Siz nasıl sevdiniz? Soru Galatasaray'lı arkadaşlarımıza gelsin !

Soruya Galatasaray lı arkadaşlar cevap verirse daha güzel olur.

İlk maçıma gittiğimde 6 yaşında babasının omzunda oturan minik bir çocuktum. Ve 6 yaşından 14 yaşına kadar babamla gitmediğim hiç bir maç olmadı. Her maça gittim. Her maçta sesim kısılana kadar bağırdım.

Öyle bir sevgi olduki bu bende, yeri geldi kız arkadaşımla tartıştım, yeri geldi okuldan kaçtım deplasman maçlarına gittim. Üniverste vizelerime girmedim maça gittim.

Sarının yanındaki kırmızıya aşık oldum. Metin Oktay'ın sevgisi Hakan Şükür'ün saygısına ve Hagi'nin Ruhuna. Kısacası hayatımdaki herşeyden yüce tuttum takımımı ve hala daha tutuyorum. Yeri geldi deplasmanda kafamızı gözümüzü yardık. Yeri geldi holiganlıktan yargılanıp polislerden job yedik ve stadtan 6 ay men cezası aldık. Ama kılıktan kılığa girip başka kimlikle gene gittik takımımızın peşinden.

Biz ölümüne sevdik uğr-uA-na yollara düştük.

Galatasaray sevgisini hayatımızda hiç bir şeyden yüce tutmadık, tutamazdık ta ve hala daha tutmuyoruz.

Ali Samiyen'in zafer yolunda, yüreğimdeki Metin Oktay Ruhuyla Susmayacağım, Söz Veriyorum Sana, Varlığım Feda Olsun Arman Uğruna !

Saygılar...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylılık babadan oğla geçen bir hayat biçimi.

Arma uğruna Adanmış hayatlar diye boşuna demiyolar.

Hayatımda mutluluk bulduğum tek yer Ali samiyendi.

Okuldan kaçıp az maça gitmemiştim.

Evdekilerden izinsiz kaçıp deplasmanlara giderdim.

Az biber gazı yememiştim. çok kavga etmiştik çevvik kuvetle ama herşeye rağmen Galatasaraylılık çok farklı birşey herkes bilemez sonuçta.

Deplasmana giderkenki mutluluk ve ortamı başka hiçbir yerde bulamıyorsun.

Çok özledim eski günlerimi.

ismimide Galatasaray'lı oyuncudan almak büyük bir onur.

link

Ölüm varmış ! korku varmış yoktur bizim için tasa !

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• waooww süper yazmışsın! :)

0|0
    0|0
  • koskoca sitede bu kadrcıkmısınızz :) 4 kişi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İstanbullu değilim bursada yaşıyorum. Fanatik fenerbahçeli bir babanın oğluyum. Fanatik Galatasaraylıyım. Neydi bendeki Galatasaray sevgisini oluşturan. Prekazinin parçalı formayı giymesine tav olurdum. Fena yakışırdı. Babam bir sürü hediyelerle gelirdi eve sırf fenerbahçeli olmam için olmadım. Sonra otariter yaklaşımla zorla fenerli olmamı isteme dönemi başladı olacaksın benim oğlum fenerden başka takımı tutmaz lafları. Yasaklanmıştı galatasaray lafı etmem. Ben gazetelerden prekazinin fotolarını keser babam görünce kızmasın diye odamdaki halının altına saklardım her gece uzun uzun bakar maç anlatırdım kendime. Hep prekazinin golleriyle biten maçlardan. Sonra dedim mabedi görmem gerek o havayı solumam gerek Eski açıkta sarı demem gerek. 7.sınıfa giderken daha 13 yaşımda kuzenimle evden kaçıp samiyen yolunu tuttum o yaşta hangi cesaretle yaptım bilinmez ama bendeki cesaret değil arma sevgisiydi. Eksilemek serbest fenerli arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • Ben bebekken herşeyim sarı kırmızı idi. Dilim dönmezdi Galatasaray demeye. Ben büyüdükçe içimdeki aşkta büyüdü. Şimdi Galatasaray!a olan aşkım kelimelerle anlatılmaz .

... GERÇEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİDE GALATASARAY...

0|0
    0|0
  • kardeşim benim. Ben de küçüklüğümde aşık oldum bu renklere. Altyapısında oynadım 8 sene formasını terlettim armasını öptüm her maça çıktığımda. Onun aşkı bende bambaşka. Dövmesini yaptırdım koluma O'na olan aşkımdan. Şimdi tribünlerde destek veriyorum küçüklüğümde olduğum gibi. Çok heyecanlıyım bugün çünkü sevgilimizle buluşucaz. Sonsuza Kadar Galatasaray diyorum .

0|0
    0|0
  • benimkininde bir farkı yok aslında babadan oğula geçen bir şey bu... tanımı yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...