Milli Takımımızdaki problem?

Euro 2016 nin sorumlusu kim sizce

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Sistem yok bizde

0|1
    0|0
    • Hak veriyorum

• Bu konularda eksiğimiz çok evet ama oyun anlamında da bir sistem yok

• Sandıklarım olmadan oyun da olmaz zaten
      Adamlar elenip memlekete dönelim
      Tatil yapalım diye düşünüyor

En İyi Erkek Görüşü

• İkinci yarı VOLKAN ŞEN ve EMRE MOR u almayan alper potuk ve volkan demireli milli takıma çağırmayan konyadan bir oyuncu bile almayan egoları olan galatasaray haric diger tüm türk takımlarını sallamayan bir hoca değilde kim olcak sorumlu fatihin kendisi asıl sorumlu.!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Terim yüzünden.. Bağırıp/çağırmakla olacak zannediyor işi..-.-

0|1
    0|0
    • Supersin

• Böyle giderse o olcak. Bu arada ardayi savunmussun ama bence yapılan ıslık doğruydu

• Asla! Onu hala savunuyorum.. Morali bozulan bir takım da, moreli bozuk bir oyuncunun morelini daha da bozmak çok yanlış bir hareket.. Arda bunu hak etmedi.. Özellikle bana dokunan kısım, Taraftarlarımızın onu yuhlarken, İspanyolların savunması..-.- #ARKANDAYIZARDATURAN

• Bence en büyük pay teknik direktör.
    Ama futbolcularda suclu

0|1
    0|0
    • Haklisin bencede suçun büyüğü fatihde

• Ozaman teknik direktör de ona gore kadro çıkaracak. Arda oğuzhan falan bunlar koşmayan topçular. İsimleri var diye ve yaptığinin yanlış olduğunu kabul etmesigi için turnuvadan etti bizi. Baya uzattim :d

• yok ya dogru diyn sonuna kadar haklisn :D

• Hatirlatmayin ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bizden bir cacık olmaz tek problem bu kendini futbolcu sanan ruhsuzlarla oynuyoruz adamlar antrenman yaptı resmen

0|1
    0|0
  • Lanet olsun yürek yok yürek adamlar model gibi giyinmesini biliyor ama sahada dedem gibiler sorumlusu tüm takım ama fatih terimde suçlu, kadro seçimide hatalı

0|1
    0|0
    • Burak mücadele etti tek mücadele eden adamdi hatta bence

• Eski ruh lazım bize yenilsek de aslanlar gibi oynadık diyorduk eskiden ama artık nal topluyoruz sahadan takım olarak

• Haklısın

• terim..

0|1
    0|0
  • Fatih terim yandaşlığı bırakacak

0|1
    0|0
    • Defansımız yok ya hakan baltayı defans oynatıyor bu ülkede defans oyuncusu mu yok atınç neden kadroda değil ersan yok bu süperligde defans oynayan türk futbolcu mu yok

• Aynen doğru diyosun saçma bir sebepten dolayı Ömer toprağı almadı adam madem Gökhan töreyi almicaksin çağır adam iki tane devşirme stoperle olmaz bu is

• Türk halkı

0|0
    0|0
  • takım?

0|1
    0|0
  • Biziz en büyuk sorumlu

0|0
    0|0
  • Şişmanlık

0|0
    0|0