Arda Turan'ın tavrı doğru mu?

5-10 bin kişinin protestosuyla maçı bırakması oyuna küsmesi 80 milyona saygısızlık değil mi?

• Evet doğru.
    31% (5)43% (15)39% (20)Oy Ver
  • Hayır yanlış.
    62% (10)37% (13)45% (23)Oy Ver
  • Fatih Terim'in tavrı yanlış (oyundan almaması)
    7% (1)20% (7)16% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Nie bu insanlar psikolojik baskıdan anlamıyor? En doğrusunu yapmış. 1 2 insan üstüne geldi diye intihar eden insanların arasında yaşıyoruz. O kadar kişi aynı anda üstüne gelince yaptığı tek şey gitmek olmuş. Bunun biyerlerinin kalkmasıyla alakası yok. Oda insan sonuçta. Futbol oynayan bir plastik bebek değil .

1|0
    0|0
    • 1-2 insanın sözüyle intihar edenler de doğru yaptı diyorsun yani mi?

• 3-5 kişi yoktu orda. Kaç bin kişiden bahsediyoruz. O taraftarların baskısından adam diğerlerinimi düşüncek? Uzatmayalım. Orda hiçkimse başka harkette bulunmazdı.

• tabii ki 3-5 kişi yoktu 80 milyona orandan bahsediyorum

En İyi Erkek Görüşü

• mili ruh yok bunlarda. üç kuruşluk yarışma survivorda iki köfte için adamlar kıçını yırtıyor. onları milli takıma alsalar daha başarılı sonuçlar çıkar yeminle

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim de anama babama onca kişi küfretse ben de giderim. Pardon da taraftar olarak önce siz adam olmayı öğrenin, sonra futbolcuyu eleştirin. Küfretmekten başka bok bildiğiniz yok.

0|0
    0|0
    • Zaten onu yapan kişilerin cehaletinden dolayı onları umursamadan çıkıp oynayacaksın,
      küfredenlere tepki vermek onları insan yerine koymaktır.

Erkekler Ne Diyor 8

• Tepki ne olursa olsun o formaya saygın varsa oynayacaksın , Terim de çıkartmayarak 10 kişi oynattı

0|1
    0|0
  • Adam gibi futbol oynasın şovu kessin gotu çok kalktı iki futbol oynadı reklama çıktı diye onunda

0|0
    0|0
  • Volkan Demirel'e uygulanan yaptırımın aynısı uygulanmalı. Arda bir daha kadroya alınmamalı.

0|0
    0|0
    • Volkan beni kadroya almayın artık dedi
      arda da derse haklısın

• Fatih Terim balı diye bişey var ve 3. olup ucu ucuna gruptan çıkarsak şaşırmam :)

• Kesinlikle var. Daha önceki başarılarda da bu adamın balı illaki oluyordu. Adamın olayı balık olması ve takıma gaz vermesi, tamamen egonun vücut bulmuş hali. Ya bir belgesel var izleyin, Ruicosta'ya soruyorlar en sevmediğiniz hoca kim diye, fatih terim diyor. Milan'da hocayken bir giydiği takım elbiseyi ikinci kez giymeyen egosu çok yukarıda bir hocaydı bütün takım onu sevmiyordu ve takkmdan gitmesi için bilerek penaltı atmıyordum dedi. Bu kadar açık yani.

• çok kaldırdılar totosunu.

0|1
    0|0
  • Umarim barselona teknik direktoru izlememistir

0|0
    0|0
  • Kürtlere haksızlık saygısızlık değil.

0|0
    0|0
  • 5-10 bin derken?

0|0
    0|0