Neden Galatasaray Iyiyken Milli Takım iyi Kotuyken Milli takım kötü?

Şöyle bir baktım dünya 3. Olan milli takımda direk ilk 11 oynayan 6 Galatasarayli oyuncu 2008 Avrupa 3. Olan Milli takımda direk ilk 11 oynayan 5 Galatasarayli futbolcu ve her nasıl ki 2002 ve 2008 senelerinde ligde de Galatasaray Şampiyon olmuştur bu sezon Galatasaray kötü Milli takım kötü neden böyle? Neden Milli takımın başarısı Galatasaray'a Bağlı?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Çok saçma bir tespit olmuş. Kendi takımında başarılı olan Arda, Çalhanoğlu burda bir çacık beceremiyor. Bunu Galatasaraya bağlamak çok saçma, takım ruhu birlik yok. Defansa baskı uygulayalım derken Burak önde yanlız kalıyor, gerçi defansımızda bir işe yaramıyor. Emre Mor girse belki yine önde Burakla bir işi becerir ama yok Terim çeyizine saklıyor onu.

0|1
    0|0
    • Benim tespitlerim senin söylediklerine göre çok daha fazla mantıklı bak ben diyorum milli takım ne zaman basariliysa ilk 11 in yarısından fazlası Galatasarayli oyuncular bu ve milli takımın başarılı olduğu yıllarda Galatasarayda başarılı ve şampiyon oldu bunlar tesadüf değil

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyi kendinize bağlamayın arkadaş 2008 de galatasaray çok mu iyiydi yarı finale kaldık

0|1
    0|0
    • 2007-2008 sezonunda Galatasaray Şampiyon oldu ve direk ilk 11 de milli takımda oynayan 5 Gs li vardı anladın umarim

• Emreler kaç mac 11 çıktı? İkisi de yedek oyuncular ayrıca kazım var onu sayarsan kaç ediyor matematiğin iyi ya hesapla

• Ikisi birden oynarsa 6 Gs li olur ama 1 sürekli oynuyordu aralarında yedekleserek oynuyorlardi yani 5 Gs li banko oynuyordu matematikte problemin varsa sana özel ders verebilirim matematigim ooldukca iyidir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Durumla alakası yok bence. Seçtiği oyuncular ve farklı mevki oyuncularını farklı yerlere monte etmesi sebebiyle Fatih Terim yüzündenden bu haldeyiz.

0|1
    0|0
    • Fatih terimin hatası çok az bence ozan dışında oyuncu tercihleri normal ligi takip ettinmi bilmiyorum ama hiç bir stoper milli takımı hak etmedi herkes stoper yok diyor ama maalesef sorun bu değil takımda ruh yok Fatih terimin aklindskileri yapamıyorlar kenarda sinir krizleri geçiriyor fatih terim

• Konuyu milli takımdan buraya getirdin yani. Tamam sen takımının hocasını ve oyuncularını koru, milli takımı koyver gitsin yorum yapma. Çünkü onjektif olamıyorsun.

• senmi objektifsin at kafası sampiyon olan besiktastan 1 oyuncu oynuyor hakemlerle gelen fenerden 4 oyuncu oynuyor poponu kaldıramayan arda oynuyor semih takıma alınıyor ama ersan gibi yalcın gibi oyuncular alınmıyor galatasaraydan oyuncu alsın diyorsun alınabilcek tek oyuncu var galatasaraydan yasin baskada yok sinanmis 2. lig takımlarına gol atmak kolay fenere karsı topa dokunamadı milli takım oyuncu yetistirme yeri degildir yetismis oyuncular gelir ligin en iyi oyuncusu oguzhan ilk cıkıyor sahadan ozan 90 dakika oynuyor Senol günes 3. oldugunda sampiyon olamadıgı icin özür diliyor bu kavat gelmis katılmak bile basarı diyor onceki donemlerde galatasaray oyuncuları degil hocadır basarıyı getiren bu sezon besiktas sampiyon olduysa hocadan oldu fenerin kadrosu besiktastan daha iyiydi ama senin gibi s. k beyinliler bunları anlamaz anlamanızıda bekleyen yok

