Kapat

İspanya-Türkiye maçı 3-0 bitti sizce bu skorun baş sorumlusu kim?

Sizce sorumlu kim?

• Fatih Terim
    A seç
  • Mehmet Topal
    B seç
  • TFF
    C seç
  • Hakan Balta
    D seç
  • Volkan Babacan
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Çek cumhuriyeti maçı da hüsran olur

0|0
8|33

En İyi Kız Görüşü

• Tabii ki herkesin hatası var ama fatih terim başta

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Terim

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• herkes suçlu uyudular lan ayakta uyudular valla

0|1
    0|0
  • Fatih amca

0|1
    0|0
  • Boyle bisey olamaz ya... zorlamadilar bile kendilerini yedikce oturdular yerlerine yaziklar olsun

0|1
    0|0
  • sen,

0|1
    0|0
  • Arda Turan?

0|0
    0|0
  • Bu isimleri biraraya getiren fatih terim tabiki

0|1
    0|0
  • bence volkan babacan

0|1
    0|0
    • Ya ne alakası var volkanla bu işin taktik yok ortasahadaki top yapabilecek tek isim oguzhan çıkıyor kazma Olcay giriyor top yapamıyor takım volkan diyosun hala

• @TheBestGALATASARAY ya sanane. istersem anlarim futboldan istemessem anlamam. alman basin volkan babacani sucluyo. bas git kardesim. kizla kavga ediyon burda.

• Ben zaten volkan iyi oynadı demiyorum ama baş suçlu değil

Erkekler Ne Diyor 32

• Galatasaraylıyım ama suçlu Fatih Terim ulan Başakşehir Osmanlı konya gibi takımlar ilk beşe girmiş birtane bile iyi adam yok mu neden hep selçuk mehmet topal gibi isimleri izliyoruz gidiyor Oğuzhanı alıyor Olcayı sokuyor top yapabilecek tek adamı çıkarıyor kazmayı oyuna alıyor. Taktik sıfır zaten . Arda desen büyük abi tavırlarında ayağına top geliyor geveliyor kahraman olacak bide ulan emre mor neden yok volkan sen neden yok niye ozan balta topal selçuk gibi adamlara bağlıyız yeter ya Demirören aziz Yıldırım fatih terim gibi adamlar biktirdi yeter ya

0|1
    0|0
  • Bir Fenerbahceli olarak soyluyorum ki, Besiktas'in milli takimin adina oynamak gibi bir sansi olsaydi, ilk maci kazanir, bu macta da en kotu berabere kalirdi ve gruptan cikardi. Ruh yok, mucadele yok, yanindan gecen adama soyle bir ayagimi uzatayim demek yok, pas yk, sut zaten yok. Ne olacakti ki baska? Bence malzememiz bu, sorumlu herkes yani.

1|2
    0|0
  • imPARAtor ve seçimleri

0|2
    0|0
  • turnuvadan kazandığımız tek şey emre mor oldu

3|2
    0|0
  • Fatih Terim tabi ki. Savunma oyuncusu almamış kadroya Topal'ı monte etti. Takımlarında oynamayan oyuncuları takıma aldı, arda, caner, gökhan, burak... Kondisyonları eksik oyuncular. Takım, takım olamadı bunu da Fatih Terim yapamadı. Oyuncuları bir araya toplayamadı. Anca reklamlarda boy göstersin artist başka birşey değil.

0|1
    0|0
  • senin turkiyende defans oyuncusu mu yok sen turkiyende orta saha oyuncusu mu yok on liberoyu defans gobek oyuncusunu da kanat oynatiyorsun senin elinde 20 25 yaslarinda yetekli genclerin var ama sen gidip 34 35 yasindaki oyunculari milli takima aliyorsun avrupada olsa haklisin raul 36 yasinda hala efsane totti 39 yasinda hala efsane oynuyor xavi 34 yasinda efsane oynuyor senin oyuncular 30 sundan sonra amator futbolcular gibi ileriye gidecegine geriye gidiyor futbolculugu birakip reklamciliga basliyorlar o kadar harcanan paraya mi yazik size guvenenlere mi yazik ve siein icin oraya gelenleri mi yazik

0|1
    0|0
  • Terim ya
    kaybeden takımı bir oyuncu degiştirerek sahaya sürmesi
    bu ülkede stopermi yok kardeşim

0|1
    0|0
  • Bu memleketten bir cacık olmaz Futbola bu kadar ilgisi olupta bu kadar başarısız bir millet var mı acaba?

