değil ki spiker spiker olsun takım sahaya yenilmek için çıkmış spikerde maçı anlatırken palyaçoluk yapıo adam ekmek parasını ondan kazanıyor napsın :D

0|0
    0|0
  • Götüm gibiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...