Türkiye'nin en iyi Teknik Direktörü kim?

Bunlar dışında en iyisi yok, taktik bilgisi olmayan ve amaçsız kadro çıkartanların yeri yok.

• Şenol Güneş
    46% (6)71% (20)63% (26)Oy Ver
  • Aykut Kocaman
    54% (7)29% (8)37% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Göze hoş gelen futbolu ve teknik taktik bilgisi olarak Şenol hoca

Şenol Güneş ''Türk halkından şampiyon olamadığımız için özür dileriz.'' 3. lük sonrası.

Fatih Terim " buraya gelmemiz bile başarı.'' grup aşamaları.

0|2
    0|0
    • @wsedrftgyuj mehmet topalın sana selamı varmış ikinci gole bir baksın diyormuş

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim oyum hemşerime 😂
    1 numara şenol hoca 😄😄😄

0|1
    0|0
    • 21. yy ın en iyi 51. hocasıdır kendisi ve Uefa tarafından yılın altın teknik direktörü ödülüne ve bir kaç kez de lig de yılın teknik direktörü ödülünü aldı. Kısıtlı kadrolarla en iyi işleri yapar.

• Trabzon belası vardı adamda gitti kurtuldu 😂 Trabzon giden başarı kazanıyor 😄
      Fatih Tekke gitti zenit ile uefa ve süper kupayı kazandı... Gokdeniz gitti rubin kazana barcelonanın o rakiplerine top dokundurmadığı zamanlarında gol attı o takıma 😄 önemli bir şey değil bu 😄
      Hüseyin çimşir... Yıllarını Trabzona verdi... Gitti bursaya gittiği yıl şampiyon oldu 😂
      Son olarak şenol hoca trabzonun başındayken defalarca ikinci bitirdi ligi 😄 gitti beşiktaşa şampiyon oldu 😂

Konuyla alakasız bir yorum oldu ama içimden geldi 😂 söyleyeyim dedim 😂😂😂

• Eğer Trabzonda ki şartlar diğer kulüplerle eşit olsaydı her yıl şampiyon olurdu. Gittiği her takımda oyuncu parlattı zaten apaçık ortada bu. Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Bakambu, Fernandao gibi bir çok isim onun elinden geçti ve şimdi ki halleri Şenol Hocadan sonra çok beter değil mi :) Futbolcular için hocalar çok önemli..

• Aykut Kocaman göze hoş gözüken futbolu oynamaz ama sonucu mutlaka alır ve almıştır

0|1
    0|0
    • Çünkü taktiği var ne yapacağını iyi biliyor.

• Arda'yı ıslıklayalar da haklı öne gitm yerine geri oynayan insandan bişi olmaz Oraya şekle Selçuk Şahin olsaydı aynısını yapıyor senelerdir Fener'de

• 1 yıldır top oynamayan adamı ilk 11 e alıyor. Mehmet Topal gibi en iyi ön libero oyuncusunu Selçuk İnan yüzünden harcıyor. Oğuzhanı asıl mevkisinde oynatmıyor.

• bence şenol güneş dir sebebi bir örnek mesela geçen sene bursada ozan tufan neydi bu sene ne burak yılmaz futbolu bırakıyodu şimdi ne durumda bunu örnekleri çok şenol güneş futbolcu yetiştirmeyi biliyor

0|1
    0|0
  • Ersun olabilir

0|1
    0|0
  • Aykut Kocaman

0|1
    0|0
  • Böyle sal ak ça bir soru görmedim bu ne. Ersun nerde. İlla Şenol mu dersin onu mu istiyordun ne yaptı Oğuzhan bugun onu desene.

0|0
    0|0
    • Mehmet topalın selamı var sana bilmem anlatabildim mi.

• Beğenmediysen ne geliyorsun hedef 1 milyon fake :)
      Ersun yanalın ne başarısı varda onu ekleyeceğim? Deli ibo bile ondan iyi.

Yükleniyor...