Evinize 'hergün' birisi gelse ne yaparsınız?

Teyzemlerle yan yana oturuyoruz biz. Her gün.! Ama hergün bizdeler! Altını çiziyorum HERGÜN! Kuzenlerim hergün bizde! Bıktım artık intihar edecegim. Arkadaslarıma cok özeniyorum herkesn özel hayatı var. Ben evde annemle babamla kalmıyorum yalnız.. İntihar etmek istiyorum artık ciddiyim. Ölmek istiyorum yasama hevesim gtti. Hergün evde teyzemelr dedemler komsular bizde bıktım artık yardım edn ne olurşu anhüngür hüngr aglıyorum

Güncellemeler:
Ayrıca belirtteyim ev 60 mtrekre. Her ses duyuluyor. Öğrenciyim. Ne ders çalısabiliyorum ne oturabiliyourm sürekli ağlıyorum odamda.. Bende genç kızım. Kendime ait bir özel hayatım olmalı! Sevgilim var onunla ayrı sehirdeyiz yazdan yaza 1 ay görüyorum onuda burnumdan getiriyorlar. Onunda benimde tüm sülalemiz biliyor ailelerimzde sorun yok. Teyzemler anneme gaz veriyor niye gönderiyorsun o cocukla diye.. Annem de gaza geliyor. Zaten arkadasım hic yok derdimi anlatcgm kmse bir siz :'((

0|0
1222

En İyi Kız Görüşü

• Allah sabır versin bak bu durumu ben 1 hafta yasadım evden ayrıldı. Dusun artık sen sureklı yasıyosan dicek söz bulamıyorum dualarımseninle annenlere ac bu konuyu bence ya da baska eviniz varsa acılen ayrıl insan bazen rahat etmek pijamalarıyla yayılmak istiyor

1|0
    0|0
    • Teşekkür Ederim. Aynen öyle. Kiradayız zaten tasınamayız. Ben kafayı ycem

• Yok ki arkadasım :) Evden cıkmak istemyrm ben

• Akrabalıgında bir sınırı var odana kapan lütfen girmeyin dersim var işim var de surat yap ses cıkınca ders calısamıyorum az sessiz de

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• Evladım al anneni babanı karşına bize anlattığın gibi konuş onlarla inan buradakinden daha net bir sonuç alırsın saygılar...

1|0
    0|0
    • kac kez konustuk :(

• tesekkur ederim, +1

• Rica ederim

• Ya cik soyle utanilacak bir sey degil ki bu? Senin de bir yasam alanin olmali. Deden nenen yok mu senin? Bu tarz seyler evin buyugune soylenir. Ben olsam nenemle aram iyi oldugu icin ona soylerdim o da digerlerini uyarirdi. Sen de boyle yapmalisin. O soylerse bu kiz ders calisiyor falan diye alinmazlar da gelmezler de.

0|0
    0|0
    • Söyledim herkes biliyorlar ayıp yaptıgın psikolojin bozk dşyşp dıslıyorlar beni aileden.

• O zaman diyecek bir sey yok Allah yardimcin olsun. Onlar sizdeyken sen de onlara git orda otur=)

• Amin

• Her gün değilde hafta sonu gelirler Fakat sizin gibi problem yaşamıyorum ( ev kocaman 225m2 sadece balkon kısmı 55 m2 iki mutfak...vb. )

Öğrenci isen harbi zor olur dışarıda ders çalışabileçeğin kütüphane vb yerler senin için daha iyi olur

1|0
    0|0
  • ayy biz eskiden oturduğumuz evde aynı sen giniydik=) allah yardımcın olsun. dua et sen. kovsan kovulmaz sövsen sövülmez. gına geliyo .

1|0
    0|0
  • ev sna aitse acikca söyle rahatsizim de,yok aile ortamindaysaniz ilgi duyma cik disari intihar asla cözüm degil degermi degersiz insanlar yüzünden intihar etmeye?asla yapma emalimi yaziyorum cekinme bana email yaz sana morel destegi olayim star670@web.de

0|0
    1|0
  • kapının önüne mayın döşerim

2|0
    0|0
  • Söylesene bunları gelenlere.

1|0
    0|0
  • İntihar etmek için bahane arıyor millet anasını satiyim

1|1
    2|0
  • yeter artık uzayın derim.

1|0
    0|0
  • çok bunalmışsın o kadar da olmaz valla. bir tavır koy ortaya belli et bıktığını

1|0
    0|0
    • Söyledim kaç kez istemedğimi geliyorlar..

• ist

• orada kiralar yüksektir tabi.. ama uygun kirada bir ev bulabilirsen taşın hemen

• Benim eve taşınabilirsin.

0|0
    1|2
  • Eften püfden intihar bir git işine ya

0|0
    2|1
  • Akrabalarla gelip gitmek iyidir ama bunlar biraz abartmış..Soğuk davran onlara belki faydası olur

0|0
    0|0
    • 2 yıldır kac kez dedim gelmeyin diye biliyor musun

• her gün biri gelse ve ben ondan rahatsız oluyorsam söylerdim bunlar beni hiç takmadan üzülmeme sebep olursa onların bu sözümden alınmasını umursamazdım

0|0
    0|0
  • kardeşinde olsa...aynı binada aynı sokakta aynı mahallede oturmayacaksın...

1|0
    0|0
  • kov gitsinler bir daha gelmezler

0|0
    0|0
  • seni kontrol ediyorlar eve erkek atma diye tek gayeleri bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • ben yerinde olsam teyzeme bişey yapamazdım ama kuzenleri gün aşırı döverdim tekme dokat dalardım daşaklara daşaklara vururdum belki bezerler de gelmezler hani

1|0
    0|0
  • Valla eve birileri geldi mi geberecek gibi oluyorum.Kalabalık oluyo, rahatsız oluyosun filan.. hiç hoşlanmam birilerinin evime gelmesinden, hele bide gir bir odaya saatlerce çıkma pöfff

1|0
    0|0
  • İntihara gerek yok bu gidişle patlayıp yeter ulan defolun dersin elbet.

0|0
    0|0
    • Dedim zaten. hemde en az 10 kez. Hla geliyorlar.

• Polis çağır :)

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 11

• kapiyi acma.

1|0
    0|1
  • oy canim benim yaaa :(

1|0
    0|0
  • Hergün gelen arkadaşlarım var .Artık 1-2 tanesine anahtar verdim

İntihar falan boş işler bunlar .Sıkılıyorsan çık dışarı hava al ya da odana çekil

0|0
    0|0
  • misafirin bas üstünde yeri var ama kıvamında. bir iki kez azarla, suratını as. gelmezler.

1|0
    0|0
    • Hepsini yaptım. Gelyorlar yine.

• kütüphane yok mu sehrinde? git üye ol. orada calıs. zaten baska sehirde okuyacagım diyorsun o zamana kadar idare et madem.

• o kadar da saçmalama da, bizede bir iki komşumuz hergün uğruyodu, biz onlara kadrolu misafir diyoduk artık, annemle konuştum az sert ol, hergün gelmesinler diye ama kadının yapısında yok naapsın?

0|0
    0|0
  • iş annende bitiyor ölçüyü kaçırmış biraz baban bişey demiyor mu ? babana şikayet etsene

0|0
    0|0
  • saçmaliğin dibine vurmuşsun canim bu yüzden intihar edilir mi?

0|0
    0|0
  • Üniversiteyi baska sehirde oku.

0|0
    0|0
    • Öyle yapacağım zaten ama o zamana kadar tırlatırım.

• Hepsine saydir. Gelmelerini engellemez belki ama en azindan icindekileri kusarsin.

• Off valla gözlerim doldu üzülme calıs cabala ve ayrıl o evden

1|0
    0|0
    • Tek basıma eve cıkamam ki kimsem yok.. Nasıl cıkayım. Öğrenciyim zatn kiradayız. Hangi parayla? :'(

• Aa bende 95 liyim :)) bu seneyi halledersin de seneye işin zor hemen bir cozum bulmak lazım ailenle konussan seni anlıycak biri yok mu

• Özürlü hepsi ya :))

• Teyzenlerle kuzenlerinle otur konus bu konuyu.

0|0
    0|0
    • Konustum geliyorlar..

• Ben olsam kötü davranırdım onlara bağırırdım. Tamam akrabamız büyüğümüz saygımız sonsuz ama anlamıyorlarsa napalım :)

• Yaptım herseyi.. Bilmiyorm daha cok caresizim.

• İntihar edeceksen beni de bekle

0|1
    1|1
Yükleniyor...