Oğuzhan'ı izlediniz mi maçta?

Resmen heyecanlıydı topu ayağına aldımı ayağı dolaşıyordu. Ben bunu dedim yapamaz bunlar sadece Türkiye'de oynar dedim Bjkliler çıkdı sen futboldan anlamıyorsun filan dedi Burak'a pas verirken ki durumuna bakın sadece nasıl tecrübesiz olduğunu anlıyacaksınız peki siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Hem acemi isler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir fenerlinin acı isyanı :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet

0|0
    0|0
  • gereksizoyuncular bank asyadan en iyi ortasahyı çıkarsak daha iyidi

0|0
    0|0
  • Maçta kim iyiydi ki? MEHMET TOPAL onca yıllık tecrübesi vardı da ne oldu ikinci golde yaptığı hatayı gördük ondan bu boş muhabbetlerden bık artık

0|0
    0|0
    • Bölgesi orası mı hiç düşündün mü bunu.

• @edrftyuhjık

İşte sen busun mors oldunmu böyle lafı eveleyip gevelersin ne oldu hani Topal stoper oynamıyordu ha sustun gülüm?

Sen kendin konuşursun fakat sana ağır bir kelime edildimi yediremeyip engelleyen zavallı birisin seni neden engelliyorum biliyormusun? Sırf yeni hesap açmak için uğraş diye artık hepte öyle yapacağım kötü söz sahibini bulur bunu bil. hadi şimdi yeni hesap aç :D :D

• @drcftvbhnjk

Bak şuna bildirimleri kapattım diyor benim lafımı bana satıyor aklınca mors olduğun bak buradan bile belli oluyor :D çık dışarı arkadaşların ile oyna burası senin gibiler için değil

• Sadece oğuzhan değil hepsi öyleydi

0|0
    0|0
  • oğuzhan maçta mıydı ki?

0|0
    0|0
  • Hazimsiz fenerli

0|0
    0|0
  • Bjk balon takım bu sene Şampiyonlar liginde fark yiyişini seyredeceğiz

0|0
    0|0