Protein tozu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar protein tozunun kullanımındaki zararlar haber sitelerinde ve doğal yaşam sitelerinde bahsedilmekte. Yararları ise sadece protein tozu satan sitelerde yazıyor. Sizce durumun aslı nedir?

• Zararlı kardeşim tavuktan yumurtadan alırım o proteini zaten.
    76% (13)57% (12)66% (25)Oy Ver
  • Yararlı, boşa o kadar yumurta tavuk yememe gerek kalmıyor.
    24% (4)43% (9)34% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tavuktan ve yumurtadan alabileceksen günlük 3 4 5 öğün yemeğini hazırlayıp yiyebileceksen alma zaten. Ama hiç kimse bunu başaramadığı için besin takviyesine ihtiyaç duyuyor. Dediğim gibi bu bir besin takviyesidir ilaç değil. Ayrıca protein tozu yemek yerine kullanılan birşey değildir. İlk önce amacını öğrenip sonra kullanmak gerekir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapılışını okumuştum yıllar önce hiç sağlıklı bulmamıştım kas yapanlar kullanıyormuş bildiğim.
    Her şeyin mi çivisi çıkmış

0|1
    0|0
  • Fazlasi zarar. Ne kadar kullanacagini bilirsen iyidir

0|0
    0|0
  • muhakkak zararıı var emın ol sonucda hıc bırsey dogal yollarla alacagın proteın gıbı olmuyor ama bazı ınsanlar ıstesede yıyemıyorlar o zaman destek sart

0|0
    0|0
  • Gereksiz bişey

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dengeli bir beslenme programıyla kullanıldığında sorun olmaz. Iyi filtrelenmiş olmasına dikkat edin sadece. O kadar proteini tavuktan yumurtadan almaya kalkarsan kolesterol tavan yapar ondan sonra.

0|1
    0|0
    • Peki normal bir besin tükettiğimizde kolesterol yapıyorsa protein tozuyla almak vücuda zarar vermez mi? Merakımdan soruyorum sen ne düşünüyorsun bu konuda diyerekten

• Anladım, teşekkür ederim :)

• Eyvallah, rica ederim.

• Yararlı diyemem gerekli diyebilirim

0|1
    0|0
  • Protein tozunun hiç bir zararı yoktur istediğin gibi kullanbilirsin düzgün bir şey alırsın kullanırsın uyduruk bir şey alırsan tabiki de zararlı olur bilip bilmeden saçma sapan konuşuyorsunuz bir iki tane dengesiz Canan Karatay gibi andavallar çıkıp yok şu şöyle yok bu böyle diye konuşup millete olmayan aklını vermeye çalışıyor eğer araştırıyorsanız düzgün araştırın

0|0
    0|0
  • kullanma hacı zararlı onlar. sporunu yapacaksan doğal olarak yap. çıktığı kadar çıksın kasların. bruce lee gibi olursun 10 yılda falan...

0|1
    0|0
  • Kullanmadım gerekte duymadım doğal kas yapmak en iyisi

0|1
    0|0
  • Fitness dan hiç haberi olmayanlar özellikle kızlar zararlı demiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...