Arda turan hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir sürü taraftar yuhladı kimisi ardanın yanında oldu kimisi olmadı. Bana göre arda turan sorumluluk almaktan korktu önüne gelen topu başkasına attı arda turan hata yapmadı arda turan oynamadı. Peki ya sizin düşünceleriniz nelerdir?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bencede oynamadi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Edepsizlik yaptığı oyunu bırakıp da seyirciye hareket çekme neymiş. Yok efendim arda Milli Takım oyuncusuymuş onu yahalayanlar da bu milletin Ferdi. İyi oynasaymış da alkışlansaymış. Hem kötü oynadığı için de yuhalanmadı zaten herkes kötü oynadı. Reklam çekeceğine oyununa bak diye yuhalandı.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arda bitmiş :D

0|1
    0|0
  • Çalhanoğlu bende övüldüğü kadar iyi degil.

0|1
    0|0
  • Arda Turan yuhalanana kadar sahada olduğunu hiç farketmedim Onun dışında sanki sahaya cenabet çıkmışlar gibiydi
    Kendi Aralarında kısa paslaşmalar kaleye gitmeye çalışmamaları hepsi falsoydu İspanya iyi bir takım Allah var şimdi * ben bu kadarını beklemiyordum ya!

0|0
    0|0
  • Yalnızca arda değil tüm takım ruhsuz oynadı bir isteksizlik vardı.

0|0
    0|0
  • Fazla şişmiş oyuncular , alakasız paslar, spikerin bahsettiği tutkudan eser yok... arda turan hata yapmadı , oynamadı. Bu degil bence. Arda turan oynamayarak hata yaptı. Seyirci konusunda inanılmaz arada kaldım. En nihayetinde herkes formasını giyip parasını odeyip geldi, ama böyle bir maçi izlemeye değil. İspanya inanılmaz rekorlar yaptı üzerimizde. Gel gor ki yine de seyirci içinden yuhalasa daha sağlıklı olabilirdi. Rezil eden de biziz, rezil olan da biz vesselam. sağlık olsun :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Giydiği formaya, gogusundeki Türk bayrağa, oradaki taraftara, dünyanın her bir yanından seyirciye hiç ama hiç saygilari yokmuş. Yazıklar olsun. Ben ilk maça gittim eşimle. Sabahın 5. kalktik, 1 saat havalimanına gittik, 2 saat ucak bekledik, 1 saat uçtuk. 1 saat pasaport kontrolden çıktık. 1 saat stada vardık. Gittik orada yorgun yorgun, sesimiz kesilene kadar bağırdık, tezahürat yaptik, hiç oturmadik. Biz bu ķadar sevdayla, işimizin gücümüzün arasında, para ve zaman harcayarak bunu yapabiliyorsak. Bu adamlarlara milyonlarca para verildiği halde 90 dakika kosmadilar, beni bu çok üzdü. Pazartesi sabahi ulkemize vardık, saat 4.30am kalkmıştık, o halde eşimde bende havalimanından işe gittik, üstelik oruçlu oruçlu. Ya kardeşim kazan kaybet bu takım bizim takımımız ama savaş! Sonuna kadar koş! Bırakma! Pes etme! Hiç kıymet bilmiyorlar, o formayı giymek için can attan kaç tane futbolcu var. Sadece Arda değil, hepsine yazıklar olsun, oynamayacaksin madem savasmayacaksin, senin yerine gidip savasacak fulbolcu çok.

0|0
    0|0
  • Dallama olduğu için trip attı. Takımı bir kişi eksik oynattı resmen. Sorumluluk almaktan korktuğu falan yok, oynamaya mecali yok.

0|0
    0|0
  • Tepkilere rağmen oyununu oynamalıydı küsmek yakışmadı

0|0
    0|0
  • Arda turan abartilacak ya da kaptanligi hakedecek bir futbolcu degil siradan bir futbolcu

0|0
    0|0
  • Fransa tatili bitti..

0|0
    0|0
Yükleniyor...