Gene maçi kaybettik nabeer?

Ne dusunuyosunuZ hanimlar beyler bu konu hakkinda? herkes ardaya yükleniyo. haklilar mi sizce?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tek işi Milli Takım Antrenörlüğü olan bir kişi, lig boyu her takımı izlemekle , hangi oyuncunun kendi takımında , hangi pozisyonda oynadığını gözlemleyerek, takım kurmak ile yükümlüdür.. Tek işi bu yani, milyonlarca lira maaşlar.. Yapamıyor.

Ama bir okadar da ego yüklü..

Günde 8 9 saat it gibi çalışarak, askeri maaş ile ev geçindirenlerin olduğu bir ülkede, milletin gözüne gözüne sokularak dağıtılan milyonlar..

Bence Arda, Ozan, Ahmet Mehmet maç falan değil konu..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tamam arda kotu oynamis olabilir ama türk milletinin ardanin anasina babasian sövmeye hakkida yok. Daha kotu günümüzde birbirimizin yaninda olamiyoruz...

0|0
    0|0
    • aynen katiliyorum. hayirlisi buymus demekki biz herdaim arkasinda olmamiz lazim. canlari sagolsun

• Sözde kardeş ülkeyiz he he😂😂

• 😊😊

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben dünyanın en büyük taraftarı olabilirim
    Ben seni yüz sene bin sene sevebilirim
    Ben lefteri metini feyyazı bilmem ama
    Bu kafayla anca babayı görebilirim...

Babalar gününüz kutlu olsun.

0|0
    0|0
  • Terim sorumlu Arda tabi ki kötü ama bu Arda'nın suçu değil Ada'm oynamamış kaç Zaman formsuz yani neden oynatıyorsun Caner yine aynı şekilde Gökhan Gönül yine yok oyunda bu adamları neden oynatıyorsun stoper yok ya Mehmet Topal'ı almış stopere inatla iki maçtır oynatıyor Ömer toprağı niye çağırmıyorsun kardeşim hadi onu çağırmadın Semih'i neden oynatmıyorsun stoper mevkinde stoper oynar

0|0
    0|0
  • Haftaya hepsi bodrum cesme irda burda gece klubunde eglencekler o yuzden beter olsunlar umrumda degil

0|0
    0|0
  • Futbol boş iş 2 maç kaybedildi diye bir oyuncuya bu kadar yükleniliyorsa bu mağlubiyeti de haketmiyorlar

0|0
    0|0
  • Hepsi reklamci futbolcu degil

0|0
    0|0
  • sövüyoz

0|0
    0|0
  • şaşırtmadı

0|0
    0|0
  • Burak yılmaza yüklenilmeli