0|1
    0|0
  • mehmet topal takımda en az günahı olan isim ankette olması hiç olmamış. fatih terim gibi kibirli birini futbolcuların başına getirirseniz futbolcuları da kendine benzeter. herkes kendini dev aynasında görüyordu acı gerçeği yüzümüze vurdular :D bütün maçları izliyorum turnuvadaki en güçlü takımda en güçsüzüde mücadele ediyor. biz sadece izliyoruz ikili mücadelelerin hepsini kaybediyoruz. ispanya gibi bir takım bile bizden 10 kat kaliteli olmasına rağmen bizden daha çok koşup mücadele ediyor. isteselerdi 10 tane atarlardı bize emin olun adamlar ikinci yarı top gezdirdiler o da arda'nın hatırına hani rezil oldu zaten olacağı kadar birde biz vurmayalım dediler. aykut kocaman gelmeli milli takımın başına defans yaparak başarılı olabilirz biz fenerde de konya da da bunu çok iyi uyguluyor adam. oynattığı futbolu hiç beğenmiyorum ama bizim milli takım için çok uygun bence. biz başka türlü başarılı olamayız.

0|0
    0|0
  • hepsi

0|1
    0|0
  • Tabiki Fatih Terim. Biz orta sahada top kazanacak oyuncu yok Topal'ın orada oynaması lazım diyoruz Selçuk Nuri Oğuzhan yapıyor orta sahayı. Ulan kim top kazanacak orta sahada?

0|1
    0|0
  • Fatih terim

0|1
    0|0
  • Herkeste suc var mk

0|1
    0|0
  • Fatih terim en önde olmak üzere, 2 hata 2 gol mehmet topal...

0|1
    0|0
  • yanlışları yapan terim oldu ama kaybeden ise türkiye malesef...

0|1
    0|0
  • Senelerdir ayni seyi tekrar ediyorum, ligteki yabanci sayisini 3'e kisitlamadigimiz surece Turkiyede turk futbolcu yetismez, milli takimla da basari elde edilmez. Almanyadaki Turkler gelsin diye dil dokup dururuz boyle senelerce.

0|1
    0|0
  • Bizde oyuna müdahale eden yoktu saki Terim tek sebebi

0|1
    0|0
  • Burak yılmaz

0|1
    0|0
    • Hala Burak diyor ya adam her kafa topunu aldı olumlu şeyler yapmaya çalıştı kosulariyla takım dandik oynadı Burak ne yapsın

• Çünkü tüm pas ona atılıyor ama hep kaçırıyor sonra 100 pasında 20 sini atsın daha başka şey söylemicem krdsm. Bb

• Yanlış cevap çünkü Burak o pasları kendi alıyor defans arkasına koşu yapıyor ve tüm defansı yıpratıyor Burak kendi başarısı ile 8 pozisyona girip 3 tane atiyorken diğerleri 3 pozisyona girip 2 atıyor ama Burak daha fazla atıyor sonuç olarak

• Yemin edrim volkan babacanin şu iki maçlık performansı rezalet , Demireli arar olduk

0|1
    0|0
  • Fatih başta olmak üzere hepsi suçlu

0|1
    0|0
  • İspanyaya 3-0 yenilmemiz anormal mi?

0|0
    0|0
  • hepsini mkk

0|1
    0|0
  • Fatih Terim

0|1
    0|0
  • Fatih terim aga nasıl yönetiyor mk maçı

0|1
    0|0
  • biz gt lerini kaldırdık interin en büyük pişmanlığı caner

0|1
    0|0
  • Recep Tayyip Erdoğan diploması da sahte zaten istifa etsin
    #rteistifa
    #Simitsatonurunlayaşa

1|1
    0|0
  • Turnuva başlamadan önce dedim ki Bjk liler oynarsa 0 puan çekeriz Oğuzhan yüzünden 10 kişi oynuyduk yerine Olcay girdi birkere topla buluşamadı en önemlisi ise 1 ay öncesinden Gs ile antlaşan Fatih Terim. Oğuzhan kesinşikle.

0|0
    0|0
  • Futboldan pek anlamam ama ispanyanın teknik kalitesi bizden üstüne yani normal değil mi?

0|0
    0|0
  • Takımın tümü sorumlu

0|0
    0|0
  • süper bir skor ben 6 tane bekliyordum ispanya dan :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...