İspanya Türkiye maçında Arda Turan'a verilen tepki hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şahsen amaçsız ve yersiz bir tepki olduğunu düşünüyorum. Arda Turan'ın elinden geleni bilerek yapmaması gibi birşeyin söz konusu olacağına ihtimal vermiyorum. Taraftarların yanlış yaptığı kanaatindeyim. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Giydiği formaya, gogusundeki Türk bayrağa, oradaki taraftara, dünyanın her bir yanından seyirciye hiç ama hiç saygilari yokmuş. Yazıklar olsun. Ben ilk maça gittim eşimle. Sabahın 5. kalktik, 1 saat havalimanına gittik, 2 saat ucak bekledik, 1 saat uçtuk. 1 saat pasaport kontrolden çıktık. 1 saat stada vardık. Gittik orada yorgun yorgun, sesimiz kesilene kadar bağırdık, tezahürat yaptik, hiç oturmadik. Biz bu ķadar sevdayla, işimizin gücümüzün arasında, para ve zaman harcayarak bunu yapabiliyorsak. Bu adamlarlara milyonlarca para verildiği halde 90 dakika kosmadilar, beni bu çok üzdü. Pazartesi sabahi ulkemize vardık, saat 4.30am kalkmıştık, o halde eşimde bende havalimanından işe gittik, üstelik oruçlu oruçlu. Ya kardeşim kazan, kaybet bu takım bizim takımımız ama savaş! Sonuna kadar koş! Bırakma! Pes etme! Hiç kıymet bilmiyorlar, o formayı giymek için can attan kaç tane futbolcu var. Taraftarlara hiç kızmayın, bazen utandirmak lazım, egolarini düşürmek lazım.

0|0
    0|0
    • Yeri değildi bence ya. Sonuçta Rusya'yla oynamıyorlar, İspanya gibi bir rakip var. Ben tepkiyi aşırı buluyorum nedense. Özelliklede İspanyol taraftarlarının Arda'ya destek oldukları duruma getirdikleri için.. Farklı düşünüyoruz herhalde.

• @Gece_kusuuu Bir oyuncu kötü oynayabilir, ama kosmadilar, ruhsuz, hepsi ölü gibiydi. Bizim seyircimiz kötü oynayıp savaşan bir takıma alkislamasinida bilir, koşmayan oyunculara haddini bildirmeyide bilir. İspanyollar Arda'yı destekleye bilir çünkü orada oynadı, tanıdıkları sevdikleri bir futbolcu. Maçın sonunda 3-0 yenilgiye rağmen halen Türkiye diye tesahurat yapan bir Türk seyirci vardı.

En İyi Kız Görüşü

• katılıyorum sana biz böyleyiz işte başarılıyken baş tacı başarısızken paspasaltı

0|0
    0|0
    • Aynen bir kalemde siliyorlar herşeyi

Erkekler Ne Diyor 9

• Takım berbat hoca berbat, tribünler Allah'a emanet
    İspanyollardan selamlar...

Bizimkiler hücum yapıyor.. top arda'da.. 8 tane ispanyol savunmada. Arda'yla beraber iki kişi rakip sahadayız. Arda isyan ediyor, kızıyor, geriye dönüyor. Sonra türk taraftarlar arda'yı ıslıklıyor. Bunun bir haksızlık olduğunu düşünen ispanyollar arda arda diye tezahürat yapıyor. İşte bakın bu dramdır. İspanyollara saygı duymak ve tebrik etmek lazım.

Sonuç: 3-0 İspanyol Zaferi

0|1
    0|0
    • Rakip zaten güçlü bir rakip ama benim takıldığım nokta kendi oyuncuna Nasıl bu duruma düşürürsün, aklım almıyor. Üzülüyorum

• Tepki verilir ama anlık olmalıydı uzatmak yakışmadı

0|0
    0|0
  • Gitsin reklamlarda oynasın arda. Barcelonaya gitti kendini bir halt sanmaya başladı. 5 kuruş etmiyor.

0|1
    0|0
    • Haha sizin gibi düşünenlere gülüyorum. Arda çıksında sen mi oynayacaksın, nedir bu yüksekten bakmalar?

• Ben bile daha hırslı oynarım.

• Davulun sesi uzaktan güzel gelir tabi :)

• O kadar parayı ben alsam ciğerim patlayana kadar koşarım şerefsizler, mal gibi top oynuyorlar az bile yaptılar. Adamlar 3-0 öndeyken top taça çıkmasın diye yırtınıyor bizimkiler de koşmaktan aciz. Tşklr.

0|1
    0|0
    • Adamın performansı her ne kadar kötü olsada bilerek kötü oynuyor değil sonuçta. Milli takımdaki bir Türk futbolcusunu dünyanın önünde rezil etmek, utandırmak yakışmıyor bence.

• Geç bulaşıkları yıka lan delirtme beni gelmiş karı başıyla futbol konuşuyor burda.

• Sen önce bir şu geri kafalı düşüncelerini değiştir belki sonra bir ihtimal konuşuruz

• Milli takıma gelince beklenti olur, bence normal bu tepki, herseyi sineye çekip hiç bişey demesin mi seyirci. . Gerçi öncelik fatih terimde

0|0
    0|0
    • Herşeyi bir hatada silmek çok kolay tabi..

• Hayat acımasız maalesef. .

• Her zaman ki gibi:)

• overrated player bencer

0|0
    0|0
  • İsim var başka birşey yok.

0|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0
  • Bu aralar bitik 6 ay futbol oynamadı

0|0
    0|0
    • Adamın şuanki performansı kötü olabilir. Ama bu tepkiyi hak etmedi diye düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• bencede yanlış yaptılar ama haketmedi değil beklenti yüksekti top ayağına bile değmedi

0|0
    0|0
    • Çok saçma buluyorum. İnsan kendi milli takımından bir oyuncuya bunu yapamaz, yapmamalı.. Arda Arda diye İspanyol taraftarların desteğine ihtiyaç duymamalıydı bir Türk olarak..

• Ayıp etti ağzından yuh kelimesi çıkanlar.. Şimdi herkes ardayı kötüleyecek. Birgün hakkında olumsuz şeyler söyleyebileceğin birinin arkasında ne diye durursun anlamıyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...