Spora başlayalı 2 ay oldu mesafe katetmişmiyim sizce?

Başlamadan önce 65 kiloydum şu an 73 sizce iyi gidiyor mu?Spora başlayalı 2 ay oldu mesafe katetmişmiyim sizce ?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl kilo aldın? Merak ediyorum, hemen cevap ver.

0|0
    0|0
    • Protein ağırlıklı beslenerek bir de karbonhidrat ama yağ tüketme sakın

En İyi Erkek Görüşü

• 2 ayda 8 kilo iyidir, tebrikler

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar beyinsiz olup okumadıği için anca sövüyolar önceki halim baya kötüydü.

• iyi de adamlar haklı vücudu değerlendirecek bir fotoğraf yüklememişsin, bari öncesi sonrası fotoğrafı yapsaydın, ama dediğim gibi 2 ay gibi kısa bir sürede spor yaparak o kadar kilo alman iyidir

Kızlar Ne Diyor 3

• :) gayet iyi

0|0
    0|0
  • Devam bırakma 💪💪

0|0
    0|0
  • Eyvah kine eyvah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vücut geliştirmede 2 ay emeklemek gibidir. Aldığım kiloların çok büyük çoğunluğu ya yakın zaman içinde kaybettiğin kilolardır ya da zaten eksik olan kilolarındır. Şöyle en azından 1 yılı tamamladıktan sonra duruma bakmak gerekli.

0|0
    0|0
    • Orası öyle de kanka spor yapmadan önce ne kilo aliyodum ne kaybediyodum beslenmeye dikkat ettiğim için baya iyi geliştim 2 aya göre

• Ne iyi gidiyor mu lan, kolunun yüzde 5lik kısmı görünüyor neyine yorum yapalım bunun, önce beynini geliştir evlat

0|2
    0|0
    • Zam ki beynin yok mu ölüm senin önceki halimi gördün mü 2 ayda 8 kilo diyom bak yukarıda yazıyo

• Yerinde sayıyorsun evlat

0|0
    0|0
    • Olum ne alemsiniz ya önceki halimi gördün mü sjdndnd :D bir de master ol ucak ayıp lan :D

• vucut 1-2ayda olacak sey degil bu soru o yuzden sacma 1 sene sonra gel

0|0
    0|0
  • bu ne hammına :D zizil gibisin tek yumruk atsalar yapışıcan yere :D

0|0
    0|0
  • çok kasıyon fıtık olursun

0|0
    0|0
  • Zamanla kardeşim sabırlı ol azimli ol devam et

0|0
    0|0
  • Elinde halter varken kizlarin kolu bile bu kadar kasli gorunur. Su an icin spor yaptiginin belirtisi yok ama zaten bu kadar kisa surede bir sey olmaz. Duzenli calisip dengeli de beslenirsen yaz sonuna dogru sekillenmeye baslar yavas yavas.

0|0
    0|0
Yükleniyor...