Arda Turan'i protesto edenler?

Sizce hakkediyor mu? Ispanyol taraftarlar buna karsi Arda Turan diye destek ciktilar. Bizim cikmamiz gerekirken onlar sahip cikti?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Anca reklamda oynasin😒

1|0
    0|0
    • Daha iyisi yazilana kadar en iyi gorus seninki :)

En İyi Erkek Görüşü

• İspanyollardan selamlar...

Bizimkiler hücum yapıyor.. top arda'da.. 8 tane ispanyol savunmada. Arda'yla beraber iki kişi rakip sahadayız. Arda isyan ediyor, kızıyor, geriye dönüyor. Sonra türk taraftarlar arda'yı ıslıklıyor. Bunun bir haksızlık olduğunu düşünen ispanyollar arda arda diye tezahürat yapıyor. İşte bakın bu dramdır. İspanyollara saygı duymak ve tebrik etmek lazım.

Sonuç: 3-0 İspanyol Zaferi
    Taraftar yanlış yaptı. Ama ispanyol taraftarlar dünyaya büyük bir ders verdiler diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben ispanyol olsam ben de ardayı desteklerdim fatih terimi kral ederdim onlara çalışıyorlar sonuçta faydalı.

0|0
    0|0
  • Kötü oynasada çok yanlış ya, moral bozukluğundan başka bir şey değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tepkiler abartıldi yakışmadı

0|0
    0|0
  • Bizim milletimiz başarı endeksli çünkü başarısız olursan ağzına ederler ama başarılı olursan herkes çılgın herkes deli. Değerlerimize sahip çıkıp yaninda olmasını bilmiyoruz. Tabii o formayı hak eden oyuncuların da ölümüne oynaması lazım. Arda bugün yürüdü başka birşey yapmadı, eleştirilere trip yapmaması lazım

0|0
    0|0
  • O arda essegini kimse savunmasin ve digeressekleri

0|0
    0|0
  • kotu oynayana kotü oynuyorsun deriz

0|0
    0|0
  • Hakediyor tabi kimse savunmasin her oyuncu hakediyor

0|0
    0|0
    • Genel olarak evet. Ama bir kisi degil.

Yükleniyor...