Biz bitti demeden bitmez?

İspanya maçı hakkındaki yorumlariniz neler şahsen ben 3 0 dan sonra kapadım

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Bitti demedeb bitmez lan bitti zaten ustune gomu yaptilar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bravo Fatih Terim

0|1
    0|0
    • Oğuzhan ne yaptı oynasın oynasın dediğiniz 50 dakika ne yaptı 65 dakika oynayan Cenk mi 90 dakika oynayan Burak mı daha iyidi. Yazık takımlılık yapanlara 0 puan sayenizdedir.

• Burak ofsaytta geç kaldı koşarken atmadı koşusu bitincee attı 2 saniye önce atması lazımdı iyi izle maçı anlaytan bile ofsayt dedş yabancı kanaldan mı izledin. maçı.

• http ://www. kizlarsoruyor. com/spor/q5243207-ispanya-turkiye-macinda-3-gol-ofsayt-idi-bence-ya-siz-ne bakın senin ofsayt yok dediğini bir bayan ofsayt var diye soru sormuş yoksa bayan senden daha mı iyi ofsayt kuralını biliyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• İspanyollardan selamlar...

Bizimkiler hücum yapıyor.. top arda'da.. 8 tane ispanyol savunmada. Arda'yla beraber iki kişi rakip sahadayız. Arda isyan ediyor, kızıyor, geriye dönüyor. Sonra türk taraftarlar arda'yı ıslıklıyor. Bunun bir haksızlık olduğunu düşünen ispanyollar arda arda diye tezahürat yapıyor. İşte bakın bu dramdır. İspanyollara saygı duymak ve tebrik etmek lazım.

Sonuç: 3-0 İspanyol Zaferi

1|1
    0|0
    • Koskoca sahada adam resmen tek başına koştu durdu ya böyle bişey olamaz onca tezahürat destek boşa çıktı ruhsuz bir takımdan ne bekliyorsunuz ben de öyle son 15 dakika bakmadım bile ispanya dağınık bir şekilde rahat rahat paslaşıyor bizimkiler de topu yakalabilirlerse ne alâ..

• Bitti demedik ama bitti.. Nasıl olacak?

0|1
    0|0
  • İyi oldu Yetimin öksüzün vergisiyle Milyon dolarla kazanıp reklamlarda oynamaktan antremanlara gidemeyen bir takım bunu haketmişti...
    Teşekkürler İspanya...

0|1
    0|0
  • boyle takimi izlemek icin elektrik harcamaya bile degmez..
    .

0|1
    0|0
  • 2 den sonra kapattım aga ben maçı

0|1
    0|0
  • Tam olarak sampiyon besiktastan aynı anda 2 oyuncuyu oynatınca fatih terime batan biseyler var gibi duruyor böyle ozan tufanla devAM etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...