Fatih Terim'e küfür yağdıran taraftar sizce de haklı değil mi?

• Haklı tabi bu nasıl takım.
    57% (31)68% (63)64% (94)Oy Ver
  • Haksız çünkü...
    43% (23)32% (29)36% (52)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
11|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde buradan eşlik ettik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Neden haklı, gerekçesi nedir? Takım kötü olsa ne olur iyi olsa ne olur? Karşıdaki takım mahalle takımı değil, onların karşısına isteyen istediği bir milli takım kadrosu seçip koysun. Bakalım sonuç ne olacak? Bizim insanımızın futbolun f'sinden anlamadığı belli. Ne eleştirmeyi ne de akıllıca tepki göstermeyi becerebiliyoruz.
    Eleştirmeyle küfürü aynı şey sanıyoruz. Bu anlayıştan da hiçbir şey olmaz.

Kimse de demiyor yanlışları doğru şekilde masaya yatırıp ve de gerçekçi olup bir anlayış ortaya koyalım, diye. Ne zaman kötü sonuç olsa bağırıp çağırmak kolay geliyor. Ayrıca bizim futbolumuzun da sınırı belli İspanya'dan Hırvatistan'dan da güçsüsüz.

Asıl şu futbol değil de şu taraftarların yaptıkları rezilceydi başka bir şey değil...

1|0
    0|0
    • bence komple reziliz taraftarda bunu doģruladı

• Futbolda kaybetmek de var kazanmak da.
      Oyun, oyuncular, teknik ekip eleştirilir hatta sert de eleştirilir ama bu kalkıp rezillik çıkarmak için ya da birlerine küfür edip hem kendini hem de temsil edenleri rezil etmek apaçık aptallık ve vicdansızlıktır...

• Pirlo'nun kitabında Fatih Terim için ayırdığı kısmı okusun bu imparator fanları. Elin İtalyanı bile baştan sona analiz edip çözmüş bu adamı ama biz hala mucizevi adam diye onun eline bakıyoruz. Karşısına geçip küfür etme hareketini desteklemem ama tepki göstermekte herkes sonuna kadar haklı.

0|0
    0|0
  • saçmalama küfür etmek ayıp

0|0
    0|0
  • Bu sebeple bir insana küfür etmek saygısızlık.
    Zaten o taraftar grubu üyelerinin IQ'ları tek basamaklı... Şaşırmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Kimileri Duman Alır, Kimileri Duman Olur.. :D

0|0
    0|0
  • Maçı izlemedim bile sonuç baştan belliydi.

0|0
    0|0
    • dalga geçer gibi oynadılar valla

• Bizimkiler böyle giderse daha çok dejavu yaşarız. Nerede o 2008 ruhu.

• ozan saçıyla oynar madara olduk valla sinirlendim

• öyle bir dünya yok... elindeki futbolculara bak... kim seni taşıyacak.. hepsi abartıla abartıla şişirile şişirile kendilerini adam sandılar.. gerçek prof oyuncu yok bizde yıldız yok.. diğer rakiplerimizin hepsi tabanca gibi takım ve on numara adamları vardı... olacağı buydu şansımıza gittik ama şansımız bitti.. demekki biz bitti demeden bitiyormuş...

0|0
    0|0
  • Haklı.

0|0
    0|0
  • Haklılar

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar haklı.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklılar. Galatasaray seviciliği yüzünden koskoca Milli Takımı katletti.

0|0
    0|0
  • haklııı

0|0
    0|0
  • küfür yanlış.. onun yerine what can I do sometimes, look at the tabela dese daha doğru olurdu. Ya adam yediği gol başına 250000 dolar aldı cebine erkekse geri versin bütün takım..

0|0
    0|0
  • haksız

0|0
    0|0
  • Amatör takım koysan yırtınır gol attırmazlar be.
    Oyuncular fıs

0|0
    0|0
    • arda uyudu

• Burağı pes oynarken bile almıyoruz

• 😂😂😂 ne diyim bilmiyorum geçti bitti biz bitti demeden bitmez diyodum aha bitti

• Sanki 3-0 biz yeniyormuşuz gibi maç çıkardık.

0|0
    0|0
  • Hakli cunki o sahadakiler milyon dolarla mutlu olurken bizler onlarin atacagi bir gol ile mutlu oluyoruz bukadar ruhsuz bir milli takim ilkkez goruyorum turnuvanin en kotu en berbat takimiyiz

0|0
    0|0
  • adama kızılır ama bugüne kadar yaptıkları gözardı edilmez.

0|0
    0|0
  • küfürü tek fatih hoca hak ediyor ailesine edeneleri kınıyorum

0|0
    0|0
  • tamam haklı da kardeşim kızıyla ne alakaları var?

0|0
    0|0
  • Haksız çünkü küfür hiç hoş bir şey değil. Ayrıca onlara küfür değil güzel bir dayak lazım :D

0|0
    0|0
  • fatihe sevgiler

0|0
    0|0
  • Az bile , taşlasınlar p. vengi !

0|0
    0|0
  • Bu işin faturası kesilmeli Terimi emekli etmeliler

0|0
    0|0
  • haklı adamlar

0|0
    0|0
  • Uyur gezer gibiydi

0|0
    0|0
  • imparator dediler tepemize çıkardılar. adam imparator değil paratör oldu.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu takımı Euro 2016 aynı isimler getirdi ve aynı isimler başarısızlıkla geri donecek belki. Her ne kadar sinirlensem ve maçta her golden sonra sinirden ağlasamda ben ne olursa olsun bu takımı buraya getirip bana 8 yıl sonra bu duyguları yasatanlara kufur etmem aksine teşekkuru borç bilirim. İspanyaya bir baksanıza takımda yok yok futbolcular mukemmel. Belki kotu oynadık ama demekki elimizden gelen bu. Ne olursa olsun ben bu takımı ve hocasını desteklicem siz ne dusunursenin dusunun ama ben bu takımın bana yasattığı o mutlulukları unutarak bu takımı kufur edemem!!!

1|0
    0|0
  • Adam kaç yıllık teknik direktör, ondan iyi bilen mi var? anca küfür edip kendilerine yakışanı yaparlar.

0|0
    0|0
  • ne mantıkla haklılar. potansiyel vardı da becerip oynatamadı sanki. karşımızdaki adamlar topu en uzun süre tutan adamlar 1591 pas rekorları var. pique ramos gibi oyuncularla bu maçı yine iyi kurtardık 😂

0|0
    0|0
  • Bizim milletimizin eksik oldugu nokta bu iste, yenselerdi basarili olsalardi Fatih Terimden ve takimdan alasi olmazdi, ama yenilince herkes yagdiriyor, ulan bie destek ol kotu gunde iyi gunde yaninizdayiz lafina bir uy

0|0
    0|0
  • Haklıyız tabii. :D Etmedim ama kızdım. :D Hala milli takımın başında. Gitsin artık moruk.

0|0
    0|0
  • Biz boyleyiz iste kazandigimiz zaman turkiyeden iyisi yoktur ama kaybettiğimiz de anasindan babasından girip çocuğundan cikiyolar. Daha kardeş bile olamiyoruz sadece turkiyenin iyi gününde yanindalar

0|0
    0|0
  • Orda olmaması gerekirdi derim.

0|0
    0|0
  • Bittik tabiki hakliyiz

0|0
    0|0
  • Arda da terim de haketti bunu fazlasini hakettiler hatta hele o arda kilini kipirdatmadi

0|0
    0|0
    • uyudu demi uyur gezer gibiydi sinir oldum

• bir alanda da iyi olalim be anca rezil oluyoruz

• aman her alanda ayrı rezil oluruz biz

• Haklı tabi

0|0
    0|0
  • Öyle olmaz evladim. Medeni insanlariz küfürsüz yasamaliyiz. Akilli olun cocuklarim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...