Eveeet Türkiye yenildi anasını satim yine? Görüşler beyler bayanlar?

Eveeet Türkiye yenildi anasını satim yine? Görüşler beyler bayanlar?

Güncellemeler:
https://www.youtube.com/watch?v=daRZVb8b_MA Hiç koşmadılar anasını satim tam böyle yapacan.

0|1
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Offf ck üzüldum yine off😞😞

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Takım berbat hoca yerlerde tribünler Allah'a emanet
    İspanyollardan selamlar...

Bizimkiler hücum yapıyor.. top arda'da.. 8 tane ispanyol savunmada. Arda'yla beraber iki kişi rakip sahadayız. Arda isyan ediyor, kızıyor, geriye dönüyor. Sonra türk taraftarlar arda'yı ıslıklıyor. Bunun bir haksızlık olduğunu düşünen ispanyollar arda arda diye tezahürat yapıyor. İşte bakın bu dramdır. İspanyollara saygı duymak ve tebrik etmek lazım.

Sonuç: 3-0 İspanyol Zaferi

0|1
    0|0
    • Ya adamların hakkı güzel oynadılar şimdi yiğiti öldür hakkını yeme demişler tamam kabul son dakikaya kadar 3-0 yenmelerine rağmen oynadılar. Haklarıyla kazandılar doğru ama bizimkiler ne malca oynuyor? O Burağın kaçırdığı goller neydi öyle? Geriye doğru kaleciye topu verirken adamın ayağına atıp da gol buldurma nedir? Bu ne dingil hayat bu ne bok emmi bu ne saçma yaşam tarzı yav. 1 tane bile gol atamaz mısınız rezil ettiniz Türkiyeyi 3-0 anasını satim daha kaçan pozisyonlarda var. Yani böyle rezillik olmaz ne takım var ne oyun adamlar hayvan gibi koştular oynadılar bizimkiler uyuz uyuz güncellemedeki linke bakar mısınız tam öyle yapmak lazım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Canları sağolsun

0|1
    0|0
  • Zaten yenilmesi anormal bir durum değil bu rakibe karşı

0|1
    0|0
    • Bir gol atamaz mı insan 1 tane 1 ? 3-0 yenilmek nedir?

• Dayanağı yok mu aç youtubedan 2008 maçları izlede son 1 dakika kala olan golleri gör bir defa değil üstelik kaç defa var videolu kanıt var ne dayanağı diyon ya kızım tövbe estafirullağ 2002 de neler yaptın 2008 de neler yaptın bir git bak sonra de dayanak mayanak dünya devlerine gömdün ne ispanyası diyon sen istatistik felan filan olmaz olsaydı o dediğin 90 + larda herkesi korkutur hale sokamazdın başka hangi takım yapabilmiş öyle hani istatistikin nerede istatistikler rusya yener diyordu slovakya gömdü naber? Tamam her zaman öyle olacak diye bişey yok olabilir ama türkiye başarırdı olabilirdi orada ispanyayı da adam gibi oynasaydın en kötü ihtimal beraber ya da 1-0 ile sonuçlanırdı hatta top yuvarlak yenebilirdin bile oynamadılar oynamadılar . Oynadılar diyemezsin sunlara hani sarılsalar 90 dakika hiç yılmadan oynasalar tamam eyvallah haklısın diyecem oynamamış halde 3 tane gol yiyon demek oynasa belki yenebilir bile. Neyse yrm için teşekkür yapcak bsy yok ne yapalım

• gelsinler de iyi bir dayak yesinler ne güzel olur. Hayırlı günler kusura bakmayın kaba felan olduysam sizinle bir derdim yok

Erkekler Ne Diyor 5

• Ve Nihat Kahveciler Semih Sentürkler o güzel atlarına binip gittiler. Ozanın benine , Ardanın göbeğine kaldık.

0|1
    0|0
    • Adamların hakkı güzel oynadılar zamanında . Sefasını sürüyorlar şimdi. Arda da 2008 de iyidi herife nazar mı değdi ne oldu anlamadım. gerçi tek basına da bişey yapamaz ya futbol takım oyunu.

• Şaşırmadım.

0|1
    0|0
  • Burak yılmazın yatacak yeri yok

0|1
    0|0
    • Kaçırdığı pozisyonlar neydi öyle?

• Hırvat bizde hep direğe çarpmasa 4 atacaklardo adamların kadro barça real madrid juventus inter oluşuyo 😄

• Hayaller paris gerçekler mardin anasını satim ben diyordum Türkiye çıkar . Türkiye diğerlerini benzemez yapar bir şekilde zamanında da 2002 de 2008 hangi devlerle oynayıp da dize getirdin yapar diyodum 1 tane bile yenemedi * . k

• belliydi zaten

0|1
    0|0
  • adamlar acidi oynamadilar

0|0
    0|0
Yükleniyor...