Arkadaslar cok sabırsız bırıyım?

arkadasları cok sabırsız bırıyım hersey anında olsun bıtsın ıstıyorum mesela sevgılım uyuyor olsun ısrarla arıyorumm acmayınca da kafamda kuruyorum yda onla kusken bır an once benı arasın dıye beklıyorum bna da dedı beklemeyı bıl sabırlı ol dedı sızce bu huyumdan nasıl vazgecebılırım?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Önce bir psikoloğa giderek başlayabilirsin,sonrada sevgilinle ve çevrendeki insanlarla olabildiğince iletişim içinde ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• can çıkar huy çıkmaz demişler. huyunu zor değiştirirsin ama eyleme geçmeden kendine engel olmaya çalışabilirsin. bari bu yüzden ilişkini bozma. çok daha aşırıysa sabırsızlığın psikolojik destek al, nedenini bul.

0|0
    0|0
  • vaz gecmessen zate o senden sogur biraz sabret eger hergun gorusmek istersen bu iliski yurumez rahat ol relax ol sen onu kaybetmekten korkuyosun sen rahat ol ki o seni kaybetmekten korksunşu ancantada keklik gibi bir durumun var.

0|0
    0|0
  • Kendini kısıtlayabileceğin konularda kısıtla, buna kendini alıştır. Acı çekecek olsan bile buna kendini alıştırmalısın.

0|0
    0|0
  • bende sabırsızım ama anlayışsız değilim :d uyuyorsa, mesgulse ne diye israrla arayayım ki xD

0|0
    0|0
  • oğlak burcumusun :p

0|0
    0|0
  • sabreden derviş hikayesini oku

0|0
    0|0
  • Tanışmadığımıza çok memnun oldum

0|0
    0|0
  • iple bağla kendini

0|0
    0|0
  • sabır çeşmesinden su iç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Biz bunu yap deyince yapacakmisin ? Bak iste sevgilin dos ne yapacank sabirli olacaksin ? Acele etmiceksin eger yapcamm diye kafa tutuyosan kendini basla seyle meskul etceksn unutmak icin

0|0
    0|0
  • 7 aylık mısın?

0|0
    0|0
  • sabır çek çocuğum :((

0|0
    0|0
  • Sevgilinin kafasını mikmissin sen ya. :)

Boşluktan oluyor bunlar. O uyuyorsa sende koy kafanı uyu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...