Kendimi af ettirme yolları arıyorum?

selam ben bir konuda çok büyük bir haksızlık yaptım, ve kendimi bir şekilde af ettirmeliyim, şimdi gidip bir güzel buket çiçek yaptırsam nasıl olur?

Üstünde ki karta ne yazdırmam gerekiyor, iyi bişey olmalı hani af edici

Yada kart filan olmasın mı?

Çünkü bugün pazar ve sokağında kimse yok, kapisinin önüne bırakıp ,zile basıp, uzaklaşmayı düşünüyorum, çiçekleri aldığını görmeyeyim diye, en azından öfkesi geçinciye kadar gözüne görünmiyeyim

Güncellemeler:
Bende ki de şans mı? Babasına yakalandım :(((

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bunu o hatayı yapmadan önce düşünecektin...

0|0
    0|0
    • Zannettiğin gibi bişey değil bu, onunkiler daha büyük, sadece ilk adımı ben atmak istemiştim

• senı cok ıyı anlıyorum...umarım herşey düzelir...hakkında hayırlısı olsun...

• İnşallah çoğa varmaz düzelir, bazen çekip gidesim geliyor, ama hep bir umut var içimde oda giderse, ben hiç durmam, hazır iş anlaşmam bitmişken yenilemem, birazekerim kendimi kafam dinlensin, bu olanlardan dolayı çok yorgunun, ve hiç halım yok düştüm düşecem artık

Kızlar Ne Diyor 1

• ne yaptın ki af diliyorsun

0|0
    0|0
    • Onun yargıladım, bazı konularda haksızdı, ama ona bu şekilde davranmamalıydım, daha esnek be daha onun anlayacağa şekilde anlatmam gerekiyordu

• Anladım.Çiçekği iyi akıl etmişin notda ayzma merak etsin acaba sen mi bıraktın diye düşünsün eğer not yazarsan bir süre sonra aklından çıkar ama not yazmazsan sürekli acaba omu yazdı diye düşünür aklından çıkmassın

• Anladım, birkaç gün içinde hal edicim, bu aralar çok yoğunum, yeni geldim işten, arkadaşların ihtiyaçları bitmiyor, arkadasın var mıçok işin var demek, ama ne değeyim adam olan adama can kurban, sadece beni üzen şu benim ihtiyacım olduğunda kimse bulunmuyor yanımda, milletimiz çok vefasız olmuş, Allah bizi af etsin, bir gün bu hayırlı dualara çok ihtiyacımız olucak, ama bakıyorumda kimsenin umurunda değil

Erkekler Ne Diyor 3

• sonra ne oldu babasina yakalandiktan sonra kiza soyle ailemle seni istemeye gelicek butun olay tatliya baglanir.

0|0
    0|0
    • Olan oldu zaten, inşallah kızı verirler

• Dostum öncelikle çicek kart falan biraz nostarjik olur sana tavsiye git ve karsına geç sadece bana 1 dakika ve de ve ona ne kadar değer verdiğini o davranısları kesinlikle istemeden yaptığını söyle ve gerçekten değer vediğini yüz şekillerinle göster bunu yaparken gerçketen içten davran ama

umarım seni affeder benimde böyle bir durumum var çünkü...

0|0
    0|0
    • Bizimki biraz daha farklı oldu, bu dediklerini yapmayı herseyden çok isterdim, ama su an pek mümkün değil, çünkü oda çok hatalı, ve ben sadece onu çok sevdiğimi son kez göstermek isterdim, aslına bakarsan, onun bana yarığı, benim ona yaptığımın yanında, fil kıçında pire gibi kalır, ama erkeğin sonuçta ilk adımı ben atmak istedim

• durum ne olursa olsun kaybetmek istemiyorsan buna mecbursun elinden geleni yap hatta daha fazlasını +1

• Tamam anladım, onlar bizim için çok değerli, peki biz onlar için hiç mi bişey ifade etmiyoruz, bilezik olsun bile neçin onlar özür dilemiyor?

• Allahtan af dile kulu boşver...

0|0
    0|0
    • Allah'tan çoktan dilemiştim, inşallah af edilirim, Allah bizim ağzımızda değil türbemizin en derin yerinde, o da bunu herkezden iyi bilir

• Yüreğimizin demek istemiştim, kusura bakma

• Özur kafidir olmuyorsa yorma kendini

Yükleniyor...