İmparator dediginiz o arkadaşın yerinde Şenol güneş olmalıydı değil mi?

Ben Mehmet Topal'a stoper'de hata yaptı diye kızmam eleştirmem..
Onu bölgesi olmayan yerde ısrarla oynatan ELEMANI ELEŞTİRİRİM..
İmparator diye bir oda dolusu para alıp egosu ile kadro seçen Fatih Terime değil,
2002'de Dünya üçüncüsü olunca
Türk halkından şampiyon olamadığımız için özür dileriz diyen
ŞENOL GÜNEŞE denir.

1|1
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• fatih terim kazandığı paranın hakkını vermiyor bu bir gerçek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben neden avrupa şampiyonasında beklentiler yüksek hala anlam veremiyorum. Zamanında gol atabilmemiz başarıdır demiştim ve nitekim o halde şu an durum. Futboldan anlamak lazım.

0|1
    0|0
  • Göze hoş gelen futbolu ve teknik taktik bilgisi olarak Şenol hoca

Şenol Güneş ''Türk halkından şampiyon olamadığımız için özür dileriz.'' 3. lük sonrası.

Fatih Terim " buraya gelmemiz bile başarı.'' grup aşamaları.

0|0
    0|0
  • Adamdir Şenol Guneş

0|1
    0|0
  • bende öyle istiyorum ama beşiktaşı bırakmasını da istemem şenol güneş adamdır adam

0|1
    0|0
  • Bunun isin teknik direktorle kazanilmiyor. Teknik direktor oynamiyorki futbolcular oyna. Eger iyi oynarsa kazanir oynamazsa kaybedersin. Onun teknik direktor suclamayalim

0|0
    0|0
    • takımdaki oyunculara bir baksana sen türkiyede stopper e kıtlık mı girdi?

• Ne kadar turkiyede iyi stoperimiz var ki. Hadi soyle turkiye daha kimin milli takima alinmali? Kuluplere baksa hic iyi stopper yok.

• Kariyerinda daha 1 kez Şampiyonluğu bulunan Şenol Güneşin Şampiyonluktan bahsetmesi komik olmuş.2002 deki kadro kalitesinin yarısı şu anda yok.
    Euro 2008 dede Fatih Terim takımı 3 . Yapmıştı fakat şu an kim gelirse gelsin daha iyi olamaz.
    Ama ben isterim Şenol Güneşe teklif yapılmasını çünkü Galatasaray çok iyi giderken Terime teklif yapıp ayartan Fedarasyon bakalim Bjkye yapacakmı

0|0
    0|0
  • 2002 deki kadroyla şimdi ki kadro bir değil farkındasındır umarım o kadro hangi teknik direktörde olsa yine o başarıyı elde ederdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...