Süper Lige yakışmadığını düşündüğünüz üç takım?

Sizce hangi 3 takım Süper Lige yakışmıyor. Onların yerine hangi takımları süper ligde görmek isterdiniz? ( Kimse Gal. Fen. BJK, Trabzon ve Bursa yazmasın onlar süper ligin demirbaşları .)

Bana göre Mersin İdman yurdu, Elazığ ve Elazığ yakışmıyor. Onların yerine

Manisa, Ankaragücü ve Adana olmalıydı

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe , Beşiktaş, Galatasaray

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• adana ve ankaragücü olsaydı iyiydi

0|0
    0|0
  • Eğer buraya kadar gelmişlerse yakışmıyor diyemeyiz. Demekki haketmişler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• akhisar ve belediye yakışmıyor

0|0
    0|0
  • Bu lige yalışmıyor dersek takımlara hakıszlık etmiş oluruz fakat Ben bir İzmir takımının süper ligde mücadele etmesini isterim

0|0
    0|0
  • İstanbul B.B haketmiyor. Gençlerbirliği yerine Ankaragücü temsil etmeli başkenti bence.

0|0
    0|1
  • elazığ niye yakışmasın adamlar 2 macta fenere berabere kaldılar hakem hatası yüzünden 3 puandan oldular evlerinde melo şansa penaltıyı cıkardıgı içn berabere kaldılar sadece bu 3 maçı alsalardı en aşşagı ligde 8-7 sırada olurlardı bide doğuyu temsil eden tek takım

0|0
    0|0
  • elazığ sonuna kadar hakkadiyor güney doğuyu temsil ediyor !

0|0
    0|0
  • diyorlarki türk futbolu neden kalitesiz sizin gibi insanlar yüzünden kalitesiz adamlar çıkıp hangi takımımızın ş.iginde şampiyon olmasını istersiniz diye soruyor bizde burada hangi takımın lige yakışıp yakışmadığını tartışıyoruz

0|0
    0|0
  • bence sen yüzdeyüz adanalısın öncelikle elazığspor o saydığın takımlardan bir şeyi daha iyi yapmışki şu an süper ligdeyiz ayrıca böyle bir şeyi söylediğin içinde seni bir Elazığlı olarak kınıyorum

0|0
    0|0
  • mersin, olmasında diğerlieri ni iblimiyom

0|0
    0|0
  • herkes hakettiği yerde zaten. süper lige yakışır futbol oynamadığını düşündüğüm 3 takım son üç sırada. İBB, Ordu, Mersin. tez zamanda düşsünler.

0|0
    0|0
  • mersin idman yurdu İstanbul büyükşehir belediye ve orduspor zaten düşmeyi de hakediyorlar...

0|0
    0|0
  • ordu, eskişehir, mersin

0|0
    0|0
  • feneVbahçe

İğrenç ve Tiksinç bir takım

:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...