Son 2 haftadır sağ kanatsız çıkarılan 11 ve ısrarla 2 maçtır Arda Turan'ı oyunda tutan Terim'e sizce öfkeli misiniz?

Son 2 haftadır sağ kanatsız çıkarılan 11 ve ısrarla 2 maçtır Arda Turan'ı oyunda tutan Terim'e sizce öfkeli misiniz?

1|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Yazıklar olsun demek istiyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• altında yatan sebebin para olduğunu öğrenince milli takım ruhunun sadece fakirlere özgü bişey olduğunu anladım... net

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hic degilim sadece arda olarak bakmamak lazim. Oturmamis bir sistem var takimda. Ve inanc yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• pirlonun kitabında herşey açık ve net yazıyor fatih terimle ilgili :D buyrun burdan okuyun img.haberler.com/.../...e-vurdu-8541050_4883_m.jpg

0|1
    0|0
  • Terimin takım secimi yanlıştı
    ilk maçtaki yanlış seçimi tekrar etti
    sonuç ortada

0|1
    0|0
  • öfekli değilim çünkü böyle olacağı belliydi ardayı şişirenler düşünsün. daha atleticoda bile başrol olamamışken barcelonaya kim niye transfer etti anlamak zor sponsorlar halletti muhtemelen. bide rakitiçle kıyaslıyolar :DD

0|1
    0|0
  • imPARAtor yanlış üstüne yanlış yapıyor

0|0
    0|0
  • Terim ve Arda bu milletin değerleridir bu adamlar bizi Fransa'ya hiç hesapta yokken götürdü şimdi olmadı diye sırt mı çevirmemiz lazım hayır. Ben Burak Yılmaz'ı oyuncu olarak beğenmem mesela tam bir kazma gol kaçırıyor hepimiz küfür ediyoruz ama şuna inanıyorum ki emin o an en çok o üzülüyordur sahada bulunan bütün oyuncular en iyisini yapmak istiyordur ama olmayınca olmuyor kardeşim sonuçta rakibimiz San Marino değildi taş gibi iki takımla oynadık. Lütfen destek olalım olsa da olmasa da onlar bizim futbolcularımız.

0|0
    0|0
    • Hocam meseleye birde şu gözle bak, futbol onların mesleği kazanç kapıları ve eleştiriye her zaman açık olmaları gerekiyor küfür hakaret olmadığı sürece nasıl ki yeri geldiğinde ayakta alkislaniyorsalar şimdi oynayamamak başka oynamamak başka 67. dakika taraftar bana tepki gösterdi zaten 25 dakika kalmış salla gitsin dediğin zaman olmaz bu iş ayrıca bu takımda 2 tane bölgesinin en iyi adamları var orta-ofans Hakan orta defans topal biri sağ kanat birisi stoper bunlara da hakaret değil mi?

• yaşlandı artık

0|1
    0|0
  • evet. arda ayakta duramıyor.

0|1
    0|0
  • Yürüyen ego dan tiksiniyorum

0|1
    0|0
  • terim ne yapsın arkadaş ulan profesyonel futbolcular hani hangisini sahanın neresinde oynatırsan oynat en azından bir 20 dk kaliteli futbol ortaya koyacak kapasitede adamlar ruhsuz oynuyorlar kaşınıyorlar resmen bizde daha uzun yıllar olmaz beklentiler gerçekleşmeyecek

0|0
    0|0
  • Bu ülkede ARDA TURAN lar o kadar kolay yetişmiyor. Oynanan kötü futbolun faturası o adama kesilemez. Herkes kötü oynuyor sadece o değil.

0|0
    0|0
    • Mesela kötü oyun değil taraftar hakeret etmeden protesto gösterebilir 5-10 taraftar islikladi diye 67. dakikada maç mi bırakılır, bırak alınan primi parayı milli takım için yapılan reklamda kazandığı yeter, demem o ki hakaret küfür olmadığı sürece elestireye açık olacak neymiş efendim bana para kazandıran beni meşhur eden taraftar beni ıslıkladi 25 dakika kaldı zaten maçı bırakayım bu nasıl anlayış?

• Gayet normal eldeki malzeme bu

0|0
    0|0
    • Eldeki malzeme bu mu, hiç mi sağ kanat oyuncumuz yoktu sence, sağ kanatsız sahaya 11 sürüyor
      Ben bile bir örnek verebilirim Alper Potuk mesela

• Evet, adam zaten oynayamıyor niye koyuyorsun inadına

0|0
    0|0
  • bol küfürlü

0|0
    0|0
  • Hayir degilim, iki macida alsaydik, IMPARATOR yapardik, ama olmadi rezil ypana bir milletiz..
    75 Milyon her kafdan bir ses, Futbolumuz bukadar, bir Ipsanya bir Almanya degiliz kaldiki Almanya dahi maclarinda zorlaniyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...