• Sebeb şu ki, teknik direktör olarak verilen adam ezbere futbolcu çağırıyor bu sene herkezin beğenisi kazanan Beşiktaş'tan zar zor 1 oyuncu oynatıyor... Nuri Şahinden halâ ne bekliyor, Ozan ne iş yapıyor, Mehmet Topalı defans oynatmak kimin fikri? Milli takımı ticaret hane haline getirenler utansın... zerre kadarda umrumda değil isterse 10-0 yenilsin... adalet olmayan yerde başarı haramdır... ayrıca oruç tutma ile patavatsız ahlâksız cümleler kurmamayı da ögrenir fatoş terim

0|1
    0|0
    • Ayni anda 2 besiktasliyi oynatirsa neresine ne giriyor merak ediyorum hic oynatamadi ayni anda 2 tane

• objektifini yesinler

• Bişe anlamadım

• Bu varya efsane bir tespit. Bunu heryerde soyluyecem. tebrikler

0|0
    0|0
  • onu bilmem de fatih terimn yaptığı tercihleri şu an buna bağlayamam defans almamış hiç ortasahadan defns yaratmaya çalışıyor kendi takımnda ilk 11 de olmayan adamları takıma doldurmuş

0|0
    0|0
    • Stoper konusunda Fatih Terim sonuna kadar haklı yıl içinde sezon içinde ligimizde stoper eksikliğini fazlasıyla gördük Mehmet demirkol bile gökhan gönül stoper oynasın diyordu kendi takiminda ilk 11 oynamayan tek oyuncu ozan tufan başka hepsi 11 oyuncusu arda turan barcelonada oynuyor onu ayrı tutmak lazım gökhan gönül ve caner erkin fb nin antrenör başarısızlığından dolayı ilk 11 oynamadı sürekli yoksa ikiside fişek gibi oyuncular Ben koyu Galatasarayli olduğum halde söylüyorum bunu bana kalırsa sorun takimdaslik yok bir takım olmayı tek yürek olmayı basaramiyoruz

• O dediklerin takımda kimsenin sorumluluk alıp elini taşın altına sokmamasindan kaynaklanıyor ışte onu yapacak kişi arda turandir oda çok formsuz su sıralar takimdaslik beraber hareket etme inanmislik yok yoksa oyuncular teker teker bakıldığında çok kaliteli isimler

• Arda gerçekten aşırı formsuz almak mantık işi değildi ne olursa olsun şu rezilliğe bak şutumuz yok yazık günah ya kaleyi bulan şut yok merak ediyorm gol atabilecek miyiz bu turnuva da.. Teknik hoca ne için var takım yapacak olan kişi de o

• Herşeyden kendinize pay çıkarmayın bebeler gibi

0|1
    0|0
  • Ne salak salak tespitler bunlar illimunati

0|2
    0|0
  • Fatih terim milli takim oyuncularini galatasaraydan aliyor oyuzden kotuysede iyiysede ordan aliyor oyunculari

0|0
    0|0
    • Şu milli takımda Gs den 2 oyuncu var haklısın Gsnin bu sezonki yerlilerinin hepsini alsa daha iyi olurdu ama almıyor Fatih Terim bana kalsa 11 oyuncunun 11 ide Gs den alınmalı o zaman başarı gelir ışte

• Neyse az kaldı yok olmanıza bu borc girsinde e. nize rahatlayın

• Beşiktaş arada sırada şampiyon olan 2 yıldızlı anadolu takımı demi ben yanlış bilmiyorum 😂😂 ulan Galatasaray sizin gibi 2 takım eder Gsnin 4 bjk nin 2yildizi var hala bjk diyor Gs için gençlerbirliği neyse bjkde odur arada bizden maç alırsınız o kadar 😂😂 biz daha kötü zamanlar atlattık her seferinde umutlandiniz Gs bitti diye ama bir yerinize kaçtı sonra 2010-2011 sezonunda 8. Olmuştuk kümeye diyorsunuz sonra Gs 4 yilda 3 kere şampiyon oldu demek hala acısı içinizde tam Gs bitti diyorsunuz umutlaniyorsunuz Fatih Terim gibi bir imparator geliyor herşeyi sizin için daha kötü Gs için daha iyi yapıyor hevesiniz bir yerlerinize kaçıyor sonra böyle geliyorsunuz sizi izlemek bana zevk veriyor 😂😂

Yükleniyor...