Maçta futbolcuların (özellikle Ardanın) yuhalanması sizce doğru muydu?

Bilen bilir kaç gündür burda bu maçla ilgili tahminlere hep çok fena yenileceğiz hatta skor 4-0 olur falan yazdım Arda yı da çok eleştirdim genel olarak diğer futbolcuları da. Ama bence yapılan çok yanlış, çok onur kırıcı bir şeydi. Futbol dünyası çok acımasız mesela geriye dönüp baktığımda Arda nın milli takımda vs çok güzel anlar yaşattığını hatırlıyorum ama işte şimdi sanki herkes bunları görmezden gelip adama hakaret ediyor. Yazık yani üzüldüm açıkçası. Bence yanlış ve yapılmaması gereken bir hareketti siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu bu takımın lideri Arda değil mi? Kaptanı Arda değil mi? Dünyanın en iyi takımında oynayan oyuncusu Arda değil mi? Saçma sapan reklamlarda hep arda oynatılmıyor mu? 2 maçtır sahada gezinirse bu adam ben kime yuhalıycam? Cenk Tosun'u mu yuhalıyım? Hemen bir tepki de maçı bırakmak mı lazım? Zamanında Volkan Demirel'i maçı ağza alınmayacak küfürler yedikten sonra maçı bırakması sebebiyle kadro dışı bırakan Fatih Terim şimdi ne yapacak bakalım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yuhlama konusunda taraftarın haklı olduğu yönüde var haksız olduğu yönüde var
    Haklılar çünkü takım hiç savaşmadı çabalamadı oyunun ispanya kontrolünde olduğunu kabullenip hiç bişey yapmadılar
    Haksızlar daha turnuva bitmiş değil önümüzde çok kritik bir maç var ve hala gruptan çıkabiliriz zaten psikolojik açıdan kötü durumda olan bir takım birde taraftardan böyle tepki görmesi hiç iyi olmadı

1|0
    0|0
  • Tepki doğaldır ama şeyini çıkartmak yanlıştır , çok uzattılar ayrıca tek kötü Arda değildi

0|1
    0|0
  • ayrıca şu da çok üzücüydü.. ve ayrıcada sevindirici.. kendi ülke taraflarının bu adama sahip çıkmayıp da, ispanyol tarafların sahip çıkması ayrı bir etkileyici.. ama ne bileyim bizim futbolcularımız da nedense o hırsı isteği göremiyorum sanki tatile gelmiş gibi halleri vardı.. halbuki ispanya ya baktım adamlar 3 - 0 önde olmalarına rağmen hala 0 - 0 mış gibi istekli oynadılar.. bu çok üzücü :(

0|1
    0|0
    • valla kusura bakmayın ama ben de ispanyol olsam ve ben de 3-0 önde olsam ben de arda yı bağrıma basarım iniesta dan fazla katkı sağladı ispanya ya.. ben ona üzülmedim ama gösterilen tepkiler çok ağır buna üzüldüm. He bide ispanyollar 3. golden sonra acıdı da gol atmadılar daha fazla adamlar paslaşarak süreyi tamamladılar zorlasalar 1-2 gol daha atarlardı.

• Olumlu yönleri hiç görmüyoruz.. Kendimizi de dev aynasında görüyoruz.. Alıp kolayı cipsi televizyon karşısın da kıçı yayıp "öööğllle mi vurulur laağnnn" diyoruz.. Sonra bir başarı geliyor bir galibiyet bir an heyt beee işte budur diyoruz.. Bilmem bizde de suç var..

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0
  • Evet reklamci hepsi

0|0
    0|0
  • buyuk hata

0|0
    0|0
  • doğrudur

0|0
    0|0
  • yanlış

0|0
    0|0
  • Reklamda oynadıkları kadar sahada oynasalar bu grupta 4 puanimiz olurdu

0|0
    0|0
  • evettt

0|0
    0|0
  • futbol kültürü yok ki. ne futbolcu ne de taraftar görevini yapıyor

0|0
    0|0
  • Evet doğruydy

0|0
    0|0
  • Haklilar sonuna kadar

0|0
    0|0
  • Lider oyuncu olmak zor. yılda en az 5-6 trilyon para almak kolay. tepeler her zaman daha fazla eser. ayakta durmayı bileceksin. kulüp ve milli takım çok farklı. milli takım formasını giymeyenler bilmez o formayı taşımanın gururunu. ama bu takımdakiler olayı ciddiye almamışlar gibi sanki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne olursa olsun o bir Türk!! Ben doğru bulmadım. spiker haklıydı.

0|0
    0|0
  • Saçma davrandılar, Volkan Demirel'e de böyle yaptılar bak adam gelmedi

0|0
    0|0
    • Üstünede ceza aldı

Yükleniyor...