EURO 2016 grup mücadelesinde İspanya-Türkiye maçı 3-0 İspanya üstünlüğü ile sona erdi ne düşünüyorsunuz?

Türkiye Avrupa mücadelesi tarihinin en ağır skorkarından birini aldı ve bu futbolla hiç de ışık vermedi

Güncellemeler:
Düzeltme için adminlere teşekkürler 2018 nerden geldi aklıma bilmem

0|2
2|27

En İyi Kız Görüşü

• En coskulu taraftar bizde aynı zamanda en ruhsuz takım da bizde...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İzlanda bile hatta Arnavutluk bile bizden daha iyi mücadele ediyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Milli takımın tek milli olduğu konu eşleri ile münasebetleri.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Ve Nihat Kahveciler Semih Sentürkler o güzel atlarına binip gittiler. Ozanın benine , Ardanın göbeğine kaldık.

0|1
    0|0
  • Kimsenin güzel oynadığı yok biz turnuvadaki en berbat oyunu oynayan takımız. ayrıca maçtan önce skoru bildim burda bir soru sorulmuştu ve nasıl bildin diye sormayın demiştim teşekkürler herkese kimse nasıl bildin diye sormadı :D

0|1
    0|0
  • İspanyollardan selamlar...

Bizimkiler hücum yapıyor.. top arda'da.. 8 tane ispanyol savunmada. Arda'yla beraber iki kişi rakip sahadayız. Arda isyan ediyor, kızıyor, geriye dönüyor. Sonra türk taraftarlar arda'yı ıslıklıyor. Bunun bir haksızlık olduğunu düşünen ispanyollar arda arda diye tezahürat yapıyor. İşte bakın bu dramdır. İspanyollara saygı duymak ve tebrik etmek lazım.

Sonuç: 3-0 İspanyol Zaferi

0|0
    0|0
  • Ne düşünek? Herkes aynı şeyi düşünüyor zaten birader. Hava alanında karşılayın bir zahmet Tr ye gelince. İstanbula inerler büyük ihtimal. İstanbul'da yasayanlar Yazık çocuklar çok yoruldu masaj yapın biraz.

0|1
    0|0
  • rezil ettiler ülkeyi

0|1
    0|0
  • Nettin gardaş 2016 dayız daha iş çıkarma şimdi:/

0|1
    0|0
  • Belliydi zaten.. Ben skor tahminimi 4-0 diye yapmıştım 3-0 bitti turnuvanın en zayıf takımı biziz

0|1
    0|0
  • Ispanya ile oynuyorsun sonuc 3-0 normal ama ruh yok plan yok umit vermiyor grup sonuncusu olcaz gibi en iyisi 3 lukde bu averaj ile pek mumkun gozukmuyor

0|1
    0|0
  • Rezillik hiç m ruh olmaz istek olmaz ya hiç sıfır

0|1
    0|0
  • bizden cacık olmaz

0|1
    0|0
  • Sen önce yılları karıştırma

1|1
    0|0
  • Geçirenler sağolsun diyorum

0|0
    0|0
  • bala göte geldik gruplara zaten. boşverin çıkmayalım kanser eder bu takım adamı.

0|1
    0|0
  • Ruhsuslar

0|1
    0|0
  • Fatih terimin sovunun sonucu

0|1
    0|0
  • İspanya turnuvanın favorilerinden ve onları yenmemiz sürpriz olurdu zaten. Beklenen bir sonuç oldu hiç şaşırmadım. Bu kadar sızlanmanın bir alemi yok.

0|0
    0|0
  • Ya öncelikle şunu söylemek istiyorum. İspanya küçük görülecek bir takım değil ki bu kadar söyleniyorlar? Ha, en azından mücadele edilmeli. Ama bu kadar da laf söylenmesi küfür edilmesi abartı cidden.

0|0
    0|0
  • iyi oldu çokta güzelde oldu iyi oldu

0|0
    0|0
  • ne düşündüğümü yazarsam hesap silinebilir

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey

0|0
    0|0
  • Bence 4 0 olmalıydı hak ettiler

0|0
    0|0
  • This iS PAIN :)

0|0
    0|0
  • Kendi ülkemizi Yuhlayan bir canım taraftara sahibiz.

0|0
    0|0
  • Keşke 8-9 yeseydikte bizim reklam mankenleri iyice rezil olsyadı

0|0
    0|0
  • 5 Tanede yiyebilirdik, 3:0 bizim icin cok iyi bir sonuc..
    Ya birakin birebir oyuncular üzerinden suclu yaratmayi, FUTBOLUMUZ bukadar, bundan 30 yil önce okul cantalarini direk yapip mahellede futbol oynayarak yetisen cocuklarimiz varken Almanya Ispanyada cocuklar 6 yasindan itibaren cim sahalarda cekirdekten yetisti, ama biz üretmeden haziri seven Milletiz, calsimadan zengin olmayi seven MIlletiz..

0|1
    0|0
  • ispanyollar aciyip oynamadilar

0|1
    0|0
Yükleniyor...