Milli takımın eski ruhu neden yok?

Sizce sorumlu kim? Oyuncular mı teknik direktör mü yöneticiler mi? Aslında şu an istediğimiz şey galibiyetten çok o takımın ruhlu ve azimli olması. Kaybedeceksek de iyi oynayıp kaybetmek.

0|1
10|25

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Takım ruhu yok, takımda oynayacak ve oyunu değiştirecek adam yok, kilit noktalarda ''has'' görev adamlarımız yok. Merkezde Selçuk ve Arda tamamen oyundan kopuk, Barceleno'ya gidince bitirdi kendini Arda; bugün olsa gitmezdi eminim. Takımdaki forvetlere ve yaptıklarına bak allesen, rezillik. İspanya çok farklı yenebilirdi, Almanya'ya karşı oynadığımızı hayal edin? Hezimet yaşarız, kalecisinden forvetine her yanda hatalar ve eksiklikler mevcut. Merkez defans-orta saha-forvet hattımızda oyunu değiştirecek bir kişi dahi yok, öyle olunca sonuç ortada.

Keyif almıyorum ben futboldan artık.

0|1
    0|0
    • Burak maçın en iyisiydi Türkiye adına. Arda'da o haksızlığı hak edecek top oynamadı. Asıl suçlu kurduğu kötü kadroyla Terim'dir.

• @ForHonour okuma yok mu hocam? ''Elimizde oyuncu yok'' dedim, ne demek bu?
      Önce edebini takın , ben Terim'e yahut Arda'ya yapılanlar hakkında yorum yaptım mı?
      Rahat ol, hem oynamışlığım hem bilgim vardır sana göre; Milli takım muhteşemdi, biz yanlış konuşuyoruz dimi burada. Benden milliyetçisini göremezsin, o kadar isterim ki çığlıklarla zaferleri kutlayalım. Gelmiş Burak'ın tantanasını yapıyor...

• Arda o kadar iyiydi ki; Barcelona satış listesine koydu 3 gün evvel, dipnot düşim dedim yukarıdaki atarlıya...

Eig için teşekkürler kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 9

• Yine eskisi gibi olur inşallah hayırlısı olsun bakalım

1|0
    0|0
  • Fazla rahata alişmişlar😒

0|1
    0|0
  • Aldiklari para cok geliyor. Bence ondan.

0|0
    0|0
  • hepsi sorumlu bence özellikle ruhsuz oyuncular

0|1
    0|0
  • Terim gitsin. Onu Galatasaray paklar

0|1
    0|0
  • Oyuncular

0|0
    0|0
  • Onlarda insan sorunlari olabilir

0|0
    0|0
  • ölmüş

0|0
    0|0
  • Erkeklikleri bozuldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Taktik yok, oyuncular uyumsuz, bir organizasyon yok, Fatih Terim'in aklındakini oynatmak için kullanacağı oyuncu yok, buna alternatif bir futbol oynatma şansı yok, iyi oyuncu yetiştiremediğimizden milli takıma genç yaştan girip alışan adamımız yok, taktik yok, kurgu yok, disiplin yok.

Futbol adına hiçbi zikim yok.

Tüm Dünya şu oyunu hızlı, savunmaya dayalı, tak tuk oynarken biz aheste, yarım yamalak oynuyoruz.

0|1
    0|0
    • Bjkli oyuncular var ondan kaynaklı. Bjkliler silinmeli kadrodan.2008 de kaç Bjkli vardı.

• Güçsüz rakipler onlar bir Almanya karşısına çıksın görelim bu İspanyollar bugün Almanlara karşı oynasa felç ederler Dünya kupasında ne ara sırtladı dünya kupasını tecavüzle aldı Almanya

• @kafeinsiz Yahu, günümüzde hiçbir topçu tek başına takımını üst düzey oynatamıyor öyle adamlar 90'larda kaldı.

Almanya'ya karşı kimse bişey yapamaz, takımının direnmesi lazım.

Ölçüt bu olamaz Messi için. Veyahut başka biri için.

• Beyini kayıp federasyon yerli zorunluluğu çıkardı yerliler baktı para garanti futbolu geliştirip spor araba koleksiyonu yapmaya başladı.

0|1
    0|0
  • İspanyollardan selamlar...

Bizimkiler hücum yapıyor.. top arda'da.. 8 tane ispanyol savunmada. Arda'yla beraber iki kişi rakip sahadayız. Arda isyan ediyor, kızıyor, geriye dönüyor. Sonra türk taraftarlar arda'yı ıslıklıyor. Bunun bir haksızlık olduğunu düşünen ispanyollar arda arda diye tezahürat yapıyor. İşte bakın bu dramdır. İspanyollara saygı duymak ve tebrik etmek lazım.

Sonuç: 3-0 İspanyol Zaferi
    Herkes kendini bişey sandı, çalışmayı bıraktı ve olan oldu

0|1
    0|0
    • Çok doğru. Asıl sorumlu da kurduğu kadroyla Terim'dir. Arda'ya haksızlık edildi. Net!

