Vücut çalışanlara?

Beyler sa. Şöyle omuzların genişlemesi için, kolların kalınlaşması için ve göğüslerin dikleşmesi için ne yapmak gerekir? Ve ne kadar süre gerekir

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 10 aydr gidiyom

Hoca sana program verir istwdigin seye gore

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• En az 1 yil

0|1
    0|0
  • dostum düzenli besleniceksin önce. gram olarak yüksek protein agırlıklı besleniceksin. 1 günde yeterince protein alamıyorsan atıyorum gunde 8-10 yumurta + 500 gram tavugunu yiyemiyorsan protein tozunu alıcaksın düzenli güzel bir ürün odan sonra aksatmadan baslıcaksın spora hersey kendiliginden olur duzenli devam edersen.

0|0
    0|0
  • Hedefine göre değişir ama minimum seni tatmin edecek birşey istiyorsan 6 ayını vermelisin, doğru beslenme ve antrenman ile.

0|0
    0|0
  • sporsalonu en iyisi bende spor salonuna gidiyorum bu arada kas o kadar kolay yapılan bişey değil uzun suruyor

0|0
    0|0
    • Spor salonuna gidicem zaten zamandan bol bişieyim yol :)

• Sağolasınn

• Spor salonuna gitmek gerek kardeşim :D en aşağı 6 ay düzenli çalışma, protein tozsuz düzenli beslenmeli

0|0
    0|0
    • Düzenli beslenme varsa protein tozuda olmalı. böyle bir yorum yapan bir insan nasıl olurda "protein tozsuz" düzenli beslenmeli diyebilir nasıl bir cahillik?

• Tartışmak yıllardır hiçbir şeyin acısını dindirmez zaten. Sıkıntı yok kardeşim sen bildiğini oku ne beni ne onu dinle :D Kafana göre :D

• Eyvallah 😀

• Pasta sipariş ediyo sanki

0|0
    0|0
  • 6 aydan aşşağı belli olması çok zor
    Başladığında bırakmaman lazım

0|0
    0|0
    • Bırakmam başladınmı bitirmek olmaz ama mesela istediğim seviyeye gelince napıcam fazla ileri gitmekte istemiyorum

• Ağırlık hedefini düşüreceksin fit kalmasını sağlayacaksın gene fayda etmedi diyelim düzenli koşu vesaire yaparak tutmalısın kütleyi

• Eyvallah dostum

• SPOR SALONUNA YAZIL EVDE YAPMAK ZORR

0|0
    0|0
Yükleniyor...