Kilo fazlası olan oyuncularla 3-0'lık bir skor doğal değil mi sizce?

Kendi kulübünde oynamayan oyuncuları kadroya alan hoca, fizik kalitesi iyi olan takımları hesap edememiş sanki.
Arda Turan: 6 ay oynamadı 6 ay yedek kaldı
Caner Erkin: Yedek kaldı, kadro dışı kaldı
Ozan Tufan: Kendi takiminda hiç bir zaman ilk tercih edilen bir oyuncu değildi

1|2
3|20

En İyi Kız Görüşü

• Nerde yedek kac ay oynamayan oyuncu varsa saha çikarti mübarek sanki antremana çikardi oyunculari..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hoca isimlerin oynayacağını sanıyor ama olmadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Takım ruhu yok.

0|1
    0|0
  • Evet hata yapti.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bence de doğal. Fatih terim artık yaşlanmış. Turnuva öncesi bizimkileri çok pohpohladılar onlarda kendini bişey sandı ve olan oldu. Zaten tribünler Allah'a emanet..

İspanyollardan selamlar...

Bizimkiler hücum yapıyor.. top arda'da.. 8 tane ispanyol savunmada. Arda'yla beraber iki kişi rakip sahadayız. Arda isyan ediyor, kızıyor, geriye dönüyor. Sonra türk taraftarlar arda'yı ıslıklıyor. Bunun bir haksızlık olduğunu düşünen ispanyollar arda arda diye tezahürat yapıyor. İşte bakın bu dramdır. İspanyollara saygı duymak ve tebrik etmek lazım.

Sonuç: 3-0 İspanyol Zaferi

0|2
    0|0
    • Bir şey soracagim, öncelikle dediklerinize büyük olcude katılıyorum. Sonralikla ; önce İspanyollar arda yi ardaya destek olmak için mi dediler sizce? O kadar çok geri döndü ve yanlış pas yaptı ki , sanki ayakta duramadi adam. Ben açıkçası sanki karşı takımda bir oyuncu gibi hareket ettiği için seyircinin öyle yaptığını dusunmustum. Ya ben çok farklı algilamisim , ya da yaklaşım farkı.

• @zoomjay meselenin futbolla bir alakası yok. İspanyollar arda'yı tanırlar. Hatta arda İspanyol basınının ilgi odaklarından biri. Severler onu. Maçta kötü oynadı. Herşeye rağmen türk taraftarının ona sahip çıkması gerekirdi. Ama ıslıklamayı tercih ettiler. İspanyol taraftarlar ise arda'yı sevdikleri için ona moral vermeye çalıştı. Senin kastettiğin ise (rakip kötü oynuyor diye onu alkışlamak) dünyada görülmüş bir şey değil. Öyle olmaz yani

• Anladım teşekkür ederim :)

• Pas yapamıyoruz
    Savunma yapamıyoruz
    Orta sahada basamıyoruz

Ruh yok , istek yok sonuç normal

0|2
    0|0
  • su hucum kısmını besıktaslı oyunculardan kursaydı keske , en azından bırbırlerını tanıyorlar bır kac top yaparlardı , mılyonluk eseklerımız var bı bok yaptıkları yok , hele her topun basına gecen hakan calhanoglnu gorunce benı mıkıyorlar sankı. güzel kardeşim

0|1
    0|0
  • Iyi de koca Turkiye de bu 3 oyuncu mu var sanki. Tabiki yanlis secim yapti ama takim oyunu oynayamadik hic

0|1
    0|0
  • Çok doğal

0|1
    0|0
  • Olası durumdu. Maçtan önceki görüşlerde de belirtmiştim zaten. Önümüzdeki maçlara bakacağız her zamanki gibi.

0|1
    0|0
  • Futbol takım oyunudur alıyım şu topu kaleye sokuyum olmaz takım olmak lazım takım ruhu lazım istek hırs azim ve inanç

0|1
    0|0
  • Ozanın ne işi var orada yaa atın gitsin abi.

0|1
    0|0
  • Gayet normal ispanya iyimser 5likti o maç hüsran olacağı çoktan belliydi şovmen terim zaten algısını yaptı

0|1
    0|0
  • Inatla mehmet topali defansta oynatıyor.

0|1
    0|0
  • burak yılmaz?

0|1
    0|0
  • Aynne

0|1
    0|0
  • İyiydi bence

0|1
    0|0
  • Ya merak ediyorum bu millet ne bekliyordu milli takımdan? 60 yılda kaç büyük turnuvaya katılmışız uefa ve süper kupa dışında hangi başarımız var alt yapıdan yetiştirdiğimiz kaç futbolcumuz avrupanın büyük takımlarında oynuyor bjk türkiye ligini sildi süpürdü herkese göre uefa da gruptan çıkamadı Türk futbolu bitmiş birşey beklemeyin

0|0
    0|0
  • Söylediklerinde haklısın lakin rakip son 2 kupanın şampiyonu :) ayrıca sağlam bir takım.. Bence 35 dk iyi dayandılar. Şu ilk 30 dklık futbolu hırvatistan maçında oynasalardı beraberlik bile bize yetiyorsu...

0|0
    0|0
  • Maçın en iyi oyuncusu Ozan dı sen nerenle maçı izledin en berbatı Oğuzhandı. Oğuhan üyüznden 10 kişi oynadık biliyormusun.

0|0
    0|0
    • Bjk çok koymuş sana her tarafa oğuzhan yazmışsın ruhsuz caner arda çokmu iyiydi bunların kotu oynadığını bilmeyecek kadar gerisin mk

• Ha bide sizin takımdan mehmet topal vardı. 3 golü de yememize sebep olan topal'a da burdan selamlar...

• Aslinda oyuncular iyi ama yanlış yerlerde oynuyorlar. M. Topal stoper oynuyor. Volkan şen oyunda yok. Hirvatistan macindaki cenk secimide yanlısti. Ozani ilk 11 e almamali. Arda yida barselonaya gittigi icin oynatiyor ama oda hep yedekti.

• beyler o ilk maçtaki top biraz sola veya biraz sağa gitseydi. ah çocuklar...

0|0
    0|0
  • Kendi ülkemizi Yuhlayan bir canım taraftara sahibiz.

0|0
    0|0
  • 5 Tanede yiyebilirdik, 3:0 bizim icin cok iyi bir sonuc..
    Ya birakin birebir oyuncular üzerinden suclu yaratmayi, FUTBOLUMUZ bukadar, bundan 30 yil önce okul cantalarini direk yapip mahellede futbol oynayarak yetisen cocuklarimiz varken Almanya Ispanyada cocuklar 6 yasindan itibaren cim sahalarda cekirdekten yetisti, ama biz üretmeden haziri seven Milletiz, calsimadan zengin olmayi seven MIlletiz..

0|2
    0|0
Yükleniyor...