En yakın arkadaşım beni bir erkek için sattı ne yapmalıyım?

17 senedir hiç kopmadığım çok yakın bir arkadaşımın dün yaptığı şey gerçekten beni çok üzdü. Buluştuk bununla dün akşam. Daha önceden plan yapmıştık zaten. Neyse gittik bir yere oturup muhabbet ediyorduk bir anda ben karşıya gidicem X kişi çağırdı dedi. Çağırdı dediği erkeği de hayatında 1 kere gördü. Ben surat falan yaptım tabi satıyorsun beni diye neyse kalktık bu oraya gitti bende eve geldim. Resmen bir erkek için beni sattı. Çok sinirliyim ona sizce nasıl bir davranış göstersem de hatasını anlasa?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evladım 17 senelik muhteremle yaptığınız toplantılar rutine bağlamışsa bu satmak değildir. Eğer buluşma nedeniz tarafları ilgilendiren öenmli bir mevzu ise ve planlı yapıldığı halde kalkıp gitti ise sende daha seyrek buluşursun olur biter saygılar...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Arkadal dediğin kişileri dikkatli seçmelisin tabiki... Hem büyük hata yapmış arkadaşın ... Aradan yıllar geçince bir bakıyorsun ortada sevgili felan kalmıyor... Etrafında kalanlar ise vefalı dostların oluyor . Zaman geçtikten sonra hatasını anlıyacaktır...

1|0
    0|0
    • bende ona bunu anlatmaya çalışıyordum işte çok haklısın

• Yaradana hem dua et, hemde şükret, ve arkadaşlarını daha dikkatli seç...

1|0
    0|0
  • Var var içinde varmış demekki satıcılık.her zaman satar seni o

1|0
    0|0
  • öyle durumlarda anlayış göster bence

1|0
    0|0
  • anlayışlı ol bence

1|0
    0|0
  • ucuza gitmişsin ..17 sene haa ..vay bee

1|0
    0|0
  • sor neden öyle yaptığını yanlış anliyorsundur belkide

1|0
    0|0
    • konuştum yaptığım ayıp farkındayım ben ama dün gitmek istedim dedi. savunmaya bak

• Böyle durumlarda affet. Arkadaşın zaafı olabilir ;)

1|0
    0|0
  • var öyleleri nabalım boşver

1|0
    0|0
  • Sevgilisini ayart

1|0
    0|0
    • of ne yapıcam o salağı

• o zaman sevnmelisin arkadaşım dediğin malın ne olduuunu grdün unut sittir et onları kurtulduuna sevin canım benm

Kızlar Ne Diyor 3

• abartmışsın.

0|0
    0|0
  • araya elbet birgun bir erkeğin girecğini duşunmedin mi?

ımrımda olmaz :/

1|0
    0|0
  • abartmışsınnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
Yükleniyor...