Erkeğe şiddet! Kıyamet alameti mi sizce?

ABD'de genç bir kadın kendisini aldatan erkek arkadaşını yolcuların gözü önünde korkunç şekilde dövdü.

New Jersey'de bir metroda çekilen görüntüler görenleri şaşkına çevirdi. Cep telefonuyla çekilen videoda Lisa Alyounes (26) adındaki kadının adı açıklanmayan erkek arkadaşını yolcuların gözü önünde tekme tokat dövdüğü görülüyor. Erkek arkadaşının kafasına bir süre yumrukla vuran kadın hızını alamayıp ayağındaki botlarla tekme atıyor. Kızgın olduğu her halinden anlaşılan genç kadın sevgilisine küfürleri peş peşe sıralıyor. Dayak yiyen erkek ise herhangi bir karşılık vermezken burnundan gelen kanları eliyle silmeye çalışıyor. Kavga nedeniyle tren 15 dakika rötar yaparken kızgın kadın polisler tarafından gözaltına alınıyor.

Bu link ten izleyebilir siniz.

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlarımız maşallah pek mutlu olmuş gibi görünüyorlar.

İkiyüzlülüğün güzel örneklerini sergilemeniz çok ironik duruyor. Lütfen yapmayın.

1|3
    1|0
    • iki yüzlülükle alakası yok

hep kadın mı dayak yicek şiddeti desteklediğimden değil

ama aldatan kadın olsn erkek olsn müstehaktır

• Bal gibi de ikiyüzlülük. Burada eşini döven bir erkek videosu yayınlasaydık tepkileri tahmin edebiliyor musun? Oysa şimdi sitedeki kızların bir kısmı zevken eriyor. "Oh iyi oldu" falan diyorlar.

Şiddete karşıysak her türlüsüne karşı olmak gerekir. Bunun aldatması, öpüşmesi; kadını, erkeği falan yok.

Kızlar Ne Diyor 8

• hep erkekler mi siddet uygulayacak sevgililerine, artik devir degisiyor degisti gitti bile :D:D:D:D kadin erkek esit diyoruz ya, bak iste her konu icin gecerli bir durum nerdeyse :D:D:D:D:D

0|1
    0|2
  • yarasın anam

1|1
    0|2
  • oh iyi yapmış

müstehaktır

1|1
    0|2
  • Kadına ve erkeğe... İNSANA ŞİDDETEHAYIR diyoruz ;)

0|2
    0|0
  • hep erkekler mi kadınları dövücekk birazda kadınlar dövsün !

0|0
    0|0
  • ben o adamın yerınde olsaydım onun agzını burnunu kırardım

0|0
    0|0
  • ELLERİN DERT GÖRMESİN ABD GÜLÜÜÜÜÜÜÜÜ :D

0|0
    0|1
  • yazık adama .

İstese onu orda boğabılır belliki çok hata yaptığının farkında

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu dayak olayına kadına karşı şiddet yüzünden destek veren tüm kadınları da toplayıp golf sopasıyla dövmek geliyor içimden.

Kadına karşı şiddete karşıyım ama erkeğe karşı kadın şiddetine de karşıyım. Kısaca; İnsana karşı şiddete karşıyım.

0|3
    0|0
  • Dayakçı erkeklere ders olsun:) Her türlü şiddete karşıyım.

1|1
    0|0
  • kız fena girişmiş ama haaaaaa :)

0|1
    0|0
  • Kızları hafife almayalım bence

0|1
    0|0
  • O dayağı yiyyeceği yerde kendini camdan aşağı atsaydı daha iyiydi.)Kadın yada erkek farkı yok insan edbiyle yaşamalı.Haklıyı haksızı dayakla,ölümle değil anlaşarak güzel bir yolla halletmeli.Aksi halde kafayı boş yere taşımanın ne anlamı varki.

0|0
    0|0
  • adam babası yaşında adam yaşlı yoksa genç olsa izin vermezdi durum farklı yani

0|0
    0|0
  • fiziksel şiddet kıyamet alameti olabilir ama kadınlar zaten her zaman psikolojik şiddet yapıyor ki, özellikle cinsel konularda, yok başım ağrıyo, yok şöyle yok böyle

0|0
    0|0
  • ne kadar suçlu olsamda bana elini kaldırana tepkisiz kalamam.

0|0
    0|0
  • Ne yalan söylim tahrik oldum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...