• Giydiği formaya, gogusundeki Türk bayrağa, oradaki taraftara, dünyanın her bir yanından seyirciye hiç ama hiç saygilari yokmuş. Yazıklar olsun. Ben ilk maça gittim eşimle. Sabahın 5. kalktik, 1 saat havalimanına gittik, 2 saat ucak bekledik, 1 saat uçtuk. 1 saat pasaport kontrolden çıktık. 1 saat stada vardık. Gittik orada yorgun yorgun, sesimiz kesilene kadar bağırdık, tezahürat yaptik, hiç oturmadik. Biz bu ķadar sevdayla, işimizin gücümüzün arasında, para ve zaman harcayarak bunu yapabiliyorsak. Bu adamlarlara milyonlarca para verildiği halde 90 dakika kosmadilar, beni bu çok üzdü. Pazartesi sabahi ulkemize donduk, saat 4.30am kalkmıştık, o halde eşimde bende havalimanından işe gittik, üstelik oruçlu oruçlu. Ya kardeşim kazan kaybet bu takım bizim takımımız ama savaş! Sonuna kadar koş! Bırakma! Pes etme! Hiç kıymet bilmiyorlar, o formayı giymek için can attan kaç tane futbolcu var.

0|1
    0|0
  • çünkü milyon dolarların satın alamayacağı şeyler vardır. bunlardan biri de ruhtur

0|1
    0|0
  • ego kardeşim ego, bir tane adamda dememişmi hoca bu defansa neden bundesligadaki 2 stoperi almıyorsun, neden ısrarla oğuzhanla ozanı oynatıyorsun
    nuri gibi pas yapan adamı 2. yarı alıyor, volkan şen dribbling ustası oyunda yok.

0|1
    0|0
    • Volkan Şen mi dribling ustası? Ahahahaha. Ama Terim'e katılıyorum kadro seçimi rezalet ve baş sorumlu.

• Futbol paraya döküldüğü için eski ruh yok 2008 de euro2008 deki takım ruhu o yüzden yok bence açıkçası milli takım diye bir şey yok var olduğunu düşünmüyorum bir birini tamamlayan takım yok her takımdan kişi almakla ruh yakalanmaz

0|0
    0|0
  • Teknik direktörün seçimi. Oyuncuların seçimi yanlış. Hırsını yitirmiş oyuncular hepsi de. Mili takımda prim sistemini kaldırmak gerekiyor. Milli forma aşkı ile oynamalı oyuncular.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle hazırlanmamışlar. Kafaca, taktik olarak. Terim"in yanlış oyuncu kurgusu. 3,5 milyon dolar alıyor , hayatımız futbol sonuç yok.

• Kodugumun siyaseti. Ne olacak.

0|1
    0|0
  • salmışlar abi kendilerini

0|1
    0|0
    • Çalış çalışma 2 milyon euro garanti maaşın var yerli sınırı var kimse seni gönderemez ee haliyle koy kıçına diyorlar bu rahatlıkla yatıyorlar :)

• yani adamlar niye yorsun kendini

• Gerçekten ruhsuz ve sistemsiz takım İçi geçmiş resmen oyuncuların

0|1
    0|0
  • Şu takımda Nuri ŞAHİN'i parlarken göremedim ya ona yanıyorum valla billa. Adam bir parlayamadı be takımda.

0|0
    0|0
  • Cacık olmaz bu takımdan.

0|0
    0|0
  • Milyonları alıyor adamlar, halk 2 kuruş asgari maaş için debeleniyor. Üstüne başarısızlıklar çekilmez oluyor.

0|0
    0|0
  • eski hocası ( Şenol Güneş ) yok çünkü

0|0
    0|0
  • takımda ruh yok dostum yarısı yabancı takımlarda yetişmiş asvaltta top oynamamış top uzağa gidince koşup getirmemiş ezan okununca eve koşmamış kavga çıkınca en küçüğü korumak için koşmamış, top ağaçta kaldığında ağacı taşlamamış ne bekliyorsun

0|0
    0|0
  • Ruhunu kaybetmiş

0|0
    0|0
  • Nerdeo gözümüzü kırpmadan 90 dk izlediğimiz. Mac'lar şimdi uykumuz geliyo

0|0
    0|0
  • Oyuncular

0|0
    0|0
  • Bjkli oyuncular var ondan kaynaklı. Bjkliler silinmeli kadrodan.2008 de kaç Bjkli vardı.

0|0
    0|0
    • @kafeinsiz Oğuzhan 50 dakika ne yaptıu.

• bjk li topçular ailenizden kime ne yaptı?

hangi fenerli hangi gs li hangi barselonalı topçu oynadı da bjklilere laf yapıyosunuz. bu kadar mı koydu size şampiyonluk?

• Bjk çok koymuş sana her tarafa oğuzhan yazmışsın ruhsuz caner arda çokmu iyiydi

• Siyasal islamcıların bastığı toprakta yeşeren çiçek soluyor. Türk futbolu Neden sağlıklı olsun?

0|0
    0|0
  • yönetecek kimse yok takımı

0|0
    0|0
  • terim köpeğine 3,5 milyon veren köpekler şenol güneşe parasını vermeyenlerdi dimi federasyon komple değişmeli ligdede zaten belli maçlar var hakemler adi